2:3
4:0
- : -

Florbal Exelsior Havířov - FB Hurrican Karlovy Vary 9:5
9. Matěj Černý, 17. Adam Feber, 20. Matěj Černý, 36. Daniel Tychtl, 39. Marián Kloza, 42. Matěj Černý, 49. Jan Žwak, 52. Richard Kraus, 54. Marián Kloza - 1. Jakub Pecha, 14. Jakub Pecha, 31. Jan Zavadil, 37. Matěj Korbel, 40. Jan Zavadil; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 3:3; využití: 2:0; diváků: 152; zásahy brankářů: Denis Jasiok 24 - Václav Zavadil 31; po třetinách: 3:2, 2:3, 4:0;
60:00
Střely na bránu: D-18, H-9.
60:00
Komentář trenéra domácích Libor Pacíka: Jsme rádi, že hráči navázali na zlepšenou hru, kterou začali v utkání v Petrovicích. Hráči k utkání přistoupili s větším respektem než soupeř a s pokorou a trpělivou hrou utkání ve třetí třetině zlomili na svou stranu. Za bojovnost a plnění taktických pokynů jim patří náš dík. Taktéž děkuji divákům, byli skvělí.
60:00
komentář trenéra hostí: Dnes opět výborný výkon soupeřova brankáře, na nás byla vidět únava po prodělané viróze většiny hráčů. Děkuji těm co i přes to na zápas jeli. V poslední třetině už nebyla síla se zápasem něco udělat. Gratuluji soupeři k výhře.
60:00
59:11
Vary nedokážou prolomit havířovskou obranu a střílejí převážně do hráčů.
57:26
Varům se podařilo prohodit obránce Havířova, ale i přesto nedokázaly proměnit šanci.
56:00
Vyloučen hráč Jan Zavadil družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
55:11
Holeš zaklekává do střely a zabránil tak potencionálnímu gólu.
53:29
Vary hrají power-play.
53:24
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
53:24
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Marián Kloza, asistoval David Chládek (9:5).
53:24
Kloza bere míček soupeři u střídačky domácích a projíždí přes celé hřiště až na polovinu odkud natahuje na střelu a pálí pod ruku Zavadila V.
51:54
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Richard Kraus, asistoval Matěj Černý (8:5).
51:54
Kraus trefuje z poloviny hřiště bránu soupeře a náskok Havířova se zvětšuje.
51:51
Kloza při dorážení dostává tělo a padá na zem. Vary pokračují ve hře.
50:49
Jasiok vychytává střelu Varu.
48:56
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jan Žwak, asistoval Pavel Bezděčík (7:5).
48:56
Žvákovi se podařilo z otočky zakončit přesně za Zavadila V.
48:38
Havířov zakončil po pár přihrávkách, ale střela opouští hřiště a na míčku jsou Vary.
47:11
47:11
Havířovu se podařilo získat přesilovku při faulu hostujícího týmu.
45:51
Vary nedokázaly trefit prázdnou bránu.
44:43
Šulcovi byl při běhu na bránu vypichnut míček a hrajou Vary.
42:33
Šochman se objevil s míčkem za bránou soupeře, ale neměl komu nahrát a dává jej zpět nahoru na obránce.
41:16
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Daniel Tychtl (6:5).
41:16
Černý ihned po rozehrání bere míček soupeři a ze středu se vytáčí ke střele, která míří do sítě brány.
41:04
Černý z nedbalosti sekl Zavadila V. do prstu a hra je přerušena.
40:30
Černý zachytil nahrávku mezi obránci Varu a ihned natahuje na střelu která trefuje Vašíčka.
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov.
40:00
40:00
Střely na bránu: D-11, H-14.
40:00
Komentář trenéra hostí: Dnes opět výborný výkon soupeřova brankáře, a nás byla vidět únava po prodělané vyróze většiny hráčů. děkuji těm co i přes to na zápas jeli. V poslední třetině už nebyla síla se zápasem něco udělat. Gratuluji soupeři k výhře.
40:00
40:00
40:00
39:34
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Zavadil, asistoval Daniel Nicklas (5:5).
39:34
Zavadil J. utíká havířovským hráčům kolem mantinelu a zakončuje střelou zápěstím do levého horního rohu brány.
38:31
Tychtl bere míček poslednímu hráči Varu a při běhu na Zavadila jej trefuje do ramena a míček letí ven z hřiště.
38:10
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Marián Kloza, asistoval Adam Feber (5:4).
37:27
Vary jsou po vyrovnávacím gólu stáhnutí a neženou se tolik dopředu.
36:48
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Korbel, asistoval David Čermák (4:4).
35:59
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Daniel Tychtl, asistoval Matěj Černý (4:3).
35:59
Tychtl doráží střelu Černého, jenž střílel z poloviny hřiště.
35:33
Havířov přestřeluje bránu.
34:02
Vyloučen hráč Martin Koubek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:48
Tychtl přitvrdil u mantinelu a soupeř padá na zem.
30:23
Havířov začíná ztrácet nad Varama co se týče držení míčku.
30:19
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Zavadil, asistoval Michal Strachota (3:3).
28:41
Havířov si opět posedí 2 minuty.
28:40
Vyloučen hráč Jan Žwak družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
26:31
Vyloučen hráč Jan Žwak družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:22
Holeš nadhodil Zavadila, ale před jeho bránou nikdo nebyl z jeho spoluhráčů a na míčku jsou Vary, které se přesouvají na půlku domácího celku.
25:11
Havířov v šanci netrefuje prázdnou bránu.
23:48
Černý trefuje po nahrávce Krause zpoza brány soupeře Zavadila do hrudi.
22:46
Kučera sundává protihráče u mantinelu a je trestán na 2 minuty.
22:44
Vyloučen hráč Ondřej Kučera družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:02
Nicklas dostává nahrávku na mantinel a od něj take střílí mimo bránu Jasioka.
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým FB Hurrican Karlovy Vary.
20:00
20:00
Střely na bránu: D-10, H-6.
20:00
19:28
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Richard Kraus (3:2).
19:28
Z rozehrávky u střídačky hustů se podařilo Černému trefit horní roh brány a posunout Havířov blíž ke 3 bodům.
18:34
Kučera si udělal 2 hráče a běží dopředu, kde poté nahazuje na Šulce, který stojí před bránou.
16:38
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Marián Kloza (2:2).
16:38
Feber konečně trefuje bránu tak jak to umí díky přihrávce Šulce a vyrovává skóre utkání na 2:2.
15:21
Bezděčík tečuje střelu Černého, bohužel se míček dokutálel pouze na brankovou čáru a poté jej obránce Varu odstřelil pryč.
13:49
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jakub Pecha, asistoval Jan Zavadil (1:2).
13:49
Zapomenutý hráč za zádama Havířova, který posouvá Vary do vedení 2:1.
12:33
Havířov je na míčku, ale dělá jim problém se přenést přes útočné pásmo hostů.
10:03
Feber měl 2 šance, kdy běžel proti 2 obráncům Varu, ale ani v jednom případě se mu nepodařilo zakončit.
08:26
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Erik Šochman (1:1).
08:26
Černý trefuje přesnou střelu pod ruku brankáře za pomocí nahrávky Peřky.
08:04
Havířov vstřelil neuznaný gól, jelikož byl předtím spáchan přestupek.
06:44
Chmelíček si vyjíždí oblouk a backhandem trefuje Šochmana.
04:47
Jasiok vychytal Šibla, který na něj běžel sám.
02:50
Vilím trefuje tahem Zavadila po přijetí nahrávky od Kučery.
01:22
Černý ze standartky trefuje obránce Varu a Havířov má rozehrávku z rohu hřiště.
00:32
00:32
Hned od začátku Vary šly dopředu a dávají gól z toho, že došlo k rychlému nahrání míčku na volného hráče předtím, než stihl skočit Jasiok po míčku.
00:01
Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává tým FB Hurrican Karlovy Vary.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Václav Zavadil; hráči v poli: Ondřej Vašíček, Jan Běloch, Daniel Nicklas, Jan Zavadil, Jakub Pecha
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Denis Jasiok; hráči v poli: Kamil Peřka, Erik Šochman, Richard Kraus, Matěj Černý, Daniel Tychtl