4:0
3:1
- : -

Kanonýři Kladno - Florbal Exelsior Havířov 9:3
2. Vojtěch Teslík, 4. Miroslav Šnajdr, 22. Miroslav Šnajdr, 23. Dušan Přívara, 32. Aleksander Trofimov, 35. Vojtěch Teslík, 42. Michal Skuhrovec, 52. Ondřej Riebauer, 56. Miroslav Šnajdr - 11. Matěj Černý, 20. Jakub Vilím, 57. Adam Feber; rozhodčí: Radek Štengl - Lukáš Žofka; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 182; zásahy brankářů: Radek Kulhan 21 - Denis Jasiok 22; po třetinách: 2:2, 4:0, 3:1;
60:00
59:59
Končí nám třetí třetina v poměru střel 11 ku 9 pro Kladno.
59:59
Komentář trenéra hostů: Soupeř byl dnes lepší jak po florbalové stránce, tak i silově a zaslouženě vyhrál. Byť diváci fandili domácím, tak jim patří dík za skvělou kulisu.
59:59
Komentář trenéra domácích Jana Pazdery:"Dnešní výhra zasloužená, určitě jsme hru kontrolovali víc než soupeř. Po delší době jsme zvládli být produktivnější a zlepšili jsme i některé pasáže naší obrany."
56:50
Kanonýři standartku z bezprostřední vzdálenosti využít nedokázali a hra tak pokračuje bez vstřelení branky.
56:40
Kladenští šli dnes do zápas s jediným cílem a to získat tři body, což se jim zatím daří.
56:02
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber bez asistence (9:3).
56:00
Šnajdr je dalším, kdo kompletuje hat trick, tentokrát se týká vstřelených branek a ne asistencí.
55:58
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Miroslav Šnajdr, asistoval Sebastian Andersson (9:2).
53:50
Kanonýři v závěru zápasu hrají spíše odpočinkovým tempem.
51:50
Riebauer dokončuje Kladenskou robotu osmým gólem.
51:39
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Riebauer, asistoval Filip Ullmann (8:2).
50:45
Kladenský kotel dnes opravdu žije a to hlavně zásluhou nejmenších kanonýrů a kanonýrek.
50:20
Zápas probíhá ve vysokém tempu na obou stranách a Havířov dychtí po gólu.
48:37
Standartka, která měla být rozehrána rychle byla nakonec rozehrána po velmi dlouhé době a možná proto také nedopadla dobře.
48:00
Kouč Pazdera si bere oddechový čas na promyšlení taktiky a přístupu k zápasu.
47:54
Timeout Kanonýři Kladno
47:14
Stůj ukázal, proč si ho trenér Pazdera vybírá na soupisku do většiny zápasů, protože není vůbec jednoduché ho dostat od balonku.
43:30
Joel Ahlin předvedl ukázkový homerun, když odpálkoval míček na druhou stranu hrací plochy.
42:50
Z domácího kotle se ozývají různé chorály ale jeden z nich je velice zajímavý.
42:00
Skuhrovec dává domácím pěti brankový náskok!!
41:57
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Michal Skuhrovec, asistoval Aleksander Trofimov (7:2).
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává domácí celek.
40:00
40:00
39:59
Končí nám druhá třetina v poměru střel 12 ku 5 pro Kladno.
37:00
Dnešní utkání sleduje živě v hale 182 diváku, děkujeme.
34:50
Teslík přidává svou druhou branku v zápase, ale Skuhrovec zkompletoval hat-trick v asistencích.
34:48
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Teslík, asistoval Michal Skuhrovec (6:2).
33:38
Se Sachrovou střelou neměl brankář žádný problém a střelu zneškodňuje.
32:00
Trofimov prolomil svoji střeleckou smůlu a po třech tyčkách konečně prostřelil brankáře hostů.
31:53
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Aleksander Trofimov, asistoval David Sachr (5:2).
30:48
Šnajdr faulovaný zezadu, rozhodčí však nad dvouminutovým trestem ani na vteřinu neuvažoval.
30:00
Přívara nechtěně rozehrál na půlce a snažil se to skrýt, hlavní sudí mu na to však neskočil a rozehrávka putuje pro tým hostů.
29:15
Přívara si vynutil faul a domácí budou rozehrávat z rohu.
27:55
Rozhodčí se nemohl rozhodnout, na kterou stranu ukázat při rozehrávání standartky, ale nakonec ukázal pro Kladno.
27:23
Kladenští si v této části zápasu nedokáží pořádně přihrát a balonek často plachtí vzduchem.
25:30
Trofimovova střela objevila pouze břevno a Trofimov se tak nedočká sladké chutě gólu.
23:00
Domácí mají zpět své dvoubrankové vedení!!! Krásnou střelou Dušan Přívara vrací domácím zpět dvoubrankové vedení.
22:56
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara, asistoval Vojtěch Teslík (4:2).
21:30
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Miroslav Šnajdr, asistoval Michal Skuhrovec (3:2).
21:30
A máme tady domácí branku!!! Miroslav Šnajdr vrací domácím jedno brankové vedení.
21:00
Domácí pokračují ve svém tempu ze závěru první třetiny a hosté naopak ženou dopředu co to jde.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým z Havířova.
20:00
20:00
19:59
Končí nám první třetina v poměru střel 10 ku 8 pro Havířov.
19:11
Zápas se nám 50 vteřin před koncem první třetiny vyrovnal a hosté tak využili svoji přesilovou hru,
19:10
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jakub Vilím, asistoval Ondřej Kučera (2:2).
17:31
V závěrečných minutách budeme ještě svědky první přesilové hry, která bude v režii celku z Havířova.
17:30
Vyloučen hráč Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
16:16
Trofimovovi balonek na čepeli vůbec nesedl a brankáře tak v závěrečných tří a třičtvrtě minutách neohrozil.
14:10
Kladenští se zatím pouze dostávají zpět do tempa ze začátku zápasu. Nutno říct, že další branku by potřebovali.
12:00
Domácí polevili ze svého tempa a v tomto duelu je to velmi velká chyba, protože je to právě stálo branku.
10:40
Hosté v druhé polovině první třetiny snižují skóre na jedno brankové vedení domácích.
10:30
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Daniel Tychtl (2:1).
09:50
Teslík měl na čepeli jistý gól, ale na poslední chvíli mu balonek vyklouzl a branku nevstřelil.
09:15
Havířov svou standartku z nebezpečné vzdálenosti nedokázal využít a skóre zápasu se nemění.
08:00
Trofimov byl zastavený nedovoleným zákrokem a na míčku tak bude pokračovat Kladno.
07:00
Tempo zápasu se od začátku dnešního utkání zvedlo a už se koukáme na celkem atraktivní střetnutí.
03:15
I přes ne příliš rychlé a živé tempo zápasu se domácím podařilo vstřelit dvě branky v úvodních třech minutách.
03:11
01:50
A netrvalo dlouho a první branku zápasu střílí domácí.
01:45
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Teslík, asistoval Dušan Přívara (1:0).
01:26
Na rozdíl od tempa zápasu fanoušci opravdu žijí a domácí mají obrovskou podporu ve svých zádech.
00:45
Zápas zatím probíhá ve velmi nízkém tempu.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhrává tým z Havířova.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Štengl a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov: brankář: Denis Jasiok; hráči v poli: Daniel Matloch, Erik Šochman, Richard Kraus, Matěj Černý, Daniel Tychtl
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Radek Kulhan; hráči v poli: Joel Ahlin, Tomáš Svačinka, Dominik Janda, Vojtěch Novák, Ondřej Riebauer