0:2
1:1
- : -

FBC Došwich Milevsko - FB Hurrican Karlovy Vary 5:6
3. Adam Černý, 5. Lukáš Trojáček, 7. Kryštof Süsmilich, 8. Václav Strouhal, 46. Adam Černý - 4. Petr Nöbauer, 16. Adam Zahraj, 20. Adam Zahraj, 22. Jiří Šťovíček, 39. Ondřej Ančinec, 45. Vojtěch Bigas; rozhodčí: Tomáš Čekan - Václav Paletář; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 93; zásahy brankářů: Miloš Kahoun 18 - Martin Louda 24; po třetinách: 4:3, 0:2, 1:1;
60:00
Střely ve 3. třetině: 15 - 8, celkem 29 - 24
60:00
komentář metodika hostů pana Kratochvíla: "Dnes vynikající zápas ze všech stran. V prvé řadě prvotřídní řízení utkání a samozřejmě kvalitní hra obou týmů. Hrál se taktický florbal na obou stranách a zápas měl prostě všechno. My to brali jako play-off a tudíž stav 4:1 nebyl rozhodující. Zdravíme Milevsko."
60:00
komentář trenéra domácích Lukáše Dolejše: "Ještě v pondělí jsme měli ideální sestavu, bohužel během týdne nám ubylo pět hráčů. Perfektní vstup do utkání a dodržení taktických pokynů. Naše individuální chyby dostaly soupeře do zápasu. Dnes jsme chtěli hodně vyhrát, bohužel to nevyšlo. Blahopřeji soupeři k vítězství a přeji šťastnou cestu domů."
60:00
59:30
Domácí stále v náporu, v 6 lidech v útoku!
58:45
Adam Černý měl teď 3 zajímavé pokusy.. čas běží!
58:33
Timeout FBC Došwich Milevsko
56:35
To je divočina! Nahoru.. dolu... teď důrazné kázaní pánů rozhodčích! Vlhkost v hale cca 56% procent, ale emoce jsou na 100%!
54:45
Neúnavný a profesionální kotelník Víťa Strouhal roztleskává tribunu. Nevidíme ho, ale určitě to bude on.. Jeho bratr chystá se svou družinou jistě finální nápor a útok na vyrovnání!
53:06
Přiznání autu ze strany hostů. Fair play skutek sklidil aplaus.
52:01
Double monster save by "Kahun"!
48:55
Je to napínavý, nestíhám koukat a psát, tak jenom koukám...
46:25
Vyloučen hráč Matěj Korbel družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
45:36
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Adam Černý, asistoval Jakub Kotrba (5:6).
45:36
Odpověď na sebe ale nenechala dlouho čekat! Důrazem z předbrankového prostoru se prosazuje Áda!
44:54
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Vojtěch Bigas, asistoval Jiří Šťovíček (4:6).
44:54
A ta další už tam končí! Hostující hráč trefuje z dálky pod víko!
44:10
..a střela přišla, naštěstí pro domácí nekončí v síti!
43:55
Hosté trpělivě kombinují a připravují si střeleckou pozici.
43:10
Vyloučen hráč Miloslav Blahuta družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
41:21
Domácí v náporu a cca 90 přihlížejících diváků ve varu!
38:40
Předchozí komentáře přivolaly smršť v podobě šancí na obou stranách a hosté jednu z nich využili. Dostávají se tedy poprvé v utkání do vedení.
38:39
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Ančinec, asistoval Jan Mašát (4:5).
35:05
Nikdo nechce udělat chybu.. ale pozor... áááá... Kahounův monster save! Hosté byli blízko vedení!
34:20
Nyní sledujeme zase na chvilku klidnější pasáž hry.
30:50
Adam Černý větrá obránce hostů, hosté se nemohou usadit a rozehrát své přesilovkové signály.
29:36
Vyloučen hráč Jakub Kotrba družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
29:36
Nápor domácích ale přerušil dřevorubecký úder.
28:55
Větší šance se na domácích holích objevují paradoxně až po přesilovce, gól "smrdí" ve vzduchu!
27:07
Předchozí komentář stále platí...
26:20
Přesilovka domácích zatím bez efektu a hosté zlobí občasnými brejky.
25:36
Vyloučen hráč Vojtěch Bigas družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hra bez hokejky.
25:15
Oslabení ubráněno a publikum žene modré do útoku!
24:40
Cink! Zazvonilo tentokrát za Kahounem...
23:20
Zase na chvilku klidnější pasáž.
23:01
Vyloučen hráč Adam Černý družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za nesportovní chování.
23:01
Rozhodčí drží otěže utkání pevně ve svých rukou a přestože by někteří hráči rádi konverzovali, není jim to umožněno. Adam Černý se o tom přesvědčil na vlastní kůži a prý svého prohřešku lituje.
21:40
Hosté hráli přesilovku opatrně, ale nakonec se z ojedinělé rány balonek doplazil do domácí branky.
21:39
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jiří Šťovíček, asistoval Matěj Korbel (4:4).
20:19
Vyloučen hráč Kryštof Süsmilich družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
20:19
První vyloučení je na světě, decentní sekyrka a Sísa už dřepí za katrem.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: 9 - 9
20:00
Hosté se dostali v závěru první třetiny do náporu a podařilo se jim zkorigovat skóre. Mimo to musel v posledních vteřinách Kahoun ještě vytáhnout zázračný zákrok a částečně odčinit zaváhání u druhého inkasovaného gólu.
20:00
19:33
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Adam Zahraj bez asistence (4:3).
15:19
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Adam Zahraj, asistoval Petr Šťovíček (4:2).
15:19
Tohle si ale Miloš za rámeček nedá...
13:50
Lapačka! Hosté skóre nekorigují díky pohotové reakci Kahouna.
12:15
Konečně se hra trochu uklidnila a můžeme si vychutnávat architekturu místní haly.
10:15
Domácí strážce svatyně Miloš Kahoun si kromě předchozí asistence na branku připisuje i povedený zákrok!
09:30
Nutno rovněž dodat, že všechny branky, které jsme dosud viděli, pramenili z vypracovaných kombinačních akcí a brankáři neměli nárok.
07:03
Domácí jsou nadále produktivní a čísílka na světelné tabuli se rychle mění nejen u odehraného času.
07:02
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Václav Strouhal, asistoval Lukáš Trojáček (4:1).
06:23
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Kryštof Süsmilich, asistoval Miloš Kahoun (3:1).
04:03
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Adam Fridrich (2:1).
04:03
Hosté srovnali z první střely na bránu, aby o pár sekund později vrátil Trojáček vedení na domácí stranu.
03:56
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Petr Nöbauer, asistoval Adam Zahraj (1:1).
02:51
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Adam Černý, asistoval Václav Strouhal (1:0).
02:51
Počáteční nápor domácích využit a úderné duo Černý Strouhal otevírá zápas.
01:50
A teď to dokonce i cinklo, tyč hostující branky!
01:10
První rána utkání z hole domácího Hrůzy, hostující brankář připraven.
00:01
Tak, a kulička už se kutálí...
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Čekan a Václav Paletář.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Martin Louda; hráči v poli: Matěj Korbel, Jiří Šťovíček, Ondřej Ančinec, Vojtěch Bigas, Jan Mašát
00:00
Line-up domácích FBC Došwich Milevsko: brankář: Miloš Kahoun; hráči v poli: Jiří Lípa, Václav Strouhal, Adam Černý, Kryštof Süsmilich, Miloslav Blahuta
00:00
Vážení příznivci děrovaného míčku, vítáme Vás na dalším kole CE soutěže juniorů. V milevské "Došwich aréně" se dnes představí domácí celek a hosté z města slavného bylinného likéru, kteří si říkají Hurrican. Venku panuje ideální florbalové počasí - 10 stupňu Celsia, slabí jarní deštík, mírný západní vítr, vlhkost 71%.
00:00
Nově zprovozněný bufet v milevské hale svižně odbavuje nedočkavé fanoušky. Škoda, že nemůžeme zprostředkovat aroma, které se z bufetu line až ke stolku časoměřičů..
00:00
Předchozí souboj těchto soupeřů na půdě dnešního hostujícího celku ovládl domácí tým vysokým vítězstvím. Bude se historie opakovat? Vypsané kurzy na dnešní klání: 1 - 2,25 ; 0 - 4,0 ; 2 - 2,55.
00:00
DJ Danouš se svou aparaturou zatápí více a více pod kotlem, což značí, že začátek utkání se nám nezadržitelně blíží!