3:6
5:3
- : -

BLACK ANGELS - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 10:14
12. Jan Muller, 16. Marek Čejka, 21. Lukáš Staněk, 33. Tomáš Čáslava, 40. Thomas Heřmanský, 44. Thomas Heřmanský, 47. Marek Fryš, 49. Tomáš Čáslava, 59. Lukáš Staněk, 60. Tomáš Čáslava - 7. Mathias Schwesig, 8. Lukáš Dvořák, 13. Radek Novotný, 13. Jakub Ruč, 19. Milan Jedlička, 23. Lukáš Dvořák, 23. Jiří Suchomel, 23. Filip Kozák, 26. Miroslav Šimoník, 31. Thomas Heřmanský, 35. Jiří Suchomel, 48. Jan Procházka, 49. Štěpán Kouřil, 54. Štěpán Kouřil; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 1:5; využití: 3:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Jan Blaho 6, Šimon Zídek 15 - Jakub Flek 31; po třetinách: 2:5, 3:6, 5:3;
60:01
Komentář hostujícího trenéra, pana Jandy: Děkuji soupeři za utkání, ve kterém jsme ukázali velmi dobrou produktivitu, velmi špatná střídání a některá velmi špatná rozhodnutí při standardních situacích, které jsme měli v pohodě ubránit a nekomplikovat si život.
60:01
Komentář vedoucího domácích p. Kraťka: Dnes není moc co komentovat. Bohužel jsme nepředvedli výkon hodný týmu z první juniorské ligy. Máme se z čeho ponaučit. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
59:59
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Čáslava, asistoval Lukáš Staněk (10:14).
59:59
Utkání se už dohrává.
59:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:57
Vyloučen hráč Jakub Flek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za držení.
58:57
Domácí hodně tlačili Gullivers, ale nemohli dát gól tak vyhodili míček aby mohli hrát přesilovku.
58:43
Pik mohl dorazit míček, ale Flek chytá.
58:03
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Staněk, asistoval Marek Fryš (9:14).
58:03
Staněk zamířil přesně a snižuje na rozdíl pěti gólů.
57:29
Staněk přestřeluje branku.
57:00
zbývají poslední tři minuty tohoto utkání.
56:42
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
56:30
Gullivers těsně míjí prázdnou branku.
55:19
Další domácí pokus, který mířil vedle a to od Fryše.
55:06
Domácí to zkoušejí bez brankáře.
53:04
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Štěpán Kouřil, asistoval Radek Novotný (8:14).
53:04
Gullivers využili místo v domácí obraně a asi už pohřbivají domácí šance na body.
52:03
Gullivers evidentně se snaží nespěchat a ukrajovat vteřínky.
51:01
Čáslava ukázal i defenzivní práci a dokázal odpálit míček do bezpečí.
50:00
Kvůli slunci je přerušena hra a dochází k výměně stran.
48:39
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Čáslava, asistoval Matyáš Pik (8:13).
48:39
Čáslava vyslal přesně svojí střelu nad ruku Fleka.
48:06
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Štěpán Kouřil, asistoval Miroslav Šimoník (7:13).
48:06
Domácí totálně propadli a hosté si pojišťují vedení.
47:58
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jan Procházka, asistoval Filip Kozák (7:12).
47:58
Hosté rychle rozehráli standartku a prostřelují Zídka.
46:39
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Marek Fryš, asistoval Jan Muller (7:11).
46:39
Domácí dokázali zamknout Gullivers před Flekem a Fryš poté trefuje přesně nad rameno Fleka.
45:10
Vyloučen hráč Radek Novotný družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
43:09
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Thomas Heřmanský, asistoval Marek Fryš (6:11).
43:09
Heřmanský trefuje horní roh branky a už nemá záporný stav gólů.
42:53
Vyloučen hráč Filip Kozák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za špatné střídání.
42:53
Kozák si připisuje už třetí vyloučení za špatné střídaní.
42:06
Domácí se snaží o zázrak, ale zatím nemají moc šancí na skórování.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: BA - 15, Gullivers - 14.
40:00
39:45
39:45
Nejprve to vypadalo, že Flek chytil střelu Heřmanského, ale nakonec míček doskákal za brankovou čáru.
39:01
Domácí nehrají špatně přesilovku, ale nejsou přesní v zakončení.
38:01
38:01
Domácí rychle rozehráli a stihli potrestat pomalé střídaní hostů.
37:30
Čejka s Čáslavou jsou dneska nejlepšími hráči domácích.
35:04
Dobrý závar před hostující brankou, když nejprve Čejka svojí bekhendovou střelou netrefil branku. Poté Čáslava hrál míček před branku, kde byl Müller, který trefuje jenom Fleka.
34:40
Další chyba domácích končí hostující střelou vedle branky.
34:29
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel, asistoval Kryštof Indruch (4:11).
34:29
Bohužel další chyba na domácí polovině a Suchomel se štěstím prostřeluje Zídka.
33:24
Čáslava povzbuzen gólem a snaží se vést svůj tým jako správný kapitán.
33:01
Čáslava mohl znovu ohrozit Fleka, ale bohužel mu sjel míček z hokejky.
32:54
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Čáslava, asistoval Marek Čejka (4:10).
32:54
Rychlý protiútok domácích končí střelou do prázdné branky. Čáslava může dát domácím šanci na body.
30:52
Vlastní branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Thomas Heřmanský (3:10).
30:52
Další domácí zmar a Heřmanský si už teď oficiálně dává vlastní gól.
29:31
Vyloučen hráč Matyáš Pik družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
29:19
Heřmanského střela byla tečována vedle Flekovi branky.
28:50
Domácí dokázali zastavit hostující útok.
28:35
Müller se snažil trefit horní roh Flekovi branky. Flek tento pokus chytá.
27:27
Čáslavův průnik byl hostující obranou pokryt.
26:38
Zídek skokem dokázal chytit hostující pokus.
25:54
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Miroslav Šimoník, asistoval Milan Jedlička (3:9).
25:54
Domácím prošla krosová nahrávka velkým brankovištěm a Šimoník trefuje skákavý míček.
23:45
Domácí dneska nedokáží zamířit přesně na branku.
22:54
Timeout BLACK ANGELS
22:54
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Filip Kozák, asistoval Martin Karpíšek (3:8).
22:54
Domácí završují minutu hrůzy, když další střela od Kozáka končí v domácí brance.
22:16
22:16
Domácí byli nepozorní a Gullivers dneska dokáží potrestat domácí chyby.
22:07
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Lukáš Dvořák, asistoval Milan Jedlička (3:6).
22:07
Dvořák dokázal prostřelit Zídka.
20:58
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Staněk, asistoval Tomáš Čáslava (3:5).
20:58
Staněk dostal dobrou přihrávku od Čáslavy a nadvakrát překonává Fleka.
20:12
Zídek si hned připisuje dobrý zákrok.
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář Šimon Zídek družstva BLACK ANGELS
20:00
20:00
Střely v první třetině: BA - 12, Gullivers - 11.
20:00
19:59
V první třetině Gullivers ukazují domácím lekci z produktivity.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:11
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Milan Jedlička, asistoval Lukáš Dvořák (2:5).
18:11
Heřmanský smolně srazil střelu Jedličky do vlastní branky.
17:53
Hostující závar před Blahem. Blaho nedokázal najít míček pod sebou a málem toho hosté využili.
17:23
Další střela domácích, která končí vedle.
16:23
Domácí ostřelují hostující branku, ale jejich střely nedokáží najít cíl.
15:35
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Marek Čejka, asistoval Štěpán Kostrhún (2:4).
15:35
Domácí dokázali využít díry v hostující obraně a Čejka nekompromisně zakončuje.
14:55
Hosté hrají v plném počtu.
13:55
Zatím Blaci nehrají špatně přesilovku, ale nedokáží Fleka ohrozit.
12:55
12:55
Gullivers nestihli dostřídat a následuje trest.
12:36
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jakub Ruč bez asistence (1:4).
12:36
Ruč vybojoval míček a prostřeluje Blaha na bližší tyči.
12:12
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Radek Novotný, asistoval Milan Jedlička (1:3).
12:12
Bohužel Blaho chybuje a Gullivers si berou zpět dvou brankové vedení.
11:18
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Muller z trestného střílení (1:2).
11:18
Müller byl faulován při samostatném úniku a sám se postavil na nájezd. Fleka se snažil překvapit Müllera, který jeho záměr vystihl a dováží míček do prázdné branky.
10:44
Čáslava nám předvedl domácí zmar, když vůbec nerozehrál standartku.
09:43
Blaci vytáhli napadání. Toho využili Gullivers, když dokázali využít volného prostoru a zakončující Šimoník však nedokázal trefit branku.
09:01
Čáslava se snažil probít přes hostující obranu, ale nebyl úspěšný.
07:30
07:30
A další domácí nepozornost, kterou hosté využívají.
06:50
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Mathias Schwesig, asistoval Jan Procházka (0:1).
06:50
Domácí přestali hrát a hosté toho využili na jedničku.
06:03
Bohužel další Čáslavova střela skončila vedle.
05:50
Veverkova střela byla zablokovaná jedním z obranců.
05:43
Čáslava zkusil ohrozit Fleka, ale jeho skákavá střela těsně míjí branku.
05:25
Domácí zatím dokáží brát soupeři míček.
03:45
Heřmanský postupoval sám s míčkem přes celé hřiště, ale Fleka nedokázal ohrozit
03:02
Dobrá obraní práce Surového, který zabránil hostujícímu protiútoku.
02:45
Staněk a Kostrhún dokázali vybojovat míček.
01:24
Balho si připisuje první zákrok.
00:25
Kouřil z nebezpečné pozice těsně míjí branku.
00:01
První buly v zápasu vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Jakub Flek; hráči v poli: Radek Novotný, Lukáš Dvořák, Štěpán Kouřil, Milan Jedlička, Miroslav Šimoník
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Jan Blaho; hráči v poli: Thomas Heřmanský, Václav Veverka, Jan Muller, Matyáš Pik, Tomáš Čáslava