0:6
2:2
- : -

Start98 Praha-Kunratice B - Prague Tigers 5:11
1. Jiří Petr, 4. Štěpán Jabůrek, 19. Štěpán Jabůrek, 49. Josef Tůma, 51. Martin Brhlík - 3. Čeněk Kašpar, 7. Dominik Vorlíček, 14. Filip Tlapa, 21. Dominik Vorlíček, 22. Andrej Svatoš, 26. Martin Boušek, 30. Filip Rulíšek, 36. Martin Boušek, 40. Filip Rulíšek, 41. Filip Rulíšek, 54. Tomáš Ureš; rozhodčí: Václav Killar - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Jan Hartman 22 - Tomáš Hlava 20; po třetinách: 3:3, 0:6, 2:2;
60:00
Komentář trenéra hostí: Hezké, rychlé utkání, které jsme rozhodli ve druhé třetině a jsem rád, že jsme udělali další krůček k našemu cíi. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích: Dnes jsme byli většinu zápasu o krok pozadu a zaslouženě jsme prohráli.
60:00
Střely ve 3. třetině: 7:10
60:00
53:58
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tomáš Ureš, asistoval Miloslav Stránský (5:11).
50:58
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Martin Brhlík, asistoval Štěpán Jabůrek (5:10).
48:40
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Josef Tůma, asistoval Martin Brhlík (4:10).
41:58
Vyloučen hráč David Navrátil družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost.
40:31
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Andrej Svatoš (3:10).
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: 8:10
40:00
39:17
Vyloučen hráč Otakar Prášek družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:08
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Jiří Horák (3:9).
35:52
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Boušek, asistoval Dominik Vorlíček (3:8).
33:37
Trestné střílení družstva Prague Tigers neproměnil Dominik Vorlíček.
29:50
25:14
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Boušek, asistoval Miloslav Stránský (3:6).
21:11
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Andrej Svatoš, asistoval Vojtěch Řádek (3:5).
20:35
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Dominik Vorlíček, asistoval Radim Tůma (3:4).
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: 10:13
20:00
18:58
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Štěpán Jabůrek, asistoval Michal Bajus (3:3).
13:52
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Filip Tlapa, asistoval David Navrátil (2:3).
09:01
Vyloučen hráč Radim Tůma družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
06:45
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Dominik Vorlíček, asistoval Martin Boušek (2:2).
03:09
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Štěpán Jabůrek, asistoval Vojtěch Doleček (2:1).
02:36
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Čeněk Kašpar, asistoval Jiří Horák (1:1).
00:20
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jiří Petr, asistoval Otakar Prášek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Miloslav Stránský, Tomáš Ureš, Dominik Vorlíček, Radim Tůma, Martin Boušek
00:00
Line-up domácích Start98 Praha-Kunratice B: brankář: Jan Hartman; hráči v poli: Jan Balvín, Michal Pražák, Josef Tůma, Otakar Prášek, Ondřej Duda