3:2
2:3
- : -

Spartak Pelhřimov - FBK Spartak Hluk 7:6
7. Martin Blažek, 11. Petr Poduška, 24. Petr Poduška, 29. Jan Knězů, 30. Martin Blažek, 46. Václav Fučík, 55. Tomáš Kocián - 4. Tomáš Janča, 32. Tomáš Olbert, 33. Tomáš Olbert, 41. Tomáš Olbert, 53. Tomáš Janča, 56. Tomáš Janča; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 2 + Petr Poduška 5:7 + Pavel Krchňáček 5; využití: 3:0; diváků: 145; zásahy brankářů: Zdeněk Tvrdý 32 - Richard Podškubka 44; po třetinách: 2:1, 3:2, 2:3;
60:00
Střely na konci třetí třetiny: 20:15
60:00
Komentář trenéra hostů: První polovinu zápasu nám to moc nešlo, za druhou část se stydět nemusíme, a diváci viděli celkem solidní zápas, porážka o gól mrzí, ale jedeme dál, děkujeme za pěkně uspořádaný zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích: Opět tradiční vývoj našeho zápasu, kde z jasného vedení dokážeme udělat velké drama. Jsem rád že velmi důležité body zůstali v Pelhřimově, napomůžou nám v cestě do play-off, děkuji soupěřům a divákům
60:00
59:40
Tvrdý opět božský zákrok.
58:35
Hosté zkouší hru v šesti, ale domácí úspěšně brání.
56:35
Poduška střílí, ale golman je v pozoru a chytá.
55:54
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Janča, asistoval Pavel Krchňáček (7:6).
55:46
Domácí přehrávají soupeře.
54:04
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Tomáš Kocián, asistoval Martin Blažek (7:5).
53:47
Kocian trefuje bližší tyč.
53:46
Vyloučen hráč Miroslav Tichopádek družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za špatné střídání.
52:52
Hostům se hra v pěti vydařila, tak ji zkouší znova.
52:30
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Janča, asistoval Martin Krchňáček (6:5).
52:10
Hosté zkouší hru bez golamana.
51:47
Timeout FBK Spartak Hluk
51:22
Hra se přesouvá ze strany na stranu, není jisté kdo má více času na míčku.
49:30
Krchňáček junior dostává pět minut za bezcitné přehození Zrzavého, Poduška dostává také pět minut za bránění svého spoluhráče.
49:29
Vyloučen hráč Pavel Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 5 minut za hrubost.
49:29
Vyloučen hráč Petr Poduška družstva Spartak Pelhřimov na 5 minut za hrubost.
48:26
Střelu domácích chytá golman nataženou nohou.
47:03
Smejkal zabraňuje šanci hostů jít 1 na 0.
45:26
Dneska by se to napětí dalo krájet.
45:07
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík bez asistence (6:4).
45:06
Vyloučen hráč Jakub Zatloukal družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:13
Tvrdý dneska chytá opravdu výborně.
43:07
Vyloučen hráč Tomáš Janča družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost.
43:07
Vyloučen hráč Martin Blažek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hrubost.
42:24
Hosté drží domácí v šachu.
40:36
Domácí si špatně pohlídali hráče a dostali gól.
40:35
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Tomáš Janča (5:4).
39:19
Hosté střílí, ale domácí blokují, jak se dá.
36:38
Hosté úspěšně brání přesilovku.
35:03
Vyloučen hráč Martin Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hra bez hokejky.
33:05
Hosté netrefují další prázdnou bránu.
32:49
Vyloučen hráč Martin Blažek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za blokování hokejky.
32:40
Timeout Spartak Pelhřimov
32:40
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Pavel Krchňáček (5:3).
31:55
Vyloučen hráč Martin Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za bránění ve hře.
31:01
Domácí obrana si špatně pohlídala Olberta a ten z metru zakončuje do brány.
31:00
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Martin Tuhý (5:2).
29:24
Poduška posílá přihrávku na Blažka, ten od mantinelu trefuje Podškubkovu nohy a od té se to odráží do brány.
29:23
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Petr Poduška (5:1).
28:08
Smejkal blokuje přihrávku hostů, ihned posílá přihrávku na střed, kde si ji přebírá Knězů a podstřeluje golmana.
28:07
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Knězů, asistoval Kryštof Smejkal (4:1).
27:41
Hosté střílí na Tvrdého, ale ten bez problému chytá.
24:51
Hosté úspěšně ubránily jednu přesilovku domácích.
23:47
Fučík naznačuje střelu, přihrává na Podušku a ten zakončuje na vzdálenou tyč.
23:46
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petr Poduška, asistoval Václav Fučík (3:1).
23:29
Hra se pořádně přiostřila, jeden faul střídá druhý.
22:50
Vyloučen hráč Martin Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za blokování hokejky.
21:58
Vyloučen hráč Miroslav Tichopádek družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
21:41
Je vidět že hra nestojí na bodě mrazu.
20:01
Vhazování pro druhou třetinu opět vyhrávají hosté.
20:00
20:00
Střely po první třetině: 15:10
20:00
18:56
Poduška probíhá tři hráče, přihrává na Vlacha, ale ten trefuje bližší tyč.
16:38
Break hostů končí tím, že netrefí prázdnou branku.
15:53
Brothánek střílí, golman vyráží před sebe, Mozr doráží, ale golman chytá.
14:50
Smejkal střílí ze středu, ale hostující hráč blokuje střelu svojí florbalkou.
14:06
Blažek obehrává tři hráče, ale trefuje jenom spojnici.
13:10
Vlach se dostává do střelecké pozice, ale přestřeluje bránu.
12:13
Šulc zabraňuje téměř jisté šanci, tím že nepustí hráče za sebe.
10:42
Knězů posílá přihrávku na Podušku, ten obhazuje hráče a dává gól jednou rukou do brány.
10:41
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petr Poduška, asistoval Jan Knězů (2:1).
09:58
Zrzavý se nenechává obehrát, bere míček, běží sám na bránu, ale golman je v pozoru a chytá střelu.
08:28
Break domácích chytá hostující golman nohou.
07:00
Poduška posílá krásnou přihrávku zpoza brány, kterou Blažek posílá do brány.
06:59
04:24
Další break hostů, končí špatnou nahrávkou, která skončila v rohu.
03:05
Domácí si nepohlídali break a dostávají gól.
03:04
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Janča, asistoval Tomáš Olbert (0:1).
02:51
Šanci domácích blokuje obránce hostů.
01:31
Domácí předvádějí skvělou kombinační hru.
00:01
Úvodní vhazování vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Spartak Hluk: brankář: Richard Podškubka; hráči v poli: Tomáš Janča, Radim Jílek, Adam Cileček, Adam Štěrba, Tomáš Olbert
00:00
Line-up domácích Spartak Pelhřimov: brankář: Zdeněk Tvrdý; hráči v poli: Lukáš Zrzavý, Ladislav Běhounek, Václav Fučík, Martin Blažek, Petr Poduška