2:2
0:3
- : -

DDM Dynamo Teplice - DDM SANEXCZ Děčín IV 4:5
1. Lukáš Jánský, 18. Tomáš Kratochvíl, 29. Jiří Günther, 31. Jiří Günther - 33. Aleš Poloprutský, 35. Jan Fidler, 42. Šimon Pilek, 56. Martin Žáček, 58. Jan Fidler; rozhodčí: Karel Švec - Jan Rubáš; vyloučení: 5:1; využití: 0:3; diváků: 32; zásahy brankářů: Jakub Podlucký 40 - Petr Miško 15; po třetinách: 2:0, 2:2, 0:3;
60:00
Komentář trenéra hostí: Teplicím dnes vyšly všechny protiútoky, nám se naopak do pevné obrany hrálo špatně. Díky skvělému výkonu brankáře domácích jsme přišli málem o body. Soupeři děkujeme za utkání.
60:00
Florbal to nebyl nejkrásnější, ale něco pozitivního na tomto zápase přece jen bylo. Už je u konce. Děkujeme všem za účast, hráčům přejeme brzké uzdravení a šťastnou cestu domů. Krásný zbytek neděle z Teplic.
60:00
Komentář trenéra domácích: Dnes rozhodly přesilovky a neproměněné šance. Děkujeme Děčínu za pěkný zápas.
60:00
59:59
Střely po třetí třetině: domácí 10 x hosté 12.
58:52
Vyloučen hráč Tomáš Kratochvíl družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:52
A řešení nastalé situace v podání Tomáše Kratochvíla se nedá označit jako ideální.
58:31
Střela Teplic opět do prázdné brány, opět vedle. Déjà vu.
58:00
Poslední dvě minutky na změnu.
57:37
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Jan Fidler, asistoval Zdeněk Vážný (4:5).
57:37
A je to tady. Beton nevydržel.
57:13
Vyloučen hráč Marek Šnobr družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za bránění ve hře.
57:13
Marek Šnobr opět unavený. Přišel k nám nabrat síly na závěrečný nápor.
56:50
Přihrávky domácích mají podobný handicap, kterým trpěl houslista Mareš.
55:24
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Martin Žáček, asistoval Aleš Poloprutský (4:4).
55:24
A je srovnáno!
55:10
Možná si leckdo říká, že se nehraje nejtechničtější florbal. Rozhodně ale patří mezi nejtvrdší.
54:47
Vyloučen hráč Vojtěch Strejcovský družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání.
54:39
Ze hry se stává bramboračka. A to ne moc dobrá ani záživná. Taková školní jídelna.
54:08
Ladislav sebral Děčínu čas, když nezastavil včas čas. Přou se o to, kolik času to bylo, Láďa říká vteřinka, hosté nekompromisně trvají na dvou.
53:42
Střídačky se rozhřívají alespoň po emocionální stránce.
52:52
Třetina prozatím chabá jak na šance, tak na vtipné momenty. Největším zážitkem proto do této chvíle zůstavá sběr korálků.
51:07
Oba celky při svých střelách nechtějí trápit gólmany, a tak většina střel končí za mantinelem. To však nevadí, místa je tu dost.
50:27
Děčínští reklamují hru rukou hráče Teplic. Marně.
45:38
Děčín si vytváří tlak se kterým přichází dobré šance. Hlasatel pro uklidnění cucá lišejník.
44:20
Ladislav si pro tuto třetinu připravil myšlenku "Každá brána má brankáře, ale i přesto padají góly." S Ladislavem samozřejmě souhlasíme, avšak vyvstává otázka, jestli o téhle myšlence ví jeho přítelkyně, kterou tímto srdečně zdravíme.
43:31
Pudl čaruje a skóre se tak nemění.
41:58
Zdá se, že domácí se uchýlili k osvědčené taktice "Betonárka Teplice, a. s.". Zapisovatel tuto taktiku chválí. Nicméně je nutné konstatovat, že je na to poměrně brzy.
41:14
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Šimon Pilek, asistoval Břetislav Logaj (4:3).
41:14
Silou vůle dotlačený, je tam.
40:13
Prázdná brána. Opět Jirka Czerwenka. Opět končí spálený.
40:00
40:00
39:59
Střely po první třetině: domácí 9 x hosté 17.
38:56
Rozehra Děčína neoslnila, střela skončila v teplické zdi pevné jako skála.
37:14
Ondřej Kopta. Málo se o něm ví, že jeho oblíbený film je klasika s Rudolfem Hrušínským Spalovač mrtvol. Tuto oblibu přenesl i do zápasu a děčínskou svatyni míjí o několik metrů i přes fakt, že byla prázdná.
35:40
Utkání přihlíží 32 diváků. Všem do jednoho děkujeme a doufáme, že vydrží až do konce tohoto dramatu fandit neúnavně.
34:57
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Jan Fidler, asistoval Aleš Poloprutský (4:2).
34:57
Dvojka sehraná jako prezident a mluvčí. Funguje to stejně skvěle a přidávají další branku.
34:47
Nervové vypětí během oslabení Ladislav nevydržel a balí již druhé brčko.
34:44
Střela nad Jakubem končí v autu.
32:59
Vyloučen hráč Lukáš Jánský družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za blokování hokejky.
32:40
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Aleš Poloprutský, asistoval Jan Fidler (4:1).
32:40
Krásná akce. Nejspíše po zápase požádám Děčín o kamerový záznam a tento gól si budu pouštět na dobrou noc. Ukázkově vymícháno.
32:05
Šanci nevyužil a uchýlil se pouze k přihrávkám na polovině hřiště.
31:50
Děčín rozehrává v blízkosti branky domácích.
30:50
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jiří Günther, asistoval Petr Šnejdar (4:0).
30:37
Teplické číslo 18 podezříváme z užívání nelegálních látek. Pálí asi třetí šanci a tak začíná připomínat člena kapely Mandrage.
28:49
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jiří Günther, asistoval Tomáš Kratochvíl (3:0).
28:49
Nynější průběh bych označil jako nemožný. Avšak se tak děje, i když to příliš spravedlivé není. To domácím ale nevadí a radují se potřetí.
27:57
Atmosféra houstne, fauly se kupí, nervy napnuté k prasknutí.
27:01
Časoměřič je opět v ráži a konstatuje, že je to vlastně jedno, neb historie se neptá jak, ale jestli. Láďa je velký filozof.
26:28
Domácí disponují řadou šancí. Na stolku se přeme, čím to je. Buď se Teplice zvedly, nebo Děčín šetří síly.
23:39
I přes velkou šanci Jirky Czerwenky je přesilovka neproměněna.
21:39
Vyloučen hráč Jiří Petrášek družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:39
Pohádkovou atmosféru narušil Jiří Petrášek tvrdým hitem. Odměněn byl po zásluze. Z onoho popelčina oříšku vypadly dvě trestné minuty.
21:13
Vzrušující okamžik hned na začátku druhé části. Rozsypaly se korálky z náramku jednoho z hráčů a tak se nyní sbírají. Pro představu čtenářů, je tento výjev dosti podobný slavné vánoční pohádce, kdy Ladislav Pavlištík připomíná Libušku Šafránkovou. Jen ti holoubci chybí...
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině: domácí 8 x hosté 16.
19:39
Zvoní tyč! Jakub Podlucký má kasu postavenou dobře.
18:40
I vyloučení může být pozitivní. Marka Šnobra těší, že může nabrat nové síly, když dle jeho slov "už od deváté minuty prožívá krizi".
17:59
Vyloučen hráč Marek Šnobr družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:10
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Tomáš Kratochvíl, asistoval Jaroslav Rybka (2:0).
17:10
Jako slepý k houslím, avšak i to se počítá!
15:49
Hostí s číslem 25 Michal Záruba byl poměrně tvrdě atakován teplickým obráncem. Výhodu standardní situace však dostali domácí. A to se číslu 25 tuze nelíbilo, po diskuzi s rozhodčím však odešel bez výsledku.
13:31
Časoměřič Láďa "Ladislav" Pavlištík: V první třetině nejlepší výkon podávají fanoušci. (Těch je prozatím asi 15, pozn. red.)
11:33
Lukáš Jánský požíval výhody udělené rozhodčími. Akce skončila střelou Děčína.
10:55
Jedním z mála, kdo se tohoto neúčastnil, byl gólman Jakub Podlucký. I proto stále držíme fotbalové skóre 1:0.
08:39
Domácí nyní využívají své výhody, když již včera večer probíhalo týmové soustředění v nedalekém teplickém divadle.
06:11
Děčín na míči a na polovině soupeře.
03:49
Děčín poprvé ohrozil branku domácích. Pudl však nezklamal.
01:55
Nadějná šance domácích skoncovala na nekompromisní obraně hostí.
00:47
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Lukáš Jánský, asistoval Jaroslav Rybka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Švec a Jan Rubáš.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM SANEXCZ Děčín IV: brankář: Petr Miško; hráči v poli: Martin Vybíral, Aleš Poloprutský, Jan Fidler, Kristián Zeman, Martin Žáček
00:00
Line-up domácích DDM Dynamo Teplice: brankář: Jakub Podlucký; hráči v poli: Marek Šnobr, Tomáš Kratochvíl, Jiří Günther, Jiří Czerwenka, Pavel Houda