0:4
0:3
- : -

TYGŘICE MLADÝCH NADĚJÍ - FK Slovan J.Hradec 1:10
13. Adéla Vrbková - 2. Lucie Kaiseršotová, 4. Klára Asterová, 6. Denisa Píglová, 20. Klára Asterová, 22. Klára Asterová, 24. Lucie Kaiseršotová, 25. Kateřina Kupková, 34. Klára Asterová, 42. Klára Asterová, 45. Klára Asterová; rozhodčí: Lenka Morová - Šimon Kaluža; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Natálie Landová ? - Natálie Petráková ?; po třetinách: 1:3, 0:4, 0:3;
45:00
44:23
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Klára Asterová bez asistence (1:10).
41:36
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Klára Asterová, asistoval Denisa Píglová (1:9).
33:30
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Klára Asterová, asistoval Lucie Kaiseršotová (1:8).
30:00
30:00
28:08
Vyloučen hráč Aneta Chvojková družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za bránění ve hře.
24:10
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Kateřina Kupková, asistoval Aneta Slipková (1:7).
23:17
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Lucie Kaiseršotová, asistoval Klára Asterová (1:6).
21:29
Timeout TYGŘICE MLADÝCH NADĚJÍ
21:29
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Klára Asterová bez asistence (1:5).
19:13
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Klára Asterová, asistoval Kateřina Kupková (1:4).
15:00
15:00
12:16
Branku družstva TYGŘICE MLADÝCH NADĚJÍ vstřelil Adéla Vrbková, asistoval Johana Vejvodová (1:3).
09:48
Vyloučen hráč Adéla Vrbková družstva TYGŘICE MLADÝCH NADĚJÍ na 2 minuty za sekání.
05:23
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Denisa Píglová, asistoval Klára Asterová (0:3).
03:20
01:46
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lenka Morová a Šimon Kaluža.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec: brankář: Kristýna Hrbková; hráči v poli: Adéla Žoudlíková, Aneta Chvojková, Denisa Píglová, Lucie Kaiseršotová, Klára Asterová