4:0
2:3
- : -

FbŠ Bohemians - BLACK ANGELS 9:3
1. Dominika Krátká, 11. Veronika Mandíková, 19. Emilie Skalíková, 26. Aneta Faltová, 26. Emilie Skalíková, 32. Veronika Mandíková, 35. Aneta Faltová, 46. Veronika Štajnerová, 48. Anna Marešová - 44. Zuzana Kuchařová, 57. Zuzana Kuchařová, 59. Aneta Burianová; rozhodčí: Michael Zeman - Jan Paleček; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 64; zásahy brankářů: Štěpánka Neumanová 20 - Hana Kuchařová 23; po třetinách: 3:0, 4:0, 2:3;
60:00
Střely ve 3. třetině FbŠ Bohemians 11 x Black Angels 8
60:00
Komentář trenéra hostí Pavla Fryče: Po velké marodce jsme nestíhali se vracet a ani v soubojích a až třetí třetina se blížila naší hře. Děkujeme soupeři za sportovní přístup za odložení utkání a děkujeme za zápas soupeři i divákům.
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Grigara: Od nás dobrý vstup do zápasu a i druhá třetina. Třetí třetina už se jen z obou stran dohrávala. Jsme rádi, že jsme těžké utkání zvládli a děkujeme soupeři a rodičům za pomoc.
60:00
58:53
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Aneta Burianová, asistoval Denisa Vachulová (9:3).
58:53
Aneta Burianová trestá Bohemačky za fauly a snižuje skóre
57:59
Vyloučen hráč Lidija Luklynska družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:59
A bude to zajímavé, Black Angels bude chvilku hrát proti třem v zelenobílých dresech
57:34
Anička Marešová šetří čas pro Bohemku a odpaluje míček ze své poloviny k brance Black Angels
56:43
Timeout BLACK ANGELS
56:43
Vyloučen hráč Zuzana Tuncelová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hra rukou.
56:43
Začíná se 1.přesilovka týmu Black Angels
56:07
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Zuzana Kuchařová bez asistence (9:2).
56:07
Tentokrát už zakončení na jedničku z čepele Zuzany Kuchařové
54:59
Tato akce z hokejek Blackyní je opravdu hezká, ťuk, ťuk, ťuk přesné přihrávky, které probíhají mezi nohama Bohemaček, jen zakončení se nedaří
52:12
Tak tohle bolelo, Adéla Kuchařová se napřáhla a střílí, "Tutu" bude mít na tento zápas na rameni památku
51:59
Magdalena Folková jde do toho po hlavě, rozbíhá se, chytá přihrávku a jde do útoku, tam ji Lucie Hernandezová zastavuje
50:25
Na střídačce hráček v černém se již ozývá nespokojenost nad svým výkonem, trenér je uklidňuje
49:11
Adéla Kuchařová jde sama na branku, Štěpánka neohroženě vytahuje svojí ruku vstříc míčku a chytá
47:02
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Anna Marešová bez asistence (9:1).
47:02
Krásné zpracování tělem zvládá Anička Marešová a její následná střela, která rozvlnila síť v brance. Škoda, že již elitní parta mužů odešla, to by si jim líbilo.
45:44
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Štajnerová bez asistence (8:1).
45:40
Velký chumel před brankou Blacků, brankářka dost střel pokrývá, dokáže někdo dorazit míček do sítě?
43:43
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Zuzana Kuchařová, asistoval Adéla Kuchařová (7:1).
43:43
Z trestné lavice vybíhá Anna Vinklerová zachycuje míček z přihrávky a jde do útoku. Nahrává Adéle Kuchařové, ta míček půjčuje ségře a Black Angels už nemá na kontě 0
43:22
Tahle přesilovka nebyla z těch nejpovedenějších, nic moc na koukání
41:22
Vyloučen hráč Anna Vinklerová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
41:16
Opět rozhodčí zvedají ruku, brankářka FbŠ Bohemians opouští branku a zelenobílé hrají v šesti
39:28
Rozhodčí píská výhodu pro Black Angels, budou rozehrávat, ale o míček vzápětí přicházejí
37:33
Lída Chovancová se pouští do dalšího úniku černých, ale připravená Nikola Hrabánková ji bere míček z čepele a obrací útok směrem ke svatyni Black Angels
36:00
Bývalá Bohemačka, nyní hráčka týmu Black Angels Ema Košťálová běží sama na branku a přestřeluje
34:23
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Aneta Faltová, asistoval Kristýna Dvořáková (7:0).
34:23
Kristýna Dvořáková zpracovala míček svým ladným tělem a dává šanci Anetě Faltové, která dává sedmý gól domácích
32:31
Denisa Vachulová se vydala na polovinu Bohemians, dostala se do sevření hned tří pruhovaných hráček, tudy cesta nepovede
31:07
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Mandíková, asistoval Aneta Faltová (6:0).
31:07
Anička Marešová zakládá nádhernou akci, přihrává Anetě Faltové, ta našla Veroniku Mandíkovou, která zakončuje
28:37
Končí přesilovka, tentokrát bez úspěchu. Na hřiště vbíhá potrestaná Ema Košťálová a pokyny trenéra BA zní jasně
28:20
Anna Vinklerová se snaží utéct ve svém vlastním oslabení, ale neúspěšně
26:37
Vyloučen hráč Ema Košťálová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
26:37
Sekání na straně Black Angels musí být potrestáno a Bohemians si zahraje druhou přesilovku
25:36
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Emilie Skalíková, asistoval Lucie Hernandezová (5:0).
25:11
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Aneta Faltová, asistoval Dominika Krátká (4:0).
25:11
Ale zelenobílé hráčky na toto tempo stačí a je tam
24:44
Hráčky v černém ve druhé třetině přidaly plyn a hra se hraje v poněkud rychlejším tempu
23:31
K míčku se dostává Aneta Kubištová, prošla hřiště od půlky, zakončuje, ale brankářka Black Angels chytá
21:59
Několik tutovek na čepelích Bohemaček a nic
20:41
Krásná akce Black Angels končí na stehně rozhodčího a bude se opět o míček hrát v rohu
19:45
15 vteřin do konce, Lída Luklynská uklidňuje situaci na hřišti, běží s míčkem za branku a čeká na vystřídání další lajny
18:46
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Emilie Skalíková bez asistence (3:0).
18:46
Emilie Skalíková se dostává k míčku, míček jí sjel z hokejky, ale žabičkou přeskočil brankářku Black Angels, stav 3:0 pro Bohemku
17:12
Denisa Vachulová nahrává Zuzaně Kuchařové, ta pálí, Štěpánka Neumanová vyráží ramenem
16:01
Iva Rektoříková v černém dresu si obešla 2 bohemácké hráčky, ale obrana zelenobílých je pevná jak skála a dál jí nepouští
15:03
Veronika Štajnerová letí jak torpédo kupředu, před brankou není nikdo komu by nahrála, škoda
13:28
Skrumáž před brankou BA, ale tentokrát brankářka chytá
10:58
10:58
Nahrávka zpoza branky, rychlý doťuk a děrovaná kulička je za zády Hanky Kuchařové
09:34
Vyloučen hráč Zuzana Kuchařová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
09:34
FbŠ Bohemians si zahrají přesilovku
09:20
Rozhodčí zvedají ruku a budeme mít buď první vyloučení nebo padne branka
08:05
Souboj u mantinelu Aneta Faltová versus Aneta Fričová a vyhrává Aneta....... Faltová
06:34
Kačka Strnadová z Bohemky se snaží navýšit skóre, je však zastavena obranou Black Angels
04:15
Nikola Hrabánková vyvezla rychle míček z bohemácké půlky až k brance Black Angels, trefuje pouze brankářku
02:48
Na hrací ploše máme opět všechny "Kuchařky", Adéla se dostává k míčku, pálí z půlky, ale míček končí hodně nad
00:49
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Dominika Krátká bez asistence (1:0).
00:49
A posílá úspěšně, Dominika Krátká se nemýlí
00:05
První zásah brankářky Bohemians - lehce chytá do ruky a posílá svůj tým do útoku
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michael Zeman a Jan Paleček.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Hana Kuchařová; hráči v poli: Aneta Burianová, Gabriela Hermánková, Zuzana Kuchařová, Adéla Kuchařová, Denisa Vachulová
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Štěpánka Neumanová; hráči v poli: Aneta Faltová, Kristýna Dvořáková, Dominika Krátká, Veronika Mandíková, Anna Marešová
00:00
Dobrý den, vítáme Vás na dnešním zápase juniorek mezi FbŠ Bohemians a Black Angels