2:1
2:5
- : -

FBC Ossiko Třinec - SK K2 Prostějov 7:10
4. Filip Sikora, 5. Filip Turoň, 13. Lukáš Marthaus, 28. Jan Mieszek, 36. Dominik Kupczak, 46. Marcel Galuszka, 55. Tomáš Sikora - 10. Jakub Krnáč, 16. Marek Maťcha, 17. Michal Vašut, 18. Marek Maťcha, 30. Josef Ťuik, 43. Jan Hél, 46. Libor Čmela, 53. Jan Smička, 57. Jan Smička, 59. Michal Vašut; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 4:6; využití: 3:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Jan Piško ?, Jan Piško ?, Michal Franek ? - Jan Weidinger ?; po třetinách: 3:4, 2:1, 2:5;
60:01
Komentář trenéra hostí pana Fojta: Utkání jsme začali vlažně, čehož soupeř dobře využil. Postupem času jsme si zvykli na hru domácích i na hřiště. V závěru jsme asi víc chtěli. Díky soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí v Play-off.
60:01
Komentář domácího trenéra Jiřího Kajfosze: "Zápas jsme nezvládli. Prostějov vyhrál díky zkušenosti svých hráčů. Daleko více než prohra mě mrzí zranění Honzy Piška, které dle mého názoru celý zbytek zápasu ovlivnilo. Soupeři gratuluji a Honzovi přeji brzké uzdravení. Děkuji fanouškům, kteří nakonec i zafandili."
60:00
59:07
Vyloučen hráč Filip Turoň družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za bránění ve hře.
58:03
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Michal Vašut, asistoval Zdeněk Fojt (7:10).
56:46
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Smička, asistoval Jakub Krnáč (7:9).
54:31
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Tomáš Sikora, asistoval Jan Mieszek (7:8).
52:58
Vyloučen hráč Marek Maťcha družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za blokování hokejky.
52:40
47:45
Hra se teď odehrává ve velkém tempu. Nahoru a dolů...
45:27
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Marcel Galuszka, asistoval Lukáš Tomiczek (6:7).
45:27
Třinec odpovídá na dvě rychlé branky hostů. Galuszka trefuje krásně míček ze vzduchu!
45:01
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Libor Čmela, asistoval Jan Novák (5:7).
42:12
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Hél, asistoval Libor Čmela (5:6).
41:10
Vyloučen hráč Marcel Galuszka družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za špatné střídání.
40:12
Na začátek třetiny vytahuje Franek skvělý zákrok!
40:00
40:00
39:59
Střely domácích: 16 Střely hostujícíh: 8
36:33
Vyloučen hráč Libor Čmela družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
35:50
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Dominik Kupczak, asistoval Jan Szmek (5:5).
35:50
Kupczakova narozeninová dorážka končí gólem!
32:51
Dobrá střela Martynka, ale pouze do helmy gólmana.
31:38
Vyloučen hráč Milan Fojt družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
29:56
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Josef Ťuik, asistoval Zdeněk Fojt (4:5).
29:28
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Piško družstva FBC Ossiko Třinec
29:28
Střídání brankáře. Nový brankář Michal Franek družstva FBC Ossiko Třinec
29:28
Zápas je přerušen z důvodu zranění domácího gólmana...
27:15
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jan Mieszek, asistoval Vladimír Hloužek (4:4).
27:15
Mieszkovi se sice střela nepovedla podle představ, ale je to gool!
26:26
Třinec si teď vytváří dost šancí, ale netrefuje bránu.
22:27
Vyloučen hráč Josef Ťuik družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za držení.
21:25
Třinec hosty k ničemu nepouští.
20:01
Vyloučen hráč Filip Turoň družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za nesportovní chování.
17:03
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Marek Maťcha, asistoval Jan Hél (3:4).
16:44
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Michal Vašut, asistoval Jan Hél (3:3).
15:42
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Marek Maťcha, asistoval Libor Čmela (3:2).
15:17
Třinečtí hráči předvedli dobrý důraz před Prostějovskou bránou. Vstřelili i branku, která ale nebyla uznána...
12:53
Vyloučen hráč Michal Martynek družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:36
Piško vytáhl nádherný zákrok.
12:12
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lukáš Marthaus, asistoval Lukáš Tomiczek (3:1).
12:12
Lukáš na Lukáše a gól!
11:42
Galuszka přestřeluje.
10:42
Vyloučen hráč Jakub Krnáč družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
09:23
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Krnáč, asistoval Zdeněk Fojt (2:1).
09:23
Ale teď se jim akce povedla.
08:23
Prostějov velkou střeleckou šanci promarňuje.
04:52
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Filip Turoň, asistoval Tomáš Janovský (2:0).
04:52
Po nádherné křižné nahrávce Janovského střílí Turoň do poloprázdné brány gól.
03:42
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Filip Sikora, asistoval Jan Mieszek (1:0).
03:42
Mieszek našel volného Filipa Sikoru před bránou, který se hned z první nemýlil.
03:04
Vyloučen hráč Michal Vašut družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost.
01:21
Kupczak se hezky uvolnil, ale k zakončení se už nedostal.
00:01
Úvodní buly vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Jiří Večerek.
00:00
00:00
Line-up hostů SK K2 Prostějov: brankář: Jan Weidinger; hráči v poli: Jindřich Kratochvíl, Marek Maťcha, Michal Vašut, Jan Hél, Libor Čmela
00:00
Line-up domácích FBC Ossiko Třinec: brankář: Jan Piško; hráči v poli: Tomáš Sikora, Tomáš Janovský, Filip Turoň, Vladimír Hloužek, Jan Mieszek