1:2
1:4
- : -

FC Bučis Team - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 4:8
4. Matyáš Kalina, 13. Michal Soukup, 38. Matyáš Kalina, 60. Tomáš Matoulek - 2. Martin Kameš, 20. Martin Kameš, 31. Karel Horký, 36. Matěj Kodl, 41. Matěj Kodl, 48. Karel Horký, 51. Karel Horký, 58. Tomáš Vlček; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 2:3; využití: 0:2; diváků: 44; zásahy brankářů: Marek Galajda 20 - Patrik Zítka 25; po třetinách: 2:2, 1:2, 1:4;
60:00
Počet střel ve třetí třetině: Bučis 12 - Králův Dvůr 10
60:00
Komentář trenéra hostů Michala Kuberta : Vzhledem k postavení v tabulce pro nás zápas play off. Zápas jsme neskutečně zvládli morálně a fyzicky. Kluci se semkli a ukázali srdce T.B.C. Přijeli jsme pro tři body a ty si odvážíme. Bučis ukázal svojí kvalitu, ale nedá se hrát na dvou lidech. Děkujeme za utkání a přejeme soupeři šťastný závěr zákadní části.
60:00
Komentář trenéra domácích Jana Zahalky: slaboučký výkon. Dnes jsme na zápas nepřišli připraveni ani kondičně ani v hlavách. Takhle se o body nebojuje, náš nejhorší výkon v sezoně, nemám slov.
60:00
59:21
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Matoulek, asistoval Šimon Pavlíček (4:8).
59:21
Matoulek svým svěřencům předvádí, jak se bojuje až do konce.
58:00
Bučis pálí jednu střelu za druhou.
57:00
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tomáš Vlček bez asistence (3:8).
55:30
Bučis v 6.
54:23
Únik domácích končí vyloučením ze strany hostů.
54:17
Vyloučen hráč Marek Sluka družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
53:41
Bučis vaří obranu hostů.
50:22
Timeout FC Bučis Team
50:22
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Karel Horký, asistoval Marek Sluka (3:7).
49:46
Vyloučen hráč Petr Haspeklo družstva FC Bučis Team na 2 minuty za špatné střídání.
42:18
Toto utkání sleduje neuvěřitelných 44 diváků. Děkujeme!
40:50
Vyloučen hráč Tomáš Vlček družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za držení.
40:11
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Matěj Kodl, asistoval Marek Sluka (3:5).
40:11
Kodl si vzpomněl na cvičení z mladších žáků a prochází hřiště jako slalom z kuželek.
40:00
40:00
Počet střel v druhé třetině: Bučis 10 - Králův Dvůr 11
40:00
37:53
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Matyáš Kalina, asistoval Jakub Černý (3:4).
37:53
Kalina se prosazuje se střední vzdálenosti vzduchem.
36:14
Hosté odskakují do dvoubrankového vedení, Bučis navyšuje tempo hry.
35:44
31:59
Vyloučen hráč Patrik Svoboda družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře.
31:59
Svoboda si očividně vytáhnul nejkratší sirku, jeho obětí se stal Černý.
30:54
Králův Dvůr využívá přesilovou hru.
30:49
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Karel Horký, asistoval Patrik Kovářík (2:3).
30:11
Vyloučen hráč Jakub Černý družstva FC Bučis Team na 2 minuty za držení.
29:00
Domácí reklamují faul hostů, který končí ošklivým pádem za mantinel, rozhodčí je přehlíží.
20:34
Matoulek vášnivě povzbuzuje spoluhráče na hřišti!
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: Bučis 7 - Králův Dvůr 7
20:00
19:04
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Martin Kameš, asistoval Pavel Sládeček (2:2).
18:42
Kalina posílá crossovou nahrávku na Černýho, ale došla mu munice.
14:55
Brankář Králova Dvora vyráží Černýho střelu před sebe.
12:17
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Michal Soukup, asistoval Šimon Pavlíček (2:1).
12:17
Pavlíček nahrává do prázdné branky Soukupovi a ten nekompromisně zakončuje.
11:21
Galajda si připisuje další úspěšný zákrok.
08:34
Kapitán domácích, který se vrátil po dlouhé době ze zahraníčního pobytu, dokazuje, že florbal se nezapomíná.
06:24
Králův Dvůr v přečíslení, ovšem Černý zkušeně sbírá míček na úrovni velkého brankoviště.
05:10
Tempo obou týmů vyrovnané.
03:39
03:39
Černý prošel mezi 3 hráči a nahrává Kalinovi do prázdné branky.
01:05
Hosté vstoupily do zápasu naplno a vstřelují rychlý gól.
01:04
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Martin Kameš, asistoval Adam Lešuk (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: Patrik Zítka; hráči v poli: Patrik Svoboda, Patrik Kovářík, Karel Horký, Marek Sluka, Matěj Kodl
00:00
Line-up domácích FC Bučis Team: brankář: Marek Galajda; hráči v poli: Adam Drastich, Matyáš Kalina, Šimon Pavlíček, Jakub Černý, Michal Soukup