0:5
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - Florbal TJ Kobylisy 1:9
30. Tomáš Vitásek - 2. Ondřej Kočí, 7. Ondřej Kočí, 15. Matouš Neužil, 26. Jan Hrdlička, 44. Michal Starostka, 50. Filip Janeba, 52. Ondřej Kočí, 58. Šimon Paldus, 59. Lukáš Panenka; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 4:4; využití: 0:0; diváků: 74; zásahy brankářů: Lukáš Ščurko 24 - Marek Paleček 36; po třetinách: 0:3, 1:1, 0:5;
60:00
Komentář trenéra hostí: Dnešní zápas rozhodl náš nástup do první třetiny a ubráněný blok přesilovek včetně přesilovky pět na tři na začátku třetí třetiny. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích, Antonína Palatínuse:Jsme v obrovský křeči a nějak to musíme zlomit.Soupeř vyhrál díky jednoduchý hře a nám je ta naše k nejspíš k ničemu. Díky
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: TJ Turnov - 18 Florbal TJ Kobylisy - 18
58:49
Vyloučen hráč Vojtěch Palatínus družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
58:49
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
58:07
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Lukáš Panenka, asistoval Michal Starostka (1:9).
57:39
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Šimon Paldus bez asistence (1:8).
56:18
Matěchaaaa a zvonkohra za Palečkem.
55:05
Při hráčích Kobylis stojí všichni svatí.
53:04
A. Palatínus a jeho střela, která se odrazila od břevna.
53:00
Vyloučen hráč Štěpán Merta družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost.
51:05
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Kočí, asistoval Antonín Semerád (1:7).
49:34
Ščurko na střídačce!
49:33
Timeout TJ Turnov
49:33
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Filip Janeba, asistoval Ondřej Kočí (1:6).
47:55
A. Palatínus na malém brankovišti neprocpal míček skrz Palečka.
43:26
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Michal Starostka, asistoval Dalibor Michálek (1:5).
43:26
Co dodat. Jedna dobře umístěná střela znamená změnu ve skóre.
43:21
Hosté jsou v laufu.
41:13
Vyloučen hráč Ondřej Filip družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za zdržování hry.
40:54
Vitáááásek! Tyč...
40:00
Vyloučen hráč Tomáš Kindl družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hra na zemi.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: TJ Turnov - 11 Florbal TJ Kobylisy - 5
38:12
Vyloučen hráč Matouš Neužil družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
35:13
Jedovatá střela Vitáska jen těsně mimo šibenici.
32:18
Vyloučen hráč Antonín Palatínus družstva TJ Turnov na 2 minuty za nesportovní chování.
32:18
A. Palatínus už neudržel své emoce na uzdě.
29:48
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Pavel Sekyra (1:4).
29:15
M. Hejduk zpět na hřišti, Turnov skvěle odbránil oslabení.
27:15
Vyloučen hráč Martin Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
27:15
Toto sekání už bylo potrestáno dvěma minutami.
26:46
Po dalekonosné střele jednoho z hráčů Kobylis zazvonila tyč!!
25:23
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Matouš Neužil (0:4).
25:23
Hrdlička s Neužilem zničehonic vyrazili sami na Ščurka. turnovský gólman byl bohužel bez šance.
22:24
E. Hejduk měl gól na holi, v poslední milisekundě mu střelu srazil, či co, bylo to tak rychlé, jeden z obránců.
20:01
Uvidíme, zda Turnov nějak změnil taktiku a zda tempo hry bude i nadále tak vražedné jako v úvodní dvacetiminutovce.
20:00
20:00
19:59
Střely v 1. třetině: TJ Turnov - 8 Florbal TJ Kobylisy - 8
19:04
Turnov se snaží, seč mu síly stačí, ale bohužel ke gólu to nevede.
18:03
Gól Turnov! Bohužel rozhodčí rozpažil.
14:24
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Matouš Neužil, asistoval Jakub Zíka (0:3).
14:24
Sled nešťastných odrazů = 3. gól hostů.
11:42
V. Hejduk už mohl vystřelit, ale ještě se snažil najít Čudu v lepší pozici. Přihrávka byla sražena.
09:31
Sledujeme velmi emotivní utkání.
07:59
Obrana Kobylis zatím blokuje vše co může.
06:20
06:20
Ščurko vyrazil míček vysoko nad sebe, bohužel pro něj se nestačil zorientovat a Kočí dorazil do zcela odkryté sítě.
04:29
Hra je hned od úvodního hvizdu ve vysokém tempu.
03:00
Skvělý přesun Ščurka, který chvíli hledal míček, ten se nacházel pod jeho tělem.
02:30
Takovýhle začátek si Turnov určitě nepředstavoval. No nic, jedeme dál.
01:17
01:17
Po přihrávce od Semeráda se osamocený na malém brankovišti prosazuje Kočí.
00:45
Turnov po odebrání balonku kombinuje v útočném rohu.
00:01
Úvodní buly pro Kobylisy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal TJ Kobylisy: brankář: Marek Paleček; hráči v poli: Šimon Paldus, Štěpán Merta, Jakub Zíka, Jan Hrdlička, Matouš Neužil
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Lukáš Ščurko; hráči v poli: Antonín Palatínus, Pavel Sekyra, Vojtěch Palatínus, Štěpán Matěcha, Tomáš Vitásek