0:1
0:1
- : -

Fbc Excalibur Šternberk - S.K. P.E.M.A. OPAVA 2:3
7. Jan Večerka, 10. Miroslav Školut - 4. Stanislav Ovčačík, 29. Adam Lehnert, 40. Petr Pavelek; rozhodčí: Filip Vrchovský - Filip Fňukal; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Radovan Wellart ? - Daniel Hanuš ?; po třetinách: 2:1, 0:1, 0:1;
45:00
42:47
Timeout Fbc Excalibur Šternberk
42:47
Vyloučen hráč Adam Kupka družstva Fbc Excalibur Šternberk na 2 minuty za nesportovní chování.
41:51
Trestné střílení družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA neproměnil Daniel Kružel.
39:52
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Petr Pavelek, asistoval Daniel Kružel (2:3).
39:52
39:52
Vyloučen hráč David Kosmál družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za nesportovní chování.
39:09
Trestné střílení družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA neproměnil Matěj Krušberský.
37:00
Vyloučen hráč André Pavlíček družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
28:30
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Adam Lehnert, asistoval Stanislav Ovčačík (2:2).
24:55
Vyloučen hráč Jan Večerka družstva Fbc Excalibur Šternberk na 2 minuty za hra na zemi.
16:50
Vyloučen hráč Dominik Bada družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
09:30
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Miroslav Školut, asistoval Adam Kupka (2:1).
06:47
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Jan Večerka, asistoval Miroslav Školut (1:1).
03:11
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Stanislav Ovčačík, asistoval Jakub Přibyl (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Vrchovský a Filip Fňukal.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Daniel Hanuš; hráči v poli: Stanislav Ovčačík, David Kosmál, André Pavlíček, Petr Pavelek, Dominik Bada