2:0
4:5
- : -

FA SEPTA.CZ Č. Budějovice - FBC ROKYCANY 7:5
7. Petr Bláha, 22. Stanislav Karas, 28. Martin Hrmo, 47. Tomáš Kadlec, 54. Šimon Perek, 56. Tomáš Kadlec, 57. Tomáš Kadlec - 41. Martin Štván, 43. Lukáš Bendek, 44. Lukáš Bendek, 45. Lukáš Bendek, 45. Lukáš Tancer; rozhodčí: Petr Holeček - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 3 + Stanislav Karas 5:2 + Petr Staněk OS; využití: 0:4; diváků: 12; zásahy brankářů: Jan Vališ 23 - Petr Staněk 15, Lukáš Nesét 0; po třetinách: 1:0, 2:0, 4:5;
79:59
Vyjádření trenéra domácích J. Novotného: Dnes dobrá práce po celý zápas kromě oslabení. Zasloužené 3 body a úsměv na tváři...:-)
60:00
Vyjádření trénéra hostů [M. Štván] - OSTUDA. Ač jsme byli v oslabené sestavě, takhle se v divizi hrát nedá. Gratulujeme soupeři ke 3 bodům.
60:00
59:44
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Nesét družstva FBC ROKYCANY
59:44
Vyloučen hráč Petr Staněk družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nesportovní chování.
59:44
Vyloučen hráč Petr Staněk družstva FBC ROKYCANY - osobní trest.
56:15
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Tomáš Kadlec, asistoval Šimon Perek (7:5).
56:00
Boží mlýny Budějovických melou pomalu, ale velmi jistě. Doslova božský obrat. A v hlavních rolích Martin Hrmo,Šimon Perek a Tomáš Kadlec.
55:02
Timeout FBC ROKYCANY
55:02
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Tomáš Kadlec, asistoval Martin Hrmo (6:5).
53:56
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Šimon Perek, asistoval Martin Hrmo (5:5).
46:10
45:30
Krutý vstup pro domácí. V přesilové hře Rokycan inkasovali 5 branek. To bych nepřál ani největšímu nepříteli.
44:59
Vlastní branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Lukáš Tancer (3:5).
44:00
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Bendek, asistoval Martin Štván (3:4).
43:24
42:03
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Bendek, asistoval Jakub Svejkovský (3:2).
40:57
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Štván, asistoval Jakub Svejkovský (3:1).
40:13
Vyloučen hráč Stanislav Karas družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 5 minut za hrubost.
40:00
40:00
39:20
Vyloučen hráč Jakub Košař družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:20
Vyloučen hráč Petr Bláha družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
35:00
Dnešní zápas sleduje enormních 12 diváků
28:43
Za to Rokycany připomínají děravý řecký beton.
28:42
Budějovice hrají s chladnou hlavou a je vidět že jim pauza mezi zápasy velice prospěla.
27:27
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Martin Hrmo, asistoval Tomáš Kadlec (3:0).
23:30
Hosté opět nevyužili prázdné brány a nechali vyniknout domácího brankáře
21:43
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Stanislav Karas, asistoval Jan Novotný (2:0).
21:01
Rokycany ne´mohou najít recept na oslabení Budějovických
20:00
20:00
19:58
Vyloučen hráč Šimon Perek družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
15:56
Domácí perfektně brání své oslabení
15:00
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
11:56
Blok hostí střídá blok domácích
08:20
Budějovice dlouho vyčkávají s rozehrou
06:55
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Petr Bláha, asistoval Jan Novotný (1:0).
03:37
Velmi vlažný začátek. Ani jeden z 6 dnešních diváku se moc nebaví.
02:26
Hosté promarnili šanci na gól do prázdné brány
01:16
Hráči hostí se teď bolestivě srazili na půlce
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ROKYCANY: brankář: Petr Staněk; hráči v poli: Martin Štván, Lukáš Bendek, Jakub Svejkovský, Tomáš Masaryk, Martin Fiala
00:00
Line-up domácích FA SEPTA.CZ Č. Budějovice: brankář: Jan Vališ; hráči v poli: Radek Vobr, Lukáš Tancer, Šimon Perek, Tomáš Kadlec, Martin Hrmo