0:4
2:6
- : -

ASK Lovosice - LFP - Florbal Chomutov B 5:14
2. Ladislav Čermák, 9. Tomáš Ultsch, 18. Michal Holub, 41. Jakub Kroupa, 49. Ondřej Futera - 2. Patrik Šredl, 3. Vít Andrle, 6. Filip Samuel Dušek, 19. Jiří Šafařovský, 26. Marek Kubeš, 29. Tomáš Uhlík, 33. Jiří Šafařovský, 40. Marek Macura, 41. Marek Selinger, 45. Matyáš Rauscher, 49. Matyáš Rauscher, 49. Michal Marek, 53. Tomáš Uhlík, 55. Patrik Šredl; rozhodčí: Karel Švec - Jan Rubáš; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Ondřej Perníček 38 - Tomáš Patera 21; po třetinách: 3:4, 0:4, 2:6;
60:00
54:43
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Patrik Šredl, asistoval Jiří Šafařovský (5:14).
52:22
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Tomáš Uhlík, asistoval Ondřej Soukup (5:13).
48:52
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Michal Marek, asistoval Tomáš Uhlík (5:12).
48:25
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Ondřej Futera, asistoval Ondřej Kavalír (5:11).
48:06
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Matyáš Rauscher, asistoval Filip Samuel Dušek (4:11).
44:32
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Matyáš Rauscher, asistoval Ondřej Soukup (4:10).
40:42
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jakub Kroupa, asistoval Ladislav Čermák (4:9).
40:19
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Marek Selinger, asistoval Karel Šantora (3:9).
40:00
40:00
39:48
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Marek Macura, asistoval Jiří Šafařovský (3:8).
38:00
Vyloučen hráč Pavel Vodenka družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
36:57
Vyloučen hráč Tomáš Ultsch družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za hrubost.
34:58
Vyloučen hráč Jakub Kroupa družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za blokování hokejky.
32:43
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Jiří Šafařovský, asistoval Vít Andrle (3:7).
28:07
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Tomáš Uhlík, asistoval Matyáš Rauscher (3:6).
25:02
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Marek Kubeš, asistoval Tomáš Salaďak (3:5).
20:00
20:00
18:22
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Jiří Šafařovský bez asistence (3:4).
17:04
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Michal Holub, asistoval Jakub Dvořák (3:3).
16:09
Vyloučen hráč Tomáš Salaďak družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za sekání.
08:00
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Tomáš Ultsch, asistoval Vojtěch Helis (2:3).
05:32
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Filip Samuel Dušek bez asistence (1:3).
02:52
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Vít Andrle, asistoval Marek Macura (1:2).
01:56
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Ladislav Čermák, asistoval Jan Kotán (1:1).
01:25
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Patrik Šredl, asistoval Michal Marek (0:1).
00:30
Vyloučen hráč Karel Šantora družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Švec a Jan Rubáš.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov B:
00:00
Line-up domácích ASK Lovosice - LFP: brankář: Ondřej Perníček; hráči v poli: Jan Kotán, Pavel Vodenka, Ondřej Futera, Matěj Čapek, Ladislav Čermák