1:3
1:0
FBS Olomouc

FBC Ossiko Třinec - FBS Olomouc 9:8p
3. Filip Turoň, 11. Tomáš Janovský, 22. Dominik Kupczak, 26. Lukáš Tomiczek, 27. Filip Turoň, 36. Jakub Kyselý, 38. Filip Turoň, 55. Jan Mieszek, 62. Filip Turoň - 11. Igor Macháček, 15. Bohdan Kopelec, 19. Igor Macháček, 20. Tomáš Skoupil, 24. Igor Macháček, 52. Vojtěch Blana, 54. Igor Macháček, 58. Vojtěch Blana; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vráblík; vyloučení: 4:4; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Michal Franek 7, Jan Piško 28 - Michal Kráčmar 26, Adam Pavlát -1; po třetinách: 2:4, 5:1, 1:3, 1:0;
61:01
65:00
Komentář hostujícího týmů: Krásný zápas ve vysokém tempu. Škoda že nám utekla druhá třetina, ale výkon předvedený ve třetí třetině nás opět vrátil do zápasu. Gratulujeme soupeři k vítezství a přejeme mu hodně štestí v play off.
65:00
Komentář trenéra domácích Jiřího Kajfosze: "Zápas ve vysokém tempu musel diváky bavit. Po první třetině, kdy jsme byli ještě na Čeladné, jsme se dokázali vrátit do zápasu a nakonec urvat výhru. Chtěl bych ještě vyzdvihnout gesto fair play Vojty Blany. Díky soupeři, rozhodčím a divákům za příjemný nedělní zápas. Sezóna vrcholí a my budeme připraveni!"
61:01
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Filip Turoň z trestného střílení (9:8).
58:55
Vyloučen hráč Matěj Hecl družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za bránění ve hře.
57:52
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Vojtěch Blana, asistoval Tomáš Skoupil (8:8).
54:37
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jan Mieszek, asistoval Tomáš Janovský (8:7).
54:37
Rachna Kachna toto letělo Mieszek trefuje pravý růžek brány.
53:58
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Igor Macháček, asistoval Vojtěch Krhovják (7:7).
52:28
Útok na stoleček jsme v pohodě.
51:40
51:14
Třinec skončil třetí přesilovku.
49:14
Vyloučen hráč Tomáš Doubek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za držení.
49:14
Třinec začíná čtvrtou přesilovku.
47:53
47:21
Třinec skončil třetí oslabení.
45:53
Vyloučen hráč Jan Konečný družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře.
45:53
Začíná třetí přesilovku.
45:21
Vyloučen hráč Filip Sikora družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za blokování hokejky.
45:21
Začíná třetí oslabení.
42:00
Třinec končí druhé oslabení.
40:30
Turoň trefuje z voleje, ale netrefil bránu.
40:00
Vyloučen hráč Lukáš Tomiczek družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za bránění ve hře.
37:14
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Filip Turoň, asistoval Tomáš Janovský (7:5).
35:59
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jakub Kyselý, asistoval Lukáš Tomiczek (6:5).
33:58
33:58
Třinec začíná svojí druhou přesilovku.
33:05
Hra má neskutečné tempo oba týmy mají chuť vyhrát.
26:31
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Filip Turoň, asistoval Tomáš Sikora (5:5).
25:04
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lukáš Tomiczek, asistoval Lukáš Marthaus (4:5).
23:19
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Igor Macháček, asistoval Michal Kráčmar (3:5).
22:45
Neskutečný zákrok gólmana Piška.
21:34
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Dominik Kupczak, asistoval Filip Sikora (3:4).
21:01
Olomouc vstoupil do druhé třetiny lépe než Třinec.
20:01
Úvodní buly vyhral tým FBC Ossiko Třinec.
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Piško družstva FBC Ossiko Třinec
20:00
20:00
19:59
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Skoupil, asistoval Vojtěch Blana (2:4).
19:59
Střely domácích: 11 Střely hostujících: 11
18:05
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Igor Macháček, asistoval Jan Roletzký (2:3).
17:06
Skončilo první oslabení.
15:06
Vyloučen hráč Tomáš Janovský družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za blokování hokejky.
15:06
Začíná svoje první oslabení.
14:48
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Bohdan Kopelec, asistoval Šimon Borik (2:2).
12:27
Vyloučen hráč Bohdan Kopelec družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
12:27
Třinec začíná svojí první přesilovku.
10:21
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Tomáš Janovský, asistoval Filip Turoň (2:1).
10:04
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Igor Macháček, asistoval Šimon Borik (1:1).
05:54
Hra se přelívá na obě strany.
03:50
Třinečtí drží Olomouc v obranném pásmu.
02:33
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Filip Turoň, asistoval Jan Mieszek (1:0).
02:33
Po chybě hostujícího týmu Mieszek našel před bránou volného Turoně a ten zavěsil.
01:55
Důležitý zákrok gólmana Franka.
01:00
Od první minuty utkání je hra ve velkém tempu.
00:01
Úvodní buly vyhral tým FBC Ossiko Třinec
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Prosický a Matěj Vráblík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Michal Kráčmar; hráči v poli: Tomáš Kubíček, Jan Konečný, Bohdan Kopelec, Tomáš Hruška, Igor Macháček
00:00
Line-up domácích FBC Ossiko Třinec: brankář: Michal Franek; hráči v poli: Tomáš Sikora, Tomáš Janovský, Jan Mieszek, Filip Turoň, Vladimír Hloužek