1:1
6:0
- : -

FbC Asper Šumperk - Florbal Vsetín 9:3
13. Jan Mannl, 14. Matěj Krňávek, 25. Daniel Venouš, 42. Jan Mannl, 44. Jan Mannl, 46. Daniel Venouš, 47. Matěj Mondek, 50. Jan Mannl, 51. Daniel Venouš - 2. Tomáš Horák, 6. Lukáš Adámek, 21. Tomáš Zubek; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 2:2 + Tomáš Březík OS; využití: 0:1; diváků: 70; zásahy brankářů: Martin Vašíček 20 - Jakub Tománek 27; po třetinách: 2:2, 1:1, 6:0;
60:00
Střely ve 3. třetině: 19:8.
60:00
Ondřej Mrázek, trenér Šumperka: "Jsem rád, že dostali příležitost hráči, kteří toho během sezóny tolik neodehráli. První dvě třetiny vyrovnané, pak jsme si jasně šli za vítězstvím. Díky soupeři, fanouškům i rozhodčím za zápas."
60:00
Patrik Seevald, trenér Vsetína: "Souhlasím první dvě třetiny vyrovnané, třetí třetina rozhodla naše nedisciplinovanost a koncentrace a soupeř rozhodl. Soupeři hodně štěstí v bojích play-up. Nicméně jsem opět zklamaný z chování některých hráčů Šumperku, takový tým si postup nezaslouží a věřím, že postoupí Třinec. Děkuji pořadatelům za skvěle uspořadané utkání a samozřejmě i divákum a soupeři.
60:00
Máme za sebou 20. kolo Divize E, ve kterém domácí díky skvělé třetí třetině dokázali otočit nepříznivě se vyvíjející duelu s houževnatým Vsetínem. Tomu přejeme šťastnou cestu domů. Od klávesnice Vám pěkný zbytek neděle přeje Petr Matěj.
60:00
59:01
Zbytečné zákroky, snad se nikdo nezraní, zbývá 60 sekund.
58:00
Hra nahoru dolů, v krátkém rozmezí po sobě to zkoušeli Vařeka, Mannl a Venouš.
57:20
Branku nevím, ale faulů je tu dost.
57:00
Do konce zápasu zbývají 3 minut, uvidíme ještě nějakou branku?
56:07
Některé emoční výlevy jsou za stavu 9:3 asi zbytečné, ale vysvětlete to hráčům na hřišti :-)
55:24
Teď série nepěkných zákroků z obou stran, píšťalky sudích ale zůstávají v klidu.
54:30
Po sérii několika nahrávek se do střely opřel Venouš, branku však minul.
54:00
Domácí kombinují, ale už se nikam moc neženou.
53:06
Vašíček v ojedinělé šanci Vsetína kryje.
52:20
Mannl v další tutovce tentokrát nedává.
51:10
Další branka domácích, Šumperk si ze Vsetína dělá dobrý den.
51:10
Domácí navíc hrají přesilovku, Tomáš Březík totiž po inkasované brance až příliš protestoval a vysloužil si od rozhodčích 2+10.
50:41
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš, asistoval Michal Šíma (9:3).
50:41
Vyloučen hráč Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nesportovní chování.
50:41
Vyloučen hráč Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín - osobní trest.
49:29
Timeout Florbal Vsetín
49:29
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Michal Vařeka (8:3).
49:29
A znovu Jan Mannl, ten po dnešních dvou zápasech za juniory je opravdu při chuti a dává svou čtvrtou branku v zápase. Hosté jsou na ručník, a tak se snaží pro ně děsivou třetí třetinu napravit oddechovým časem.
49:20
Dnešnímu utkání přihlíží 70 diváků, kteří teď vidí absolutní dominanci Asperu.
49:00
Mondek je při chuti, tentokrát ale jeho střelu Tománek kryje.
47:35
Venouš hraje vedle Šíma a Mannla dobře, začínám se bát o své místo :-)
46:55
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Matěj Mondek, asistoval Tomáš Hanák (7:3).
46:55
A právě Matěj Mondek ze třetího útoku nyní se štěstím přidává další zásah a osudu utkání se pomalu zdá býti rozhodnuto.
46:30
Jak se zdá, tak kromě Mrázka jsou mimo hru i junioři. Hodně prostoru teď dostane šumperský třetí útok.
45:53
45:53
Po získaném míčku ale Venouš dostal další příležitost a tentokrát střelou mezi nohu zvyšuje na 6:3.
45:45
Šíma s Mannlem nyní k sobě dostali Dana Venouše a když už je tato trojka na hřišti, je to vítr. Venouš ale teď na dvakrát branku nedává.... ale....!
44:22
Domácí v poklidu drží míček a čekají na šanci.
43:41
Důrazný, nicméně férový, souboj za brankářem Tománkem.
43:35
Domácí kontrolují hru.
43:05
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Daniel Venouš (5:3).
43:05
A asi i přítomnost nehrajícího trenéra měla za následek to, že Mannl po chvíli znovu skóruje a Šumperk vede už 5:3.
42:45
Domácí nyní hrají pouze na dvě formace, z hrajícího trenéra Mrázka se nyní stal trenér nehrající.
41:49
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl bez asistence (4:3).
41:49
A byť už Matěj Mondek na hřišti není, tak po rozehrávce se kulatý nesmysl dostal až k Mannlovi, který posílá svůj tým poprvé v duelu do vedení.
41:44
Teď Mondek vybojoval rozehrávku v útočném rohu.
41:00
Matěj Mondek se bojí jít do zakončení, teď se trošku osmělil, ale stejně byl jeho pokus zblokovaný.
40:01
Buly pro domácí.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: 9:7.
40:00
Máme za sebou 40 minut duelu Šumperka se Vsetínem a ani jeden z týmů není o nic blíže ke 3 bodům, nežli tomu bylo v samotném úvodu střetnutí. Více ze hry sice mají domácí, ale ani hosté ze Vsetína jsou poměrně aktivní.
40:00
39:45
Mrázek trefuje tyč! Krňávek následně z dorážky míjí. Šumperk promarnil šanci dostat se poprvé v utkání do vedení.
39:30
Vašíček kryje další střelu Vsetína.
39:20
Domácí na míčku, ale rychle jej ztrácejí.
38:40
Mannlova střela byla zblokována.
38:06
Obrovská šance domácích zůstala neproměněna, Kováčova snaha dorazit míček do odkryté branky zůstala nezužitkována.
37:45
Vašíček kryl střelu a následně i dorážku hostujících hráčů.
36:55
Vařekova střela zblokována.
36:05
Šumperk kompletní, toto oslabení hráči Asperu zvládli.
35:40
Hosté začínají od své branky, moc času v přesilovce už jim nezbývá.
35:00
Venouš s Mrázkem utíkali ve dvou na jediného obránce, Venouš dostal parádní pas od svého spoluhráče, ale v tutovce selhal.
34:04
Vyloučen hráč Jan Mannl družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
34:04
Mannl si dle rozhodčích počínal daleko za hranicí pravidel a putuje na trestnou lavici. Podobných zákroků jsme už ale na obou stranách viděli mnoho.
33:48
Hosté rozehrávají z útočného rohu.
32:56
Na míčku hráči ze Vsetína.
32:35
Vsetín v pěti, už po konci přesilovky pouze do boční síťky zamířil Šíma.
32:00
Teď Vařeka po nahrávce od Trávníčka pouze do nohou brankáře.
31:33
Minuta z přesilovky pryč, Šíma nyní netrefil ze středu hřiště. Škoda pro domácí.
31:15
Šíma přesně nezakončil těžký pas od Kamlera.
30:40
První přesilovka Asperu, na hřiště se poprvé v utkání dostává Jirka Trávníček.
30:33
Vyloučen hráč René Číž družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost.
30:15
Polovina zápasu za námi a obrázek hry se příliš nemění. Šumperk je lepší, ale zatím mu chybí většina jistota v zakončení.
29:37
Mrázkova pětice se neprosadila, a tak šanci nyní dostane pětice Matěje Mondeka.
28:47
Domácí střídají a rozehrávají z vlastního obranného pásma.
28:25
Mannl nasadil svému strážci housle a pokračoval ze strany sám na branku. Jeho pokus ale zastavila tyč.
27:56
Kováč inkasoval zásah do míst, do kterých to žádný muž nikdy schytat nechce.
27:33
Dlouhý pas od Zapletala Kováč zpracoval vysokou holí, což hrajícího trenéra Mrázka na lavičce nenechalo chladným a z prostoru šumperské střídačky se ozvalo hlasité "těleeeeem"
26:46
A nyní rozehra v rohu po pravé ruce vsetínského strážce svatyně.
26:30
Závar u Vašíčka, rozhodčí ale viděli útočný faul Vsetína.
25:30
Šímova formace kombinuje na útočné polovině, ovšem její snaha končí faulem v útočném rohu.
24:01
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš, asistoval Ondřej Mrázek (3:3).
24:01
A znovu v akci Matěj "Geňa" Krňávek. Ten totiž výborně zdvojil Venouše při napadání, získaný míček protlačil na Mrázka, který vybídl Venouše k jednoduchému zakončení a ten vyrovnáním nepohrdl.
23:00
Cikryt byl na konci pohledné kombinační akce, než ale zpracoval míček, hostující brankář střelecký úhel vykryl.
22:27
Šíma chytře z levé strany, střela málem skončila za brankovou čárou.
22:00
Zapletal střílí vysoko nad, trefuje pouze bránícího hráče do hlavy.
20:59
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tomáš Zubek, asistoval Ivan Zajíc (2:3).
20:59
Přesilovka taková nemastná neslaná, ale i přes to se Vsetín Zubkem znovu ujímá vedení.
20:40
Hosté v přesilovce kombinují na útočné polovině.
20:01
Tímto bych chtěl pozdravit pana Šímu, který dnes fandí pouze od počítače. Míša hraje dobře a zatím se moc nerozčiluje :-)
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: 8:8
20:00
Máme za sebou prvních 20 minut. Hosté sice rychle odskočili do vedení 0:2, od té doby se ale hrálo prakticky na jednu branku a Asper rychle vyrovnal.
20:00
19:57
Chvíli před sirénou střela mimo tři tyče Šumperka.
19:16
Jindra Kamler teď zbytečně na půlicí čáře fauluje a hosté mají k dispozici přesilovou hru.
19:15
Vyloučen hráč Jindřich Kamler družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:50
Vašíček reflexivně zasáhl a zhatil rodící se šanci Vsetína. Naštěstí pro něj si u toho nic neudělal.
18:05
Rychlý brejk Vsetína zneškodněn, jednu z posledních akcí prvního dějství tak rozjíždí domácí v bílém.
17:00
Nyní už ale míček hosté kontrolují a vybojovali standardní situaci těsně za půlicí čárou.
15:00
Hosté hrají od vstřelení své druhé branky pouze druhé housle, i teď mohli v klidu rozehrát a opět míček odevzdávají domácím.
13:16
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Matěj Krňávek, asistoval Daniel Venouš (2:2).
13:16
To je start v dospělé kategorii jako blázen. Matěj Krňávek si našel odražený míč a bekendovou pumelicí vyrovnává na 2:2!
12:53
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Štěpán Maixner (1:2).
12:53
Nyní už se Mannl od levého mantinelu trefuje a snižuje na 1:2.
12:18
Zapletal perfektně přečetl křižný pas, rychle předal míček Mannlovi, který ale vystřelil mimo.
11:05
Venouš v rychlém brejku střílí na první tyč, hostující brankář zasahuje,
10:00
Šumperk je nyní aktivnější, nesehranost jednotlivých formací je ale na hřišti více než patrná.
08:45
Domácí na míčku. chybí ale nějaký kloudnější nápad.
07:00
Po delším obléhání branky Vsetína vystřelil Mrázek. Jeho projektil ale míří opět mimo. Svůj vliv na to má jistě to, že Ondra včera zlomil svoji hůl a já mu dnes zapomněl tu svoji donést.
05:30
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Lukáš Adámek, asistoval Jakub Húšť (0:2).
05:30
Třetí pětka Šumperka, dnes vedená jako elitní formace, propadla na středu hřiště, míček se dostal na levou stranu k Adámkovi, který nevystřelil nikterak přesně, nicméně balóněk se přes Vašíčka odrazil až do brány. Další smolná branka pro domácí.
05:14
Mrázkův zátah těsně minul levou tyčku Vsetína.
04:40
Další střela Valachů, ti zatím mají více ze hry.
03:33
Maixnerova střela zadělala u hostující branky na problémy, hosté se ale rychle oklepali a znovu útočí.
03:10
Na druhé straně efektivní zákrok v podání Vašíčka.
02:35
Zapletal z první z poloviny hřiště, Tománek chytá.
02:06
Kamler po levé straně zatáhl balonek a předložil jej křížem na Venouše, jehož střela, mířící do branky, byla zlobokována.
01:11
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tomáš Horák, asistoval René Číž (0:1).
01:11
Martin Vašíček, nastupující poprvé po dlouhém a vleklém zranění, inkasovali hodně smolnou branku.
00:49
První šanci si připsali Valaši, kteří opět rozehrávají od své vlastní branky.
00:02
Úvodní buly pro domácí.
00:01
Šumperský tým dnes nastupuje v hodně pozměněné sestavě. Mimo absentující trio Hruban-Matěj-Maus je pouze na lavičce náhradníků i ostrostřelec Jirka Trávníček. Příležitost dnes dostanou tedy v domácím drese zejména ti, kteří doposud moc prostoru v sezóně nedostávali.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Axmann a Radek Šiška.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Vsetín: brankář: Jakub Tománek; hráči v poli: Jakub Húšť, Lukáš Adámek, Tomáš Březík, Ivan Zajíc, Tomáš Zubek
00:00
Line-up domácích FbC Asper Šumperk: brankář: Martin Vašíček; hráči v poli: Matyáš Zapletal, Ondřej Kováč, Tomáš Hanák, Matěj Mondek, Viktor Patsch
00:00
Příjemné nedělní odpoledne. V rámci 20. kola Divize E na sebe narazí Šumperk a Vsetín, tedy dva týmy z opačných pólů tabulky. A zatímco domácí Asper po sobotní výhře v Olomouci má již jistotu celkového prvního místa, Vsetínu by se jistě nějaké body hodily, protože doposud nemá jistotu záchrany v soutěži. První vzájemné střetnutí plné ostrých zákroků vyhrál na Vsetíně Asper poměrem 7:4.