6:2
3:2
- : -

Florbal Exelsior Havířov - HEROS Florbal Chomutov 11:5
6. Pavel Bezděčík, 19. Marián Kloza, 22. Jakub Mikulok, 28. Martin Šulc, 33. Adam Klimeš, 34. Jakub Mikulok, 35. Matěj Černý, 37. Richard Kraus, 51. Matěj Černý, 57. Tomáš Kozlík, 60. Adam Feber - 15. Jakub Štěrba, 22. Tomáš Novotný, 29. Petr Linc, 58. Tomáš Novotný, 59. Daniel Kučera; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 122; zásahy brankářů: Denis Jasiok 12 - Jan Vlček 17; po třetinách: 2:1, 6:2, 3:2;
60:00
Počet střel na bránu v 3. třetině: D-9, H-6
60:00
Komentář pana Martin Bocian: Domácí dnes byli po celé utkání o krůček lepší a zvítězili zaslouženě. Ve druhé třetině jsme jim k tomu výrazně pomohli krátkou pasáží, kde jsme zcela vypadli z tempa. Abychom tu dnes uhráli lepší výsledek, potřebovali bychom využívat více šancí. Gratulujeme domácím a přejeme hodně štěstí do play off.
60:00
Komentář pana Libora Pacíka: Stručně, první třetina ospalá, druhá třetina v naši režii, třetí katastrofa z hlediska plnění taktických pokynů. Přesilovky bída. Máme na čem pracovat před playoff. Děkuji divákům a soupeř i přeji šťastnou cestu domů.
60:00
59:56
Vyloučen hráč Jakub Mikulok družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
59:39
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Pavel Bezděčík (11:5).
59:39
Bezděčík s Feberem volně běží na Vlčka, kterého přehrávají a střílí gól.
58:40
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kučera, asistoval Tadeáš Melíšek (10:5).
58:40
Obránci Chomutova nepropouští žádné přihrávky Havířova před jejích vlastní bránu.
57:02
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Novotný, asistoval Jakub Štěrba (10:4).
57:02
Volný hráč Novotný po přijetí přihrávky zasazuje svým příklepem míček do brány domácích.
56:17
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Kozlík, asistoval Matěj Černý (10:3).
56:17
Kozel doráží do prázdné brány.
55:34
Mikulok se vytočil ze souboje ke středu velkého brankoviště, ale i z takovéto vzdálenosti nedokázal trefit bránu.
54:27
Vlček ramenem vychytává Klimeše, který dostal dlouhý míček od Krause.
53:45
Mikulok je asi po páté podražen, ale hra se kvůli něj nezastavuje a hraje se dále.
50:44
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Adam Klimeš (9:3).
50:44
Kombinace Černého s Klimešem posouvá Havířov do vedení 9:3.
49:21
Mikulok je faulovaný a vybojoval pro svůj tým volný úder před bránou hostů.
47:44
Šulc se obtáčí kolem 2 hráčů a nahrává na Klozu.
46:52
Černý trefuje tyč brány.
44:42
Halej běží sám na Jasioka, která ho však rukou vychytal a na míčku je Kučera, který se žene dopředu.
44:00
Vyloučen hráč Ondřej Šarša družstva HEROS Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:31
Jasiok nohou vyráží střelu soupeře.
42:34
Kutáček trefuje skákající míček do Vlčka.
40:48
Klimeš je čistě obrán o míček Lincem, který ale při útoku na Jasioka nedokázal vystřelit.
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov.
40:00
40:00
Počet střel na bránu v 2. třetině: D-10, H-6
40:00
39:46
Vyloučen hráč Erik Šochman družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
39:06
Vyloučen hráč Vojtěch Semerád družstva HEROS Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
38:53
Černý tahem trefuje Vlčka, který ale míček nechytá a hra pokračuje dále.
37:09
Peřka nahazuje dlouhý míček na Bezděčíka, který se jej pokouší posunout na střed, ale obránce Chomutova mu to něj zaklekl.
36:27
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Richard Kraus, asistoval Adam Klimeš (8:3).
36:15
Chomutov se točil kolem branky Havířova, ale nic nevymysleli.
34:26
Timeout HEROS Florbal Chomutov
34:26
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Tomáš Kozlík (7:3).
33:48
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jakub Mikulok, asistoval Martin Šulc (6:3).
33:48
Mikulok si naběhl do volného prostoru před bránou a po přihrávce Šulce příklepem trefuje mezeru pod Vlčkem.
32:28
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Matěj Černý (5:3).
31:51
Kutáček zaklekl do střely Novotného ve svém velkém brankovišti.
30:38
Chomutov úspěšně drží přes 20 vteřin míček na svých čepelích.
29:34
Vyloučen hráč Ondřej Halej družstva HEROS Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
28:00
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Petr Linc, asistoval Jakub Štěrba (4:3).
28:00
Rychlý protiútok Chomutova zakončuje přesnou střelou Linc ze středu hřiště.
27:38
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Martin Šulc, asistoval Marián Kloza (4:2).
27:38
Šulc běží podél mantinelu a přesnou střelou umisťuje míček k tyči horní části brány.
23:31
Peřka čaruje ve velkém brankovišti soupeře, ale chybělo mu pár cm od toho. aby míček spadl za Vlčka.
22:48
Kozlík příklepem trefuje Vlčka do hrudi.
21:57
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jakub Mikulok, asistoval David Chládek (3:2).
21:57
Mikulokovi se podařilo od mantinelu vymést bránu.
21:08
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Novotný, asistoval Adam Stibor (2:2).
21:04
Matloch zpanikařil a při tlaku na něj musel míček vyhodit za mantinel.
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým HEROS Florbal Chomutov.
20:00
20:00
Počet střel na bránu v 1. třetině: D-9, H-5
20:00
18:25
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Marián Kloza, asistoval Martin Šulc (2:1).
18:25
Na Klozu se obrátilo štěstíčko a jeho točivý míček zahnul přímo do brány Vlčka.
17:08
Kutáčkovu individuální práci přes 4 hráče na středu, lapil Vlček.
16:43
Kutáček jako obránce projíždí přes střed kolem 3 hráčů a zakončuje to trefením helmy Vlčka.
14:22
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Jakub Štěrba, asistoval Petr Linc (1:1).
14:22
Štěrba trestá promáchnutý míček Havířova a po přijetí nahrávky dorovnává skóre.
14:08
Holeš nahrává Bezděčíkovi do velkého brankoviště, ale míček promáchl.
12:25
Matloch stojící před bránou doráží míček a trefuje břevno.
10:46
Vyloučen hráč Petr Linc družstva HEROS Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
10:22
Černý má před sebou prázdnou bránu, ale trefuje hůl obránce hostů.
07:27
Kučera sice získává míček od Šochmana, ale následný pokus o střelu mu nevychází a míček mu sjíždí z čepele do rohu domácích.
05:53
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Pavel Bezděčík, asistoval Jakub Vilím (1:0).
05:53
Bezděčík ze středu příklepem trefuje volné místo pod rukou Vlčka.
05:47
Peřka z obrany nahrává špatnému hráči, ale naštěstí Matloch včas reaguje a míček bere soupeři z čepele.
04:14
Vilím se po zpracování dlouhého výhozu Jasioka vytáčí a trefuje boční síť brány.
03:12
Havířov se pohybuje okolo brány hostů, ale mají problém si nahrát na střelu.
02:09
Šochmanovi se podařilo vyjet z obrany a tahem vystřelit na Vlčka.
01:47
Jasiok úspěšně vychytal 2 střely po sobě a nahazuje dopředu na Klozu.
00:31
Chomutov po úspěšně odbráněném útoku Havířova netrefuje prázdnou bránu.
00:01
Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů HEROS Florbal Chomutov: brankář: Jan Vlček; hráči v poli: Ondřej Šarša, Tadeáš Melíšek, Jakub Štěrba, Petr Linc, Daniel Kellermann
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Denis Jasiok; hráči v poli: Erik Šochman, Tomáš Kozlík, Daniel Tychtl, Richard Kraus, Matěj Černý