FbC DTJ Strání-Květná - FbC Floorbee Orel Uherský Brod 5:8
branky:
3. Daniel Maršálek, 32. Lukáš Tomášik, 33. Jan Mikláš, 41. Erik Popelka, 45. Jan Mikláš - 3. Vít Beníček, 13. Miloslav Chovanec, 17. Lukáš Gofroň, 23. Lukáš Uher, 35. Jakub Plášek, 40. Vít Beníček, 42. Vít Beníček, 42. Ondřej Bartoš; rozhodčí: Vu Pham Anh - Jiří Štěpánek; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Benjamín Bartoš ? - Erik Hauerland ?; po třetinách: 1:2, 0:2, 4:4;
44:13
Branku družstva FbC DTJ Strání-Květná vstřelil Jan Mikláš, asistoval Daniel Zámečník (5:8).
41:36
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Ondřej Bartoš, asistoval Jakub Plášek (4:8).
41:17
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Vít Beníček, asistoval Jakub Plášek (4:7).
40:16
Branku družstva FbC DTJ Strání-Květná vstřelil Erik Popelka bez asistence (4:6).
39:12
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Vít Beníček, asistoval Michal Kment (3:6).
37:31
Vyloučen hráč Marek Prachař družstva FbC DTJ Strání-Květná na 2 minuty za hra rukou.
37:09
Trestné střílení družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod neproměnil Ondřej Bartoš.
34:28
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Jakub Plášek, asistoval Vít Beníček (3:5).
34:08
Vyloučen hráč Pavel Tomanec družstva FbC DTJ Strání-Květná na 2 minuty za sekání.
32:18
Branku družstva FbC DTJ Strání-Květná vstřelil Jan Mikláš, asistoval Antonín Zderčík (3:4).
31:50
Branku družstva FbC DTJ Strání-Květná vstřelil Lukáš Tomášik, asistoval Jan Mikláš (2:4).
22:30
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Lukáš Uher, asistoval Vít Beníček (1:4).
16:28
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Lukáš Gofroň, asistoval Ondřej Bartoš (1:3).
12:23
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Miloslav Chovanec, asistoval Vít Beníček (1:2).
02:48
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Vít Beníček, asistoval Ondřej Bartoš (1:1).
02:27
Branku družstva FbC DTJ Strání-Květná vstřelil Daniel Maršálek, asistoval Jan Mikláš (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vu Pham Anh a Jiří Štěpánek.
00:00
Line-up hostů FbC Floorbee Orel Uherský Brod:
00:00
Line-up domácích FbC DTJ Strání-Květná: