4:0
0:0
- : -

Florbal Sokolov - TJ Lokomotiva Louny 6:0
17. Ondřej Sedláček, 18. Jakub Stejskal, 25. Petr Hoch, 26. Pavel Batista, 30. Ondřej Sedláček, 40. Petr Hoch; rozhodčí: Lukáš Tomášek - Lukáš Grundler; vyloučení: 5:5; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Ondřej Heimerle 26 - Tomáš Gieszmann 18, Tomáš Pikl ?; po třetinách: 2:0, 4:0, 0:0;
60:00
Komentář trenéra domácích Jakuba Stejskala: Disciplína u domácích opět trochu pokulhávala, ale domácí oslabení dobře ustáli. Zápas byl poměrně vyrovnaný, domácí však své šance využili.
60:00
Komentář trenéra hostů Jiřího Lindnera: Bez gólu se vyhrát nedá, i když příležitostí jsme si vypracovali víc než dost. Výsledek je pro nás trochu krutý. Mimořádný čin předvedl hráč domácích č. 99, který odvolal vyloučení po údajném faulu na jeho osobu. Děkuji hráčům za srdnatý výkon, soupeři za hru, pořadatelům za hladký průběh utkání a našemu věrnému kotli za podporu v daleké destinaci. FORZA LOUNY
60:00
59:28
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Pikl družstva TJ Lokomotiva Louny
51:55
Vyloučen hráč Martin Čonka družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
39:03
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Petr Hoch, asistoval Lukáš Konvalina (6:0).
35:37
Vyloučen hráč Aleš Linka družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:58
Vyloučen hráč Štěpán Mosler družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za bránění ve hře.
31:15
Vyloučen hráč Štěpán Mosler družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
30:50
Vyloučen hráč Ondřej Sedláček družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nesportovní chování.
29:45
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Ondřej Sedláček, asistoval Patrik Soukup (5:0).
28:20
Vyloučen hráč Dominik Krupka družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za bránění ve hře.
27:13
Vyloučen hráč Ondřej Sedláček družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost.
25:55
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Pavel Batista, asistoval Štěpán Mosler (4:0).
24:24
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Petr Hoch, asistoval Pavel Batista (3:0).
20:21
Vyloučen hráč Milan Čížek družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za hra rukou.
20:16
20:00
20:00
19:07
17:34
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jakub Stejskal, asistoval Petr Kleiner (2:0).
16:07
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Ondřej Sedláček, asistoval Marek Novák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Tomášek a Lukáš Grundler.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lokomotiva Louny: brankář: Tomáš Gieszmann; hráči v poli: Milan Čížek, Pavel Bezrouk, Martin Čonka, Martin Marek, Aleš Linka
00:00
Line-up domácích Florbal Sokolov: brankář: Ondřej Heimerle; hráči v poli: Ondřej Sedláček, Petr Kleiner, Pavel Batista, Marek Novák, Štěpán Mosler