3:4
5:3
- : -

TJ Sokol Koberovy - FBŠ Všestary 8:9
30. Jakub Janoušek, 37. Michal Slavík, 40. Vojtěch Cvrček, 49. Jan Novotný, 55. Jakub Janoušek, 60. Jan Novotný, 60. Dominik Reczai, 60. Leoš Kopáček - 16. Marek Stuchlík, 19. Oldřich Vaňkát, 22. Marek Stuchlík, 22. Daniel Moravec, 24. Štěpán Novák, 26. Marek Stuchlík, 52. Štěpán Novák, 53. Jakub Moravec, 59. Roman Dostál; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Tomáš Miksánek; vyloučení: 2 + Leoš Kopáček 5 + Jan Novotný 5 + ČK3:4 + Jakub Moravec OS; využití: 0:3; diváků: 32; zásahy brankářů: Jakub Mauer 20 - Jaromír Žák 21; po třetinách: 0:2, 3:4, 5:3;
60:00
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva TJ Sokol Koberovy na 5 minut za nesportovní chování.
60:00
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva TJ Sokol Koberovy do konce utkání.
60:00
Komentář trenéra hostí Jana Freiberga: "Dnes jsem šli do utkání s jasným cílem, většinu zápasu se nám to dařilo, ale byl výpadek v druhé třetině. No a na konci utkání jsem viděli, že se diváci v hale nudí, tak jsem vytáhli tzv. všestarský závěr. Hala byla na nohou a my si vezeme tři body. Děkujeme soupeři za utkáni.
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: Prvních šest inkasovaných branek, díky naší vlažné hře, rozhodlo celé utkání. Závěr jsme nezvládli v hlavě. Graujeme soupeři a děkujeme divákům.
59:28
Timeout FBŠ Všestary
59:28
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Leoš Kopáček, asistoval Lukáš Hlava (8:9).
59:16
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Michal Slavík (7:9).
59:07
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jan Novotný, asistoval Jakub Janoušek (6:9).
58:29
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Roman Dostál, asistoval Daniel Moravec (5:9).
57:35
Domácí to zkusí bez golmana
56:45
začínají lítat nadávky... rozhodčí jsou klidní
54:25
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jakub Janoušek, asistoval Jan Novotný (5:8).
52:59
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jakub Moravec, asistoval Jan Freiberg (4:8).
52:30
Domino sám na brankáře, neproměňuje... bohužel
51:12
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Štěpán Novák, asistoval Jakub Moravec (4:7).
51:12
Mauí kouzlil neskutečné zákroky z jiné galaxie... čtvrtá střela už ale byla i nad jeho nadlidské schopnosti
50:00
Koberovy teď zažívají krušné chvíle, uvidíme, jak jsou na tom fyzicky... musí bánit dvojnásobné oslabení
49:58
Vyloučen hráč Dominik Reczai družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nesportovní chování.
49:15
Vyloučen hráč Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 5 minut za sekání.
48:20
48:05
domácí rozehrávají, uvidíme co z toho vymyslí
44:56
nebezpečný brejk hostů ve vlastním oslabení
43:17
Vyloučen hráč Štěpán Novák družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
39:02
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Vojtěch Cvrček, asistoval Jakub Janoušek (3:6).
38:00
Podruhé v dnešním zápase teče krev... nic co by nevyřešila naše pohledná zdravotnice!
37:26
Mauí jako minule,... tento terminátor inkasuje solidní ránu do masky
36:29
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Michal Slavík, asistoval Dominik Reczai (2:6).
35:03
Vyloučen hráč Marek Stuchlík družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za držení.
33:05
Mauí fantastické zákroky!... poprvé vymazal soupeře z brejku a následně kryje dvě tutovky... je to kouzelník
31:58
Koberovy přidávají na tempu a začíná se to líbít!
30:31
Leoš v šanci! ale gólman neuvěřitelně vytahl jeho střelu... to je škoda
29:12
29:12
druhá střela domácích na bránu v této třetině končí první gólem Koberov v tomto zápase
27:20
předseda drží smutek za pomocí černé mikiny kapitána domácích a pomalého usrkávání chmelového moku... už volá domů, aby mu na noc připravili černé pyžamo
25:32
Šiky měl teď na střelu ze střední vzdálenosti klid, míjí však bránu a odmítá tak možnost být slavný
25:13
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Marek Stuchlík, asistoval Aleš Klemš (0:6).
23:10
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Štěpán Novák, asistoval Pavel Hellmann (0:5).
23:10
nádherný gól, ze vzduchu trefený volley, smekám
22:25
2. třetina se nám rozjíždí opět ve velkém tempu
21:38
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Daniel Moravec, asistoval Pavel Hellmann (0:4).
21:30
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Marek Stuchlík bez asistence (0:3).
20:00
20:00
19:59
Vyloučen hráč Lukáš Hlava družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání.
19:23
Hlavis lítá jako fretka, ale nemá komu
18:24
Palouš s pivem v ruce vypadá spokojeně, nehledě na skóre
18:02
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Oldřich Vaňkát bez asistence (0:2).
17:54
cinkalo břevno domácí branky
15:19
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Marek Stuchlík, asistoval Pavel Hellmann (0:1).
15:19
Velmi pohledná kombinace, končí zaslouženým gólem
13:15
uvidíme čím odpoví Kobrovy
13:06
Hellmann na Nováka přes celou šíři hřiště, ten všakminul nabídku do odkryté branky
09:48
Vyloučen hráč Jakub Moravec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nesportovní chování.
09:48
Vyloučen hráč Jakub Moravec družstva FBŠ Všestary - osobní trest.
07:48
Vyloučen hráč Jakub Moravec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
06:08
Všestary zatím vytěžili z útočné aktivity koberov 2 brejky, nicméně koberovy zatím nedokázali vystřelit na branku
02:57
Tempo je zatím vraždné... jak Kobra 11... nahoru dolu
00:26
Domácí dnes překvapili LINE-UPem a zahajují s pozměněnou 1. formací
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Tomáš Miksánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Všestary: brankář: Jaromír Žák; hráči v poli: Jan Freiberg, David Píše, Jakub Moravec, Pavel Hellmann, Štěpán Novák
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Koberovy: brankář: Jakub Mauer; hráči v poli: Jonáš Zakouřil, Leoš Kopáček, Martin Vetro, Vojtěch Cvrček, Michal Slavík