6:0
1:0
- : -

TJ Lokomotiva Rakovník - ACEMA Sparta Praha Blue 11:0
2. Ondřej Michal, 5. Jakub Cibulec, 11. Štěpán Malý, 12. Martin Pokorný, 13. Lukáš Houdek, 15. Ondřej Michal, 17. Martin Pokorný, 17. Ondřej Michal, 18. Ondřej Michal, 22. Lukáš Houdek, 30. Ondřej Michal; rozhodčí: Jana Vostrá - Adam Krs; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Jan Vlček ? - Jan Novotný ?; po třetinách: 4:0, 6:0, 1:0;
36:00
29:23
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Ondřej Michal, asistoval Lukáš Houdek (11:0).
24:00
24:00
21:54
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Lukáš Houdek bez asistence (10:0).
20:42
Timeout ACEMA Sparta Praha Blue
17:10
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Ondřej Michal bez asistence (9:0).
16:35
Timeout TJ Lokomotiva Rakovník
16:33
16:16
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Martin Pokorný, asistoval Lukáš Jelen (7:0).
14:23
12:20
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Lukáš Houdek, asistoval Lukáš Jelen (5:0).
12:00
12:00
11:59
Vyloučen hráč Jakub Zelenka družstva TJ Lokomotiva Rakovník na 2 minuty za sekání.
11:17
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Martin Pokorný, asistoval Štěpán Malý (4:0).
10:13
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Štěpán Malý, asistoval Jan Vlček (3:0).
04:15
Vlastní branku družstva ACEMA Sparta Praha Blue vstřelil Jakub Cibulec (2:0).
01:52
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Ondřej Michal, asistoval Daniel Křišík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jana Vostrá a Adam Krs.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha Blue:
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Rakovník: brankář: Jan Vlček; hráči v poli: Lukáš Jelen, Daniel Křišík, Ondřej Michal, Martin Pokorný, Štěpán Malý