3:3
- : -
FbK Prty

FbK Prty - TJ Lokomotiva Louny B 8:9
9. Jakub Herink, 10. Filip Naxera, 16. Jakub Herink, 23. Tomáš Canini, 28. Filip Naxera, 40. Tomáš Canini, 43. Filip Naxera, 45. Radek Hoffmann - 4. Michal Bočánek, 8. Michal Bočánek, 17. Jan Herink, 21. Josef Pelc, 27. Jan Zrnečko, 27. Jan Herink, 36. Pavel Turza, 36. Marek Svoboda, 41. Jan Herink; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Tomáš Novák; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Marek Suchopár 16 - Karel Švíka 16; po třetinách: 2:2, 3:4, 3:3;
45:00
44:24
Branku družstva FbK Prty vstřelil Radek Hoffmann, asistoval Vojta Zsemlye (8:9).
44:06
Vyloučen hráč Jan Vostrý družstva TJ Lokomotiva Louny B na 2 minuty za držení.
44:06
Vyloučen hráč Tomáš Canini družstva FbK Prty na 2 minuty za nesportovní chování.
42:20
Branku družstva FbK Prty vstřelil Filip Naxera bez asistence (7:9).
40:17
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny B vstřelil Jan Herink, asistoval Marek Svoboda (6:9).
39:47
Branku družstva FbK Prty vstřelil Tomáš Canini, asistoval Michal Malý (6:8).
35:31
Timeout FbK Prty
35:31
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny B vstřelil Marek Svoboda, asistoval Michal Bočánek (5:8).
35:08
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny B vstřelil Pavel Turza, asistoval Josef Pelc (5:7).
30:00
30:00
27:32
Branku družstva FbK Prty vstřelil Filip Naxera, asistoval Vladimír Vágner (5:6).
26:32
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny B vstřelil Jan Herink, asistoval Miloš Beníšek (4:6).
26:11
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny B vstřelil Jan Zrnečko, asistoval Jan Herink (4:5).
22:38
Branku družstva FbK Prty vstřelil Tomáš Canini, asistoval Jakub Herink (4:4).
20:17
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny B vstřelil Josef Pelc, asistoval Michal Bočánek (3:4).
16:18
15:06
Branku družstva FbK Prty vstřelil Jakub Herink, asistoval Filip Naxera (3:2).
15:00
15:00
09:18
Branku družstva FbK Prty vstřelil Filip Naxera z trestného střílení (2:2).
08:46
Branku družstva FbK Prty vstřelil Jakub Herink, asistoval Michal Malý (1:2).
07:01
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny B vstřelil Michal Bočánek, asistoval Josef Helšus (0:2).
03:10
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny B vstřelil Michal Bočánek, asistoval Pavel Turza (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lokomotiva Louny B: brankář: Karel Švíka; hráči v poli: Miloš Beníšek, Marek Svoboda, Jan Zrnečko, Jan Herink, Tomáš Přibyl
00:00
Line-up domácích FbK Prty: brankář: Marek Suchopár; hráči v poli: Tomáš Canini, Jakub Herink, Radek Hoffmann, Michal Malý, Vojta Zsemlye