3:1
6:1
- : -

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. - TJ Olympia Bruntál 9:3
16. Alan Hovorič, 17. Jonáš Jančálek, 20. Jonáš Jančálek, 25. Jakub Zeman, 25. Patrik Klepáč, 26. David Svoboda, 27. Benjamín Rašovský, 32. Alan Hovorič, 35. David Svoboda - 11. Jakub Lang, 23. Jakub Lang, 26. Viktor Zatloukal; rozhodčí: Filip Fňukal - Filip Vrchovský; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Mikuláš Kalina ? - Vojtěch Karvay ?; po třetinách: 0:1, 3:1, 6:1;
36:00
35:04
Vyloučen hráč Jonáš Jančálek družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání.
34:29
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil David Svoboda, asistoval Jakub Zeman (9:3).
31:52
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Alan Hovorič, asistoval Jakub Zeman (8:3).
30:41
Vyloučen hráč Matty Křenek družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání.
26:12
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Benjamín Rašovský, asistoval David Svoboda (7:3).
25:50
Vyloučen hráč Dominik Oltyán družstva TJ Olympia Bruntál na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
25:29
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Viktor Zatloukal bez asistence (6:3).
25:06
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil David Svoboda, asistoval Matty Křenek (6:2).
24:48
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Patrik Klepáč, asistoval Jonáš Jančálek (5:2).
24:08
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Jakub Zeman, asistoval Benjamín Rašovský (4:2).
24:00
24:00
22:42
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Jakub Lang, asistoval Dominik Oltyán (3:2).
19:25
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Jonáš Jančálek, asistoval Matty Křenek (3:1).
16:32
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Jonáš Jančálek, asistoval Patrik Klepáč (2:1).
15:50
12:00
12:00
10:53
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Jakub Lang bez asistence (0:1).
04:21
Vyloučen hráč Ondřej Kytka družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Fňukal a Filip Vrchovský.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Olympia Bruntál: brankář: Vojtěch Karvay; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Jakub Lang, Viktor Zatloukal, Dominik Oltyán, Matěj Mikulka