0:1
0:2
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - Florbal Exelsior Havířov 0:5
10. Alžběta Nykodymová, 15. Karolína Šablaturová, 38. Alžběta Nykodymová, 41. Hana Brůžková, 46. Kateřina Holešová; rozhodčí: Kateřina Jeřábková - Lucie Stejskalová; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Patricie Šedivá 22 - Martina Schoupalová 10; po třetinách: 0:2, 0:1, 0:2;
60:00
Komentář trenéra hostů Tomáše Kozlíka: "Když jsme tady čtvrt roku zpátky prohráli, tak jsem doufal, že přesně takovou facku potřebujeme a pomůže nám se nastartovat. Série 7 vyhraných zápasů v řadě dokazuje, že se to povedlo."
60:00
Pokračování komentáře trenéra hostů: "S pokorou ladíme detaily a poctivě se připravujeme na nejdůležitější část sezony. Velmi se nám o víkendu povedla oslabení, kde jsme byli na míčku více, než soupeř. Taky jsem rád, že se konečně začal vyplácet trénink standardních situací."
60:00
59:59
Komentář trenéra domcích: Dnes se nám nevydařilo vůbec nic. Žádná kombinace, minimálně střel, nedostoupený souboje, prostě bez nasazení. Dnes jsme oprávněně dostali bůra a můžeme opět jen poděkovat našim fanouškům, že i za tohoto nepříznivého stavu jsou stále s námi. Snad je potěšíme příští zápas opět doma.
59:47
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
46:56
Vyloučen hráč Eva Sobotová družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
45:36
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Kateřina Holešová, asistoval Alexandra Hegingerová (0:5).
40:30
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Hana Brůžková, asistoval Vendula Šimonová (0:4).
40:00
40:00
37:35
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Alžběta Nykodymová, asistoval Alexandra Hegingerová (0:3).
23:54
Vyloučen hráč Helena Klazarová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
14:48
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Karolína Šablaturová, asistoval Vendula Šimonová (0:2).
09:25
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Jeřábková a Lucie Stejskalová.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov: brankář: Martina Schoupalová; hráči v poli: Karolína Šablaturová, Kristýna Pokorná, Vendula Šimonová, Kateřina Szotkowská, Hana Brůžková
00:00
Line-up domácích Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Patricie Šedivá; hráči v poli: Markéta Sedláčková, Lenka Ondráčková, Kristýna Štěpánová, Martina Joudalová, Lucie Romančáková