2:3
0:1
- : -

TJ Lokomotiva Louny B - Florbal Jirkov 4:4
7. Michal Bočánek, 13. Jan Herink, 22. Michal Bočánek, 25. Jan Herink - 21. René Brožkovec, 23. Michal Chytrý, 28. David Dudek, 43. David Dudek; rozhodčí: Tomáš Novák - Lukáš Andrea; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Lukáš Janouch ? - Ondřej Ilko ?; po třetinách: 2:0, 2:3, 0:1;
43:06
Timeout TJ Lokomotiva Louny B
43:06
Vyloučen hráč Josef Helšus družstva TJ Lokomotiva Louny B na 2 minuty za hrubost.
42:37
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil David Dudek bez asistence (4:4).
39:34
Timeout Florbal Jirkov
39:34
Vyloučen hráč Pavel Turza družstva TJ Lokomotiva Louny B na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
30:00
27:41
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil David Dudek, asistoval Martin Košťálek (4:3).
24:01
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny B vstřelil Jan Herink, asistoval Marek Svoboda (4:2).
22:34
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Michal Chytrý, asistoval Matěj Kolář (3:2).
22:32
Vyloučen hráč Tomáš Přibyl družstva TJ Lokomotiva Louny B na 2 minuty za sekání.
21:42
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny B vstřelil Michal Bočánek, asistoval Josef Pelc (3:1).
20:56
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil René Brožkovec, asistoval David Dudek (2:1).
15:00
15:00
12:01
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny B vstřelil Jan Herink, asistoval Jan Zrnečko (2:0).
06:57
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Novák a Lukáš Andrea.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Jirkov: brankář: Ondřej Ilko; hráči v poli: René Brožkovec, Josef Čermák, Matěj Kolář, Ondřej Hlaváček, Michal Chytrý