1:6
1:8
- : -

FbŠ Bohemians B - Fbc Strakonice 4:19
1. Erik Papež, 1. Kryštof Blažej, 29. Jan Harák, 55. Ondřej Plecháč - 7. Filip Hron, 9. Jan Völfl, 9. Michal Strejček, 15. Jan Völfl, 18. Jan Völfl, 27. Martin Boháč, 30. Jakub Kořán, 35. Adam Přib, 38. Marek Harman, 38. Karel Řezanka, 40. Lukáš Pluskal, 48. Karel Šavrda, 49. Jan Völfl, 54. Karel Šavrda, 57. Jan Völfl, 57. Filip Hron, 58. Jiří Křesák, 58. Marek Harman, 59. Jan Völfl; rozhodčí: Filip Gaberdén - Filip Leibl; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 14; zásahy brankářů: Stanislav Martínek 24 - Jaroslav Velek 19; po třetinách: 2:5, 1:6, 1:8;
60:00
59:59
Střely na bránu ve 3.třetině domácí: 9 Střely na branku ve 3. třetině hosté:17
59:59
Komentář trenéra hostí: Dominantní výkon.
59:59
Komentář trenéra domácích: Děkujeme soupeři za zápas, přejeme šťastnou cestu domů a těšíme se příští rok na odvetu v divizi.
58:51
Vyloučen hráč Martin Boháč družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:18
Timeout FbŠ Bohemians B
58:18
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Jan Völfl, asistoval Karel Řezanka (4:19).
57:52
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Marek Harman, asistoval Karel Šavrda (4:18).
57:18
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Jiří Křesák, asistoval Jan Völfl (4:17).
56:46
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Filip Hron, asistoval Jiří Křesák (4:16).
56:37
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Jan Völfl, asistoval Lukáš Pluskal (4:15).
54:21
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Ondřej Plecháč, asistoval Kryštof Blažej (4:14).
53:08
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Karel Šavrda, asistoval Vojtěch Houska (3:14).
48:56
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Jan Völfl, asistoval Jiří Křesák (3:13).
48:29
Vyloučen hráč Jan Harák družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nesportovní chování.
47:23
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Karel Šavrda, asistoval Karel Řezanka (3:12).
40:00
40:00
39:59
Střely na branku ve druhé třetině domácí: 5 Střely na branku ve druhé třetině hosté: 16
39:04
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Lukáš Pluskal z trestného střílení (3:11).
37:45
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Karel Řezanka, asistoval Jiří Křesák (3:10).
37:27
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Marek Harman bez asistence (3:9).
34:40
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Adam Přib, asistoval Karel Šavrda (3:8).
29:51
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Jakub Kořán, asistoval Karel Řezanka (3:7).
28:19
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jan Harák, asistoval Ondřej Plecháč (3:6).
26:08
Vlastní branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Martin Boháč (2:6).
20:00
20:00
19:59
Střely na branku v 1. třetině domácí: 9 Střely na branku 1. třetině hosté: 10
17:13
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Jan Völfl, asistoval Jakub Kořán (2:5).
14:44
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Jan Völfl, asistoval Karel Šavrda (2:4).
12:59
Vyloučen hráč Michal Křenek družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
08:55
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Michal Strejček, asistoval Karel Šavrda (2:3).
08:00
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Jan Völfl, asistoval Jiří Křesák (2:2).
06:55
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Filip Hron, asistoval Jan Völfl (2:1).
00:49
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Kryštof Blažej, asistoval Ondřej Plecháč (2:0).
00:23
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Erik Papež z trestného střílení (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Gaberdén a Filip Leibl.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Strakonice: brankář: Jaroslav Velek; hráči v poli: Jakub Kořán, Jiří Křesák, Karel Řezanka, Filip Hron, Jan Völfl
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians B: brankář: Stanislav Martínek; hráči v poli: Jakub Křivanec, Jakub Mulač, Kryštof Blažej, Jan Harák, Ondřej Plecháč