0:2
0:1
- : -

Florbalová akademie MB - FLORBAL JABLONEC 5:3
4. Aleš Tůma, 8. Vojtěch Starý, 16. Aleš Tůma, 17. Jiří Krouský, 18. Aleš Tůma - 28. Lukáš Jarolímek, 29. Petr Frkala, 54. Jan Mikula; rozhodčí: Martin Preclík - Lukáš Baloun; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 18; zásahy brankářů: Radovan Kopuletý 31 - Denis Kopecký 30; po třetinách: 5:0, 0:2, 0:1;
60:00
Střely na bránu 3. třetina: domácí 13, hosté 12
60:00
Komentář trenéra hostů Javůrka: "Katastrofální vstup do zápasu a tragická celá první třetina dala utkání jasné notičky. Pak už jsme jenom doháněli vlak, který jsme nedohonili. Díky soupeři za zápas a hodně štěstí do zbytku sezony."
60:00
Komentář trenéra domácích (A.Tůma): Pochopitelně souhlas s trenérem hostí. Po první třetině nám jasné vedení 5:0 na psychiku moc nesvědčilo. Radikálně jsme zvolnili svoji hru, asi si chtěli fyzicky odpočinout po včerejším náročném utkání v K.Hoře, a zřejmě si mysleli, že i tak soupeře porazíme dvouciferným výsledkem.
60:00
Komentář trenéra domácích (A.Tůma) - pokračování: Do toho nějaké to oslabení, zlepšená hra Jablonce a nakonec jsme se mohli o výsledek i trochu strachovat. To jsme naštěstí nakonec nedovolili. Díky všem za zápas.
60:00
59:36
Ulman sám na branku, bohužel jen tyč.
58:56
Utkání je v plném proudu, oba týmy si chtějí odnést vítezství.
53:16
Timeout FLORBAL JABLONEC
53:16
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jan Mikula, asistoval Petr Frkala (5:3).
49:42
Další střela Převrátila, brankář byl v pozoru a zneškodnil nebezpečnou střelu do růžku branky.
47:14
Hra se přelévá od branky k brance, zatím bez gólu.
45:14
Trestné střílení družstva FLORBAL JABLONEC neproměnil Michal Král.
37:55
Vyloučen hráč Petr Pánek družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
33:57
Hosté si teď zavařili před vlastní brankou špatnou rozhrávkou.
32:28
Hosté si vypracovali dvě gólové šance a zápas je v plném proudu.
28:27
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Petr Frkala bez asistence (5:2).
27:48
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Lukáš Jarolímek, asistoval Jan Mikula (5:1).
27:48
Vyloučen hráč Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
24:16
Převrátil sám před brankářem, bohužel neprotlačil míček do sítě.
21:36
Hosté vstoupili do druhé třetiny víc aktivně, ale do žádného zakončení se zatím nedostali.
20:00
20:00
Střely na bránu: domácí 17, hosté 10
20:00
17:35
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Aleš Tůma, asistoval Hieu La Ngoc (5:0).
16:48
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Jiří Krouský, asistoval Vojtěch Starý (4:0).
16:46
Krouský parádně vymetl šibenici hostů.
15:00
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Aleš Tůma bez asistence (3:0).
14:05
Hosté využívají chyb domácích, ale nedokaží se dostat přes domácího brankáře.
07:50
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Vojtěch Starý, asistoval Petr Machač (2:0).
05:31
Domácí se tlačí do branky hostí, bohužel bez úspěchu
03:36
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Aleš Tůma, asistoval Martin Převrátil (1:0).
03:35
Máme tu první branku, kterou si připisuje hráč číslo 44 Aleš Tůma.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Preclík a Lukáš Baloun.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL JABLONEC: brankář: Denis Kopecký; hráči v poli: Marek Čeřovský, Petr Schlindenbuch, Petr Frkala, Zbyněk Hujer, Jan Mikula
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Radovan Kopuletý; hráči v poli: Aleš Tůma, Petr Machač, Jan Ulman, Jiří Krouský, Hieu La Ngoc