1:1
1:1
- : -

FAT PIPE Traverza Chodov - OpenCamps Tatran Střešovice C 5:4
2. Michal Janoušek, 4. Josef Holan, 12. Michal Pěkný, 13. Adam Vařil, 30. Martin Fiala - 1. Tomáš Hruška, 9. Tomáš Hruška, 21. Jakub Matyáš, 25. Marek Benda; rozhodčí: Tomáš Nechutný - René Gabesam; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Vít Maurenc ? - Adam Mára ?; po třetinách: 3:2, 1:1, 1:1;
36:00
35:41
Využije Otevřený kemp posledních otevřených chvíl??
35:40
Timeout OpenCamps Tatran Střešovice C
35:40
20 vteřin
35:10
Tlustá trubka nyní hraje Tlustý beton.... Kterým neprojde jediná střela..
35:00
Zbývá poslední minuta třetí třetiny.
33:00
Zbývá poslední 3 minuty třetí třetiny
32:21
Nyní se spletla Tlustá trubka svou roli a otevřela dvířka v obraně.
30:58
Beton Tlusté trubky opět zachránil situaci, kdy Otevřený kemp střílel od půlky hřiště...
30:01
Jsme v půlce poslední třetiny... Kdo z nich přiveze 3 svaté body? Bude to Tlustá trubka nebo Otevřený kemp???
29:47
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil Martin Fiala, asistoval Martin Melichar (5:4).
29:46
Tlustá trubka už našla dvířka od svatyně a hned níma prošla.
28:58
Zatím Trubka nenašla dvířka od svatyně Otevřeného kempu
27:45
Tlustá trubka má Otevřený kemp doslova otevřený, když jim chybí hráč. Uvidíme, jestli Tlustá trubka překoná velké dveře Otevřeného kempu.
27:44
Vyloučen hráč Ondřej Sihelský družstva OpenCamps Tatran Střešovice C na 2 minuty za sekání.
24:08
Otevřený kemp otevřel hře nový směr, když srovnal na 4:4
24:07
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Marek Benda, asistoval Marek Bauer (4:4).
24:00
24:00
23:01
Zbývá poslední minuta druhé třetiny.
22:25
Otevřený kemp se otevřel novým možnostem a Tlustou Trubku to zatlačilo do -- obrany
20:32
Neuvěřitelný zákrok Adama Máry a jak se říká ve hře WOT, odrazila se a hned poté skóroval Otevřený kemp .
20:31
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Jakub Matyáš, asistoval Vojtěch Matyáš (4:3).
19:29
Neuvěřitelný zákrok Betonu Trubek :O xd
18:22
Tatranský útočník neprorazil pancíř svatyně Tlusté trubky..
18:10
Chybějící kus Tlusté trubky očinil své hřichy, když pronikl do Otevřeného kempi.
16:06
I když Tlustá trubka byla o kus kratší, hrála jakoby byla celá :)
13:23
Trubce se bude přiohřívat konec trubky, protože budou o kus trubky menší. ;)
12:57
Vyloučen hráč Michal Pěkný družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2 minuty za sekání.
12:09
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil Adam Vařil, asistoval Martin Melichar (4:2).
12:00
12:00
11:52
Tlustá trubka se dostává z temnot a svítají jim na světlé zítřky
11:51
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil Michal Pěkný, asistoval Adam Vařil (3:2).
11:40
Vyloučen hráč Marek Bauer družstva OpenCamps Tatran Střešovice C na 2 minuty za hra na zemi.
11:00
Zbývá poslední minuta první třetiny..
10:17
Otevřený kemp se popírá do Tlusté trubky a Trubka začiná pomalinku ztrácet...
09:15
Trubka se rozhodla, že se nenchá zatlačovat do -- obranného pásma a začla tlačit do útoku...
08:17
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Tomáš Hruška, asistoval Vítek Pištěk (2:2).
04:48
Tlustá trubka drží balón na své půlce a Otevřený kemp tlačí Trubku---.
03:53
Tlustá trubka opět zařádila! A přidává si další gól! Stav utkání 2:1
03:52
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil Josef Holan, asistoval Denis Vu (2:1).
01:35
Tlustá trubka dala gól, ale Otevřený kemp byl otevřeným novým možnostem a dál srovnávací gól!
01:34
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil Michal Janoušek bez asistence (1:1).
00:46
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Tomáš Hruška, asistoval David Eyem (0:1).