3:1
2:1
0:1

Kanonýři Kladno - Florbal Ústí 6:7p
16. Miroslav Šnajdr, 22. David Sachr, 23. Miroslav Šnajdr, 23. Ľuboš Šefčík, 43. Ondřej Riebauer, 49. Ondřej Riebauer - 4. Matěj Stůj, 7. Radek Kužel, 18. Aleš Poloprutský, 20. Václav Vavruška, 27. Vít Pavelka, 58. Dominik Beneš, 62. Miroslav Fořt; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 165; zásahy brankářů: Ondřej Lupoměch 20 - Tadeáš Dittrich 9; po třetinách: 1:4, 3:1, 2:1, 0:1;
61:52
61:52
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Miroslav Fořt, asistoval Dominik Beneš (6:7).
60:00
60:00
59:59
Končí nám třetí třetina v poměru střel 6:11 pro Ústí.
59:59
Komentář hostujícího trenéra: Úvod zápasu nám domácí ulehčili. Začátkem druhé třetiny jsme jim to vrátili i s úroky a ve třetí třetině se hrál vyrovnaný florbal, ve kterém rozhodlo prodloužení. Jsem velice rád, že jsme dokázali po sobotním výkonu předvést velice slušný výkon. Těším se na domácí fanoušky v sobotu.
59:59
Komentář domácího trenéra Jana Pazdery: První třetinu jsme zde nebyli. Jednoznačně nejhorší výkon v sezóně. V druhé třetině jsme poměrně snadno dokázali vyrovnat. Bohužel jsme pak pokračovali v mizerné obraně z čehož nám soupeř lehce vyrovnal a v prodloužení zápas rozhodl.
59:55
Timeout Kanonýři Kladno
57:13
Do konce základní hrací doby zbývá dvě a třičtvrtě minuty a skóre je vyrovnané.
57:12
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dominik Beneš, asistoval Vojtěch Esterka (6:6).
57:00
Standartní situaci jen tak tak zachraňuje Lupoměch.
56:38
Stůj hned vzápětí neproměnil situaci 1 na 1 a skóre se opět nemění.
56:28
Riebauerovi střela sjela a z úniku 2 na 1 tedy nakonec nic nebylo.
54:53
Rozhodčí teď museli hráče obou celků uklidňovat, protože se mezi sebou úplně nepohodli.
52:05
Přívara přímo sestřelil hráče z hostujícího týmu, o faul se však nejednalo.
49:05
Kladno je ve třetí třetině lepším celkem a dokázalo vyrovnat a taktéž vstřelit vedoucí branku.
48:23
A je to právě Riebauer, který napravil svou chybu a střílí branku, která posílá Kladno do vedení.
48:22
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Riebauer, asistoval Jan Louvar (6:5).
46:40
Riebauer měl prázdnou branku, kterou však netrefil kvůli backhandu.
46:00
Hosté si tlak domácích nenechali líbit a téže se vrhají dopředu za cílem vstřelit vedoucí branku.
44:20
Kladenští jsou momentálně nažhaveni ke střílení gólů a tlačí svého soupeře na jeho obranné polovině.
42:40
A je to GÓL!! Kladno srovnává na 5:5 z přesilové hry a je tak zpátky ve hře o zisk tří bodů.
42:39
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Riebauer, asistoval Joel Ahlin (5:5).
41:47
A po minutě odloženého vyloučení uvidíme první přesilovku, která bude v režii Kladna.
41:46
Vyloučen hráč Tomáš Sattler družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
40:35
A bude se vylučovat, uvidíme pevní přesilovku tohoto zápasu.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává opět Ústí.
40:00
40:00
39:59
Končí nám druhá třetina v poměru střel 7 ku 5 pro Ústí.
39:00
Probíhá nám poslední minuta druhé třetiny a stav je zatím příznivý pro tým hostů.
35:20
Po krásné kombinaci hostů se skóre nemění, protože Lupoměch zasáhl.
33:30
Do závěru třetiny se Kladno žene po hlavě a chce skóre srovnat.
31:35
A na hřiště se poprvé podíval i mladý talent Novák, tak uvidíme zda se dnes prosadí.
30:50
Po zákeřném faulu na Šefčíka se vylučovat nebude, ale standartka pro Kladno z toho bude.
29:00
Stůj z půlky trefuje pouze tyč a Kladno tak bylo milimetry od vyrovnávací branky.
26:45
Domácí sice inkasovali pátou branku, ale jejich tempo se nemění a strategicky se ženou dopředu.
26:34
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vít Pavelka, asistoval David Stummer (4:5).
26:16
Po vyrovnání sledujeme úplně jiný zápas, oba týmy se ženou dopředu jako o život.
24:38
Lupoměch skvělým zákrokem vytáhl soupeřovu střelu a jeho spoluhráč vysílá Šnajdra, který byl pár centimetrů od hat-tricku.
23:03
A máme srovnáno!!! O vyrovnávací branku se postaral Šefčík, který svou střelou krásně vymetl šibenici.
22:58
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ľuboš Šefčík bez asistence (4:4).
22:32
Po necelých dvou minutách od skórování se domácim zvedlo sebevědomí a Šnajdr střílí svou druhou branku.
22:31
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Miroslav Šnajdr, asistoval Matěj Stůj (3:4).
21:36
I přes velmi aktivní hru hostů se domácím povedlo vstřelit druhou branku a rozdíl je tedy pouze dvoubrankový.
21:35
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil David Sachr, asistoval Dušan Přívara (2:4).
21:08
Mnohem aktivněji do druhé třetiny vstoupil tým z Ústí a na hřišti je to poznat.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává opět tým hostů.
20:00
20:00
19:59
Končí nám první třetina v poměru střel 9 ku 4 pro Ústí.
19:44
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Václav Vavruška, asistoval David Stummer (1:4).
18:18
Kladenští si obdržené branky nechtějí nechat líbit a na své soupeře tlačí a snaží se přidat další ke Šnajdrově brance.
17:20
A po necelých dvou minutách zde máme další branku a rychlou odpověď domácího celku.
17:16
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Aleš Poloprutský bez asistence (1:3).
15:47
A uvidíme také domácí branku, kterou střílí Šnajdr a dává tak domácímu celku větší šanci na vyrovnání.
15:46
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Miroslav Šnajdr bez asistence (1:2).
14:30
Domácí měli v této třetině relativně hodně útočných situací, které však nedokázali zúžitkovat.
12:15
Ullmann po faulu rozehrál okamžitě a přesnou přízemní přihrávkou našel svého spoluhráče, který však odkrytou branku netrefil.
10:21
Lupoměch zneškodnil situaci jeden na jednoho a zachránil tak svůj tým od inkasování třetí branky.
10:00
V polovině první třetiny máme stav 2:0 pro hostující tým a Kladno tak musí zabrat.
09:15
Tempo zápasu se vcelku uklidnilo a převahu na balónku mají domácí.
06:22
Netrvalo dlouho od předešlé nešťastné branky a Ústí vede již 2:0.
06:21
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Radek Kužel, asistoval Vít Pavelka (0:2).
06:00
Ústí je teď velmi sebevědomé a hladové po gólech a snaží se vstřelit hned druhou branku.
03:52
Po rychlém startu se hostům povedlo vstřelit branku celkem nešťastným způsobem, protože branku vstřelil jeden z domácích hráčů.
03:51
Vlastní branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matěj Stůj (0:1).
02:10
Kanonýři po dvou odehraných minutách dohnali tempo hostů a zápas je nyní v celku vyrovnaný.
01:23
Ústečtí do začátku utkání vstoupili velmi bojovně a aktivně.
00:01
Zápas nám začíná a úvodní buly vyhrává hostující tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Tadeáš Dittrich; hráči v poli: Tomáš Sattler, David Stummer, Vít Pavelka, Radek Kužel, Václav Vavruška
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Ondřej Lupoměch; hráči v poli: Tomáš Svačinka, Joel Ahlin, Jan Louvar, Dominik Janda, Ondřej Riebauer