1:1
1:2
- : -

FBK Spartak Hluk - FBC Vikings Kopřivnice 3:5
19. Martin Krchňáček, 27. Tomáš Olbert, 59. Tomáš Olbert - 6. David Matúš, 12. Daniel Šimíček, 33. Adam Lichnovský, 47. Daniel Šimíček, 57. Ondřej Kubátko; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Richard Podškubka 17 - Jan Klinka 31; po třetinách: 1:2, 1:1, 1:2;
60:00
Komentář trenéra hostí: První třetina byla vyrovnaná, malinko jsme byli lepší a šťastnější. Ve druhé třetině nás soupeř zatlačil, půl třetiny jsme se bránili ale naštěstí z toho nic nebylo. Třetí třetinu už jsme si pohlídali a odehráli tak, jak jsme chtěli. Díky soupeři za kvalitní hru.
60:00
Komentář trenéra domácích (M.Tuhý): Znovu vyrovnaný zápas. Všichni soupeři nám dokáží zblokovat 90% střel, 5% pochytá brankář a zbylých 5% letí vedle. Jsme v útlumu ze kterého se musíme dostat a zachránit se v soutěži. Děkuji soupeři za utkání, divákům za podporu a pořadatelům za kvalitní službu.
60:00
59:59
Střely celkem: Hluk - Kopřivnice 34:22
59:58
Střely ve třetí třetině: Hluk - Kopřivnice 15:10
59:49
Na míčku hosté. Domácí s tímto zápasem již nic neudělají.
59:37
Domácí mají obrovský tlak!
58:40
Domácí to zkouší v 6.
58:39
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Tomáš Janča (3:5).
58:39
Pro domácí svitla malá naděje. Olbert snižuje na rozdíl dvou branek.
56:49
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Kubátko bez asistence (2:5).
56:48
Velmi nešťastný gól pro domácí. Kubátko vystřelil od mantinelu a Petlan si nešťastně srazil míček do vlastní brány.
56:24
Timeout FBK Spartak Hluk
55:06
Cileček padá na zem. Ne však po ataku hostujícího hráče, nýbrž vlastní vinou.
52:59
Vyložená šance Pavla Krchňáčka volala po gólu.
51:20
Spartakovci potřebují nutně zabrat, aby pomýšleli na dnešní tříbodový příděl.
48:37
Vyloučen hráč Vojtěch Zátopek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
48:36
Domácí mají možnost s výsledkem něco udělat. Mají dnes již čtvrtou přesilovku.
46:07
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Šimíček, asistoval Vojtěch Zátopek (2:4).
46:06
Šimíček krásně vykroužil a střelou na zadní tyč navyšuje vedení Kopřivnice o dvě branky.
45:01
Nyní se hraje stylem nahoru dolů.
44:32
Tichopádek se snažil nachytat gólmana hostí na hruškách při jeho pokusu o střelu mezi betony.
43:59
Janča se baseballovým stylem pokusil o zakončení, byla mu však odpískána vysoká hůl.
43:01
Tuhý zahrál vysokou holí. Rozehrávat tak budou hosté.
41:11
Na hřišti se objevuje Miroslav Tichopádek, který začal velmi aktivně a měl několik slibných střel.
40:01
I do třetice úvodní buly pro domácí. Ti mají stále výhodu přesilové hry.
40:00
40:00
39:59
Počet střel ve druhé třetině: Hluk - Kopřivnice 11:4
39:44
Vyloučen hráč Zdeněk Matúš družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
39:06
Domácí v tlaku. Janča s Olbertem zatápí hostům.
38:04
Hubáček zblokoval střelu hostí.
35:35
Holý v slibné šanci pouze vyprášil gólmanovi plastrón.
34:56
Vyloučen hráč Zdeněk Matúš družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
34:55
Menší pauza, kdy se rozhodčí potřebovali poradit. Výsledkem budiž trest po hostujícího hráče za sekání.
32:34
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Lichnovský, asistoval Tadeáš Strnad (2:3).
32:33
Strnad od mantinelu na střed na Lichnovského a ten prostřeluje Podškubku.
31:20
Cileček špatně rozehrál, poté však zblokoval střelu Matúše Davida.
29:39
Vyloučen hráč Miroslav Tichopádek družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za špatné střídání.
29:38
Hosté si zahrají druhou přesilovku v dnešním utkání. Domácí si při střídání úplně nerozuměli a dvouminutový trest si tak odsedí Miroslav Tichopádek.
29:33
Vyloučen hráč David Matúš družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře.
27:32
Domácí si zahrají přesilovku! Hostující hráč dohrál souboj u mantinelu a budiž mu trest v podobě dvou minut.
26:23
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Adam Cileček (2:2).
26:22
Domácím se aktivita vyplatila což jim vyneslo vyrovnání! Cileček z půlky nahazoval a Olbert usměrnil míček do brány.
24:51
Diametrálně odlišný výkon domácích než v první třetině. Zdobí je snaha a chuť.
24:22
Opět Janča táhlou střelou těsně mimo bránu.
24:01
Jančův backhand! Těsně mimo bránu.
22:43
Olbert ve slibné šanci pouze do gólmana.
22:17
Na straně domácích vidíme první změny v sestavě. V obraně nahradil Adam Cileček svého jmenovce Adama Štěrbu.
22:01
Domácí zatím velmi aktivní. Zatím však neohrozili branku soupeře.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny opět pro domácí.
20:00
20:00
19:59
Počet střel v první třetině: Hluk - Kopřivnice 8:8
19:58
Branka domácí nejspíše nabudila. Do konce třetiny měli ještě několik slibných šancí.
18:44
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Martin Tuhý (1:2).
18:43
Tuhý našel před bránou Krchňáčka M. a ten ranou pod víko snižuje na rozdíl jedné branky.
17:10
Hra se začíná pomalu vyrovnávat.
15:14
Pěkná akce domácích po ose Štěrba - Janča - Olbert. Poslední jmenovaný střílí pouze do gólmana.
13:13
Hostující tým je zatím více aktivní.
11:17
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Šimíček, asistoval Lukáš Vávra (0:2).
11:16
Hosté využívají početní výhodu přesnou střelou Šimíčka, kdy se míček o tyč odrazil do brány.
09:53
Vyloučen hráč Jan Holý družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
09:11
Hosté mají po faulu Holého výhodu v podobě odloženého vyloučení.
07:21
Střet domácího Olberta a hostujícího Šimíčka vypadal nebezpečně pro domácího střelce. Ten je však naštěstí v pořádku.
07:05
Holý z půlky pouze do bloku.
06:30
Zatloukal ztratil míček, který se dostal k osamocenému Matúšovi. Ten naštěstí pro domácí přestřeluje.
05:04
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil David Matúš, asistoval Vojtěch Zátopek (0:1).
05:03
Zátopek našel na křídle volného Matúše a ten přesnou ranou do šibenice otevírá gólový účet dnešního utkání.
04:07
Janča vyslal Olberta do slibné šance, jeho střela však byla zblokovaná.
03:21
Důležitost utkání je znát. Oba týmy hrají velmi opatrně a trpělivě.
02:06
Střela hostů od mantinelu z hole Kubátka, Podškubka připraven.
00:40
V první vážnější akci hosté. Strnad projel středem avšak k zakončení se nedostal.
00:01
Úvodní buly pro tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jan Klinka; hráči v poli: Zdeněk Matúš, Daniel Opatřil, Ondřej Kubátko, Tadeáš Strnad, Lukáš Vávra
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Richard Podškubka; hráči v poli: Jan Holý, Jiří Petlan, Adam Štěrba, Tomáš Olbert, Tomáš Janča
00:00
Vážení sportovní přátelé, vítám vás u dnešního online přenosu utkání mezi domácím FBK Spartak Hluk a hostujícím týmem FBC Vikings Kopřivnice.
00:00
Dnešní utkání je pro domácí borce velmi důležité. Při výhře za plný počet bodů budou stále ve hře o play-off. V případě bodové ztráty se jim pozice play-off velice vzdálí, ne-li úplně zavřou.
00:00
Domácím dnes bude chybět zraněný Radim Jílek a snajpr Vojtěch Duda, který touto dobou tráví studentský pobyt v Anglii.