3:0
3:4
- : -

TJ Slovan Havířov - FB Hurrican Karlovy Vary 8:6
15. Kryštof Malina, 20. Michal Kozelský, 26. Vojtěch Vavrečka, 27. Patrik David, 28. Michal Prorok, 44. Daniel Sekula, 44. Daniel Sekula, 47. Denis Kukla - 5. Michal Chudina, 11. Michal Klápa, 42. Jakub Pecha, 46. Tomáš Nushart, 48. Tomáš Nushart, 52. Jan Zavadil; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 31 - Daniel Váradi 26; po třetinách: 2:2, 3:0, 3:4;
60:00
Střely na branku po 3. třetině. Slovan - Vary. 10:14
60:00
Komentář trenéra hostů Pánek Petr: Náš dnešní výkon bohužel vypadal tak, že nám už o nic v tabulce nešlo. Najivně jsme bránili soupeřovy pěkné kombinace, kdy soupeř i přes Naší zvýšenou aktivitu ve 3. třetině vyhrál zaslouženě. Gratuluji k výhře a přeji štěstí v Play down.
60:00
Komentář trenéra domácích Václava Komačky: Už dnes sme chceli začat pomyselné play down úspešne a to sa nám podarilo výsledkovo. Zápas v priatelskej atmosfére priniesol z našej strany dobré pasáže, ktoré sme prekladali nepresnosťou a pasivitou. To sa musí zlepšiť.
60:00
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
55:51
Kycova tvrdá střela se pouze odrazila od Varadiho.
55:31
Kukla hezky vyběhnul proti rozehrávce.
52:08
Kyc se 2x hezky obtočil kolem hráče a nahrál na Ladembergera. Tomu míček bohužel sjel z hokejky.
51:29
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Zavadil, asistoval Ondřej Vašíček (8:6).
50:20
Zapletálek hezky zasahuje proti Pechovi.
48:19
Vašíček trefuje horní tyč.
47:47
Nushart neskutečně vymetl levý horní roh.
47:46
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Nushart, asistoval Jan Zavadil (8:5).
46:28
Maličký Denis Kukla se otočil na středu hřiště a poslal to nad nohu Váradimu.
46:23
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
46:23
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Denis Kukla, asistoval Patrik David (8:4).
46:12
Domácí zatím dostali branky pouze z krosových nahrávek.
45:58
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Nushart, asistoval Martin Koubek (7:4).
43:45
Pouhá rozehrávka v přesilové hře stačila domácím ke vstřelení branky.
43:44
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Daniel Sekula, asistoval Michal Kozelský (7:3).
43:42
Vyloučen hráč Ondřej Vašíček družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
43:19
Domácí se opět dostávají do tříbrankového vedení.
43:18
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Daniel Sekula, asistoval Martin Krupa (6:3).
41:35
Klápa krosem na Pechu, ten popoběhl ještě pár metrů a vymetl pravý horní růžek.
41:34
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jakub Pecha, asistoval Michal Klápa (5:3).
40:38
Běloch z voleje vystřeluje míček z haly.
38:37
Koubek faulován před velkým brankovištěm domácích.
37:50
Řezáč na Kozelského. Ten měl před sebou dost prostoru na střelu. Váradi ho však vychytal.
37:10
Vašíček si projel celé hřiště. Pokusil se vystřelit, ale trefil pouze prvního hráče.
34:58
Hosté se opět vyhnali z útočného pásma vlastní chybou
34:22
Zapletálek se roztáhl přes celou branku a zabránil dalšímu nebezpečnému krosu.
33:06
Prorok faulován na středu hřiště.
32:30
Koubkův samostatný výjezd neskončil úspěchem.
28:50
Kros na Bednáře mohl skončit špatně. Zapletálek však připraven.
27:52
Domácím se podařilo v krátkém časovém úseku nasázet 3 branky. Hostující Váradi se zlobí na svůj tým.
27:51
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Prorok, asistoval Kryštof Malina (5:2).
26:33
Kyc pouze nahodil do brankoviště, kde pozorný David zvyšuje náskok.
26:32
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Patrik David, asistoval František Kyc (4:2).
25:19
Domácí se poprvé dostávají do vedení.
25:18
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Vojtěch Vavrečka, asistoval Petr Řezáč (3:2).
25:05
Svatek z voleje střílí. Zapletálek připraven.
23:05
Nushart při výběhu z trestné shodil polovinu mantinelů.
23:04
Hosté v plném počtu.
21:05
Přesilová hra také pro domácí.
21:04
Vyloučen hráč Tomáš Nushart družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
20:40
Domácí se hned v úvodu dostali do tlaku.
19:59
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Kozelský, asistoval Kryštof Malina (2:2).
19:59
Kozelský krásně poslal gól do šatny.
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:37
Nadějná rozehrávka pro domácí na hraně velkého brankoviště.
17:35
Nushart pouze do Ivana.
17:00
Zapletálek zachránil domácí od jistého inkasování.
16:28
Nicklas nedostihl nahrávku svého spoluhráče a odevzdal tím míček domácím.
15:11
Prorok přidržen členem realizačního týmu Varů, aby nevypadl z hřiště.
14:21
Malina využil zmatku před brankou a snižuje stav.
14:20
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Kryštof Malina, asistoval Michal Kozelský (1:2).
13:30
Řezáč tvrdou střelou pouze do Váradiho helmy.
12:59
Hosté pokazili svůj tlak když si nepřesně nahráli.
11:00
Rychlá kombinace Klápy a Nicklase.
10:59
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Daniel Nicklas (0:2).
10:09
První přesilová hra tohoto utkání. Vavrečka zamezil střele na branku, bohužel nedovoleně.
10:08
Vyloučen hráč Vojtěch Vavrečka družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
09:26
Kyc na Vylegalu, který měl před sebou pouze Váradiho. S velikou dávkou štěstí Váradi chytá.
07:50
Krupa mohl srovnat skóre, bohužel mu míček sklouzl z čepele a končí v rohu.
07:04
Svatkův pokus na vzdálenější tyč končí v rohu hřiště.
06:07
Klápa z předbrankového prostoru netrefil branku.
04:57
Rychlá kombinace od mantinelu na střed. Zapletálek neměl šanci zareagovat.
04:56
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Chudina, asistoval Martin Koubek (0:1).
03:33
Sekula se pokusil vystřelit mezi Váradiho nohy. Neúspěšně.
02:45
Zavadilův dlouhý výjezd. Zapletálek rukou vyráží.