2:0
- : -
TROOPERS B

SK Snipers Slavičín - TROOPERS B 6:9
2. Michal Pavelka, 13. Jiří Šmíd, 17. Filip Papež, 22. Filip Papež, 36. Filip Papež, 37. Jakub Zvoníček - 1. Zdeněk Habr, 7. Martin Plaček, 7. Zdeněk Habr, 11. Richard Plhal, 15. Petr Ondráček, 19. Roman Houbal, 20. Marek Horáček, 25. Radek Kubala, 29. Richard Plhal; rozhodčí: Jan Kouba - David Zástřešek; vyloučení: 6:3; využití: 0:2; diváků: 5; zásahy brankářů: Radomír Zlámal ? - Jan Chrást ?; po třetinách: 2:5, 2:4, 2:0;
45:00
43:01
Vyloučen hráč Radim Čuč družstva SK Snipers Slavičín na 2 minuty za bránění ve hře.
40:53
Vyloučen hráč Martin Plaček družstva TROOPERS B na 2 minuty za sekání.
36:09
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil Jakub Zvoníček, asistoval Michal Pavelka (6:9).
35:16
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil Filip Papež, asistoval Jan Zielina (5:9).
30:00
30:00
28:03
Branku družstva TROOPERS B vstřelil Richard Plhal, asistoval Radek Felkl (4:9).
26:11
Vyloučen hráč Radim Čuč družstva SK Snipers Slavičín na 2 minuty za nesportovní chování.
26:11
Vyloučen hráč Ondřej Vaculík družstva SK Snipers Slavičín na 2 minuty za sekání.
24:25
Branku družstva TROOPERS B vstřelil Radek Kubala, asistoval Libor Bouda (4:8).
22:33
Vyloučen hráč Radek Felkl družstva TROOPERS B na 2 minuty za bránění ve hře.
21:23
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil Filip Papež, asistoval Radim Čuč (4:7).
19:45
Branku družstva TROOPERS B vstřelil Marek Horáček, asistoval Petr Ondráček (3:7).
18:39
Branku družstva TROOPERS B vstřelil Roman Houbal, asistoval Radek Felkl (3:6).
17:39
Vyloučen hráč Martin Plaček družstva TROOPERS B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
16:54
15:00
15:00
14:32
Branku družstva TROOPERS B vstřelil Petr Ondráček, asistoval Roman Houbal (2:5).
13:12
Vyloučen hráč Filip Papež družstva SK Snipers Slavičín na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
12:29
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil Jiří Šmíd, asistoval Ondřej Boček (2:4).
10:54
Branku družstva TROOPERS B vstřelil Richard Plhal, asistoval Libor Bouda (1:4).
10:01
Vyloučen hráč Radim Čuč družstva SK Snipers Slavičín na 2 minuty za vysoká hokejka.
06:51
Branku družstva TROOPERS B vstřelil Zdeněk Habr, asistoval Marek Horáček (1:3).
06:03
Branku družstva TROOPERS B vstřelil Martin Plaček, asistoval Roman Houbal (1:2).
06:00
Vyloučen hráč Martin Suchánek družstva SK Snipers Slavičín na 2 minuty za sekání.
01:36
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil Michal Pavelka, asistoval Filip Papež (1:1).
00:10
Branku družstva TROOPERS B vstřelil Zdeněk Habr, asistoval Marek Horáček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Kouba a David Zástřešek.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS B:
00:00
Line-up domácích SK Snipers Slavičín: brankář: Radomír Zlámal; hráči v poli: Radim Čuč, Ondřej Častulík, Aleš Juráň, Filip Papež, Ondřej Boček