3:1
2:3
- : -

FBC SLAVKOV B - SK Florbal Grušáci Sivice 7:6
4. Štěpán Uhlíř, 12. Dominik Horák, 20. Jan Trávníček, 24. Filip Popelka, 26. Dominik Horák, 27. Michal Kučera, 39. Štěpán Uhlíř - 10. Marek Koudelka, 13. Ondřej Dědeček, 18. Karel Buchta, 28. Marek Koudelka, 28. Ondřej Dědeček, 34. Petr Smutný; rozhodčí: Pavel Rýznar - Adam Hollósy; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jan Šícha ? - Petr Nedorostek ?; po třetinách: 2:2, 3:1, 2:3;
39:00
38:59
Branku družstva FBC SLAVKOV B vstřelil Štěpán Uhlíř, asistoval Dominik Horák (7:6).
38:59
To byl závěr! Domácí zároveň se hvizdem rozhodují o zisku 3 bodů!
38:46
Timeout SK Florbal Grušáci Sivice
38:46
Pořádně se nám přiostřuje. Hosté si berou time.
33:43
Branku družstva SK Florbal Grušáci Sivice vstřelil Petr Smutný, asistoval Daniel Sobotka (6:6).
33:35
Vyloučen hráč Štěpán Uhlíř družstva FBC SLAVKOV B na 2 minuty za sekání.
27:52
Branku družstva SK Florbal Grušáci Sivice vstřelil Ondřej Dědeček, asistoval Karel Smutný (6:5).
27:32
Branku družstva SK Florbal Grušáci Sivice vstřelil Marek Koudelka, asistoval Petr Titz (6:4).
26:40
Branku družstva FBC SLAVKOV B vstřelil Michal Kučera bez asistence (6:3).
26:00
26:00
25:47
Branku družstva FBC SLAVKOV B vstřelil Dominik Horák, asistoval Štěpán Uhlíř (5:3).
23:51
Branku družstva FBC SLAVKOV B vstřelil Filip Popelka, asistoval Radim Kroupa (4:3).
23:51
Tak to byla paráda! Standardka a pavouci vymeteni.
19:48
Branku družstva FBC SLAVKOV B vstřelil Jan Trávníček, asistoval Radim Kroupa (3:3).
19:48
Nádrherná akce domácích na jeden dotyk! Ale bez gólu. Z následující šance je tu využití přesilovky a vyrovnání.
18:17
Vyloučen hráč Ondřej Divácký družstva SK Florbal Grušáci Sivice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:17
Domáci zkusí vyrovnat z nabídnuté přesilovky. Ta se zatím nedaří.
17:19
Branku družstva SK Florbal Grušáci Sivice vstřelil Karel Buchta bez asistence (2:3).
13:01
Sledujeme zatím vyrovnaný zápas ve slušném tempu.
13:00
13:00
12:05
Branku družstva SK Florbal Grušáci Sivice vstřelil Ondřej Dědeček, asistoval Ondřej Divácký (2:2).
11:15
Branku družstva FBC SLAVKOV B vstřelil Dominik Horák, asistoval Radim Kroupa (2:1).
09:51
Branku družstva SK Florbal Grušáci Sivice vstřelil Marek Koudelka, asistoval Petr Smutný (1:1).
09:37
Ale ani oni přesilovku nevyužívají.
08:07
Domácí přesilovku nevyužili. Hra se zrychluje a nyní dostávají šanci v početní převaze hosté.
07:37
Vyloučen hráč Radim Kroupa družstva FBC SLAVKOV B na 2 minuty za opakované přestupky.
03:47
Vyloučen hráč Karel Buchta družstva SK Florbal Grušáci Sivice na 2 minuty za sekání.
03:08
Branku družstva FBC SLAVKOV B vstřelil Štěpán Uhlíř, asistoval Radim Kroupa (1:0).