4:4
0:4
- : -

FLORBAL LITOMYŠL - Hornets Brno ZŠ Horní  5:10
19. Vilém Nonn, 21. Marek Lamplot, 25. Jiří Žák, 29. Martin Štarman, 37. Ladislav Štancl - 10. Patrik Fabián, 15. Filip Barus, 29. Matyáš Weinstein, 35. Tibor Kučera, 37. Robin Růžička, 40. Jakub Matula, 47. Vincent Drápal, 49. Patrik Fabián, 50. Kryštof Kopečný, 54. Jakub Matula; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 3:3; využití: 2:0; diváků: 120; zásahy brankářů: Ondřej Vašek 24 - Michal Prokeš 20; po třetinách: 1:2, 4:4, 0:4;
60:00
Komentář trenéra hostí Pavla Brücknera: První polovinu zápasu jsme pouze odehráli, chyběla chuť a podpora. V závěrečné části jsme ze sebe setřásli neklid i únavu ze včerejšího utkání a dokráčeli si pro tři body, které nám zajišťují delší sezónu. Mrzí nás kupící se zranění v našem týmu. Děkuji soupeři, rozhodčím i divákům za dobrý zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Hochbergra: dvě třetiny vyrovnaný zápas rozhodli neproměněné šance v úvodu třetí třetiny, na které soupeř reagoval dvěma rychlými góly. Další góly soupeře vyplynuly ze snahy o vyrovnání. Děkuji soupeři za zápas a fanouškům za podporu.
60:00
56:08
Brno v plném počtu.
54:08
Vyloučen hráč Filip Barus družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za blokování hokejky.
53:39
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jakub Matula, asistoval Vincent Drápal (5:10).
49:50
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Kryštof Kopečný, asistoval Ondřej Dobrovolný (5:9).
49:50
Litomyšl střídá golmana a nastupuje Tomáš Doubek.
48:35
Timeout FLORBAL LITOMYŠL
48:35
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Patrik Fabián, asistoval Jakub Matula (5:8).
48:15
Brno odolává náporu a dalším střelám Litomyšle.
46:31
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Vincent Drápal bez asistence (5:7).
45:50
Prokeš drží Brno v těsném vedení když vychytal asi 5 střel rychle za sebou.
43:00
Nyní šlo Brno dva na nikoho po propadnutí domácí obrany, ale Vašek vyběhl z brány a odkopl míček daleko od brány.
41:30
Konečkama prstů Prokeš vytáhl Štarmanovu střelu.
40:00
40:00
39:34
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jakub Matula, asistoval Patrik Fabián (5:6).
36:24
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Robin Růžička, asistoval Tibor Kučera (5:5).
36:04
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Ladislav Štancl, asistoval Michal Háp (5:4).
35:10
Vyloučen hráč Jakub Matula družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
34:53
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Tibor Kučera, asistoval Daniel Havel (4:4).
33:00
Domácí v plném počtu.
31:48
Vašek krásně vyrazil míček špičkou boty.
31:00
Vyloučen hráč Tomáš Novák družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za bránění ve hře.
28:31
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Martin Štarman bez asistence (4:3).
28:18
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Matyáš Weinstein, asistoval Tibor Kučera (3:3).
26:28
Prokeš předvedl další krásný zákrok, když vyrazil míček i přes clonícího hráče.
24:09
Už to vypadalo že Prokeše zachrání tyč po střele Štarmana, ale odražený míček se dostal k dobíhajícímu Žákovi který neměl problém zakončit.
24:08
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jiří Žák, asistoval Martin Štarman (3:2).
20:56
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Marek Lamplot, asistoval Vilém Nonn (2:2).
20:00
20:00
18:54
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Vilém Nonn, asistoval Ladislav Štancl (1:2).
17:41
Litomyšl v plném počtu a hrají skácenou přesilovku.
17:18
Vyloučen hráč Robin Růžička družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za blokování hokejky.
16:32
Litomyšl si vynutila faul a vystřídala hráče.
15:41
Vyloučen hráč Štěpán Švec družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
14:34
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Filip Barus, asistoval Robin Růžička (0:2).
12:20
Štancl prověřil Prokeše střelou z dálky.
09:52
Litomyšl si chvilku nehlídala Patrika Fabiána který dostal krásnou přihrávku a uklidil ji jen do prázdné brány.