3:1
2:4
- : -

Pacovští Honzíci - TJ Centropen Dačice 6:9
8. Tomáš Dohnal, 31. Milan Paták, 37. Michal Hošek, 38. Matěj Doubek, 41. Milan Buřič, 47. Michal Hošek - 11. Jakub Šimánek, 13. Vít Nosek, 16. Jan Morávek, 18. Vít Nosek, 25. Daniel Holeček, 43. Jan Sláma, 45. Daniel Holeček, 47. Daniel Holeček, 52. Petr Stejskal; rozhodčí: Pavel Urbánek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 6:3; využití: 1:5; diváků: 41; zásahy brankářů: Jan Máca 22, Petr Diviš 8 - Tomáš Ferdan 14; po třetinách: 1:4, 3:1, 2:4;
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině. Domácí - 6; Hosté 15
59:59
Vyjádření trenéra hostí: Zápas jsme si zkomplikovali sami. Přesto prokletí 3. třetiny snad prolomeno. Děkujeme soupeři za zápas
59:59
Vyjádření domácích: Ačkoliv herní představení nebylo tak špatné, opět nás zradilo větší soustředění na výkon rozhodčího než na samotnou hru. Na druhou stranu nefér hra ze soupeřovy strany a pokus zabití našeho jediného brankáře. Nerozumím některým výrokům rozhodčího a jeho strachu vyloučit hráče, který 3x vletí do našeho brankáře, kdy při posledním náletu šloupnul brankáři bezdůvodně na hlavu.
59:58
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře.
59:27
Vyloučen hráč Libor Slatinský družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
51:24
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Petr Stejskal, asistoval Tomáš Kubek (6:9).
46:46
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček, asistoval Jan Sláma (6:8).
46:35
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Michal Hošek, asistoval Matěj Doubek (6:7).
45:49
Vyloučen hráč Vít Nosek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za držení.
44:19
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček, asistoval Jan Morávek (5:7).
42:46
Vyloučen hráč Michal Hošek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nesportovní chování.
42:43
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jan Sláma, asistoval Daniel Holeček (5:6).
40:57
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Milan Buřič, asistoval Petr Diviš (5:5).
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: Domácí - 10; Hosté - 15
37:29
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval František Zajíc (4:5).
36:16
35:16
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Diviš družstva Pacovští Honzíci
30:23
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Milan Paták, asistoval Milan Buřič (2:5).
24:26
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček, asistoval Filip Šlápota (1:5).
23:40
Vyloučen hráč Michal Hošek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: Honzíci - 4 Dačice - 9
19:52
Vyloučen hráč Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za vražení zády.
17:58
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Vít Nosek bez asistence (1:4).
16:54
Vyloučen hráč Tomáš Krátoška družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za vražení zády.
15:56
Druhá přesilovka a druhý gól. Tentokrát Honzíci vzdorovali déle, přesto se však neubránili a Dačice jdou do malého trháku,.
15:55
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jan Morávek, asistoval Filip Šlápota (1:3).
14:05
Vyloučen hráč Matěj Doubek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
12:44
Tak to bylo rychlejší než rychlé...Dačice bezkurychle využívají přesilovku a dostávají se do vedení.
12:43
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Vít Nosek, asistoval Radovan Kubek (1:2).
12:41
Vyloučen hráč Zdeněk Kounek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
10:21
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jakub Šimánek, asistoval Vít Nosek (1:1).
10:21
Honzíci si vedení dlouho neužili....rychlí výpad znamená vyrovnání!
07:54
Góóóóóóĺ, gol gol gol gol góóóóóóóól. Dohny sice do poslední chvíle nevěděl, co chce udělat ale nakonec si poradil a nekompromisně proměnil . Honzíci jdou do vedení.
07:53
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Tomáš Dohnal z trestného střílení (1:0).
07:53
Je to REBEL...máme tu nájezd
05:58
My chceme gól :)
02:24
Ahoj, dobrý den. Vítáme Vás. A už to tady máme 1:1 na tyčky. Je vidět, že brankáři si své svatyně dnes postavili skutečně dobře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Urbánek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice: brankář: Tomáš Ferdan; hráči v poli: Petr Jindra, Jan Sláma, Tomáš Kubek, Petr Stejskal, Vít Nosek
00:00
Line-up domácích Pacovští Honzíci: brankář: Jan Máca; hráči v poli: František Zajíc, Matěj Doubek, Milan Buřič, Zdeněk Kounek, Tomáš Voldřich