1:2
3:0
0:1

SK Florbal Benešov - SK BIVOJ LITVÍNOV 5:6p
16. Petr Tůma, 34. Petr Tůma, 48. Marek Garreis, 50. Petr Tůma, 51. Marek Vachoušek - 5. Ondřej Tichý, 5. Matěj Vodička, 15. Matěj Vodička, 24. Viktor Hocelík, 28. Matěj Vodička, 62. Ondřej Tichý; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Lukáš Brož 21 - Matěj Chabr 24; po třetinách: 1:3, 1:2, 3:0, 0:1;
65:00
celkový počet střel 29:26
65:00
komentář trenéra hostí: Jsem rád, že jsme dobře rozehrané utkání dotáhli do vítězného konce. Ikdyž jsme se jako před týdnem nevyvarovali zbytečných chyb, kterými jsme vrátili soupeře zpět do zápasu. Děkujeme domácímu týmu a přejeme jim hodně štěstí do play-down. Zdravíme pani Vacínovou do knihovny.
65:00
komentář trenéra domácích: Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí do play-down.
61:38
61:38
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Ondřej Tichý, asistoval Viktor Hocelík (5:6).
50:44
Úsilí Benešova se vyplatilo a máme srovnáno.
50:12
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
50:12
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Marek Vachoušek, asistoval Tomáš Pícha (5:5).
49:55
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Ladislav Vorel (4:5).
49:55
Tůma vymetl Chabrovu branku, jak je jeho zvykem.
48:17
Pícha vyhazuje balónek skoro z brankové čáry!
47:11
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Marek Garreis, asistoval Petr Tůma (3:5).
47:11
Garreisova dorážka vede ke snížení brankového rozdílu.
44:45
Vachtl prošel dva hráče, koncovka se mu nepovedla.
44:19
Benešov se do poslední třetiny vrhl s velkým nasazením, už chybí pouze proměňovat střely.
39:00
Vachtlovi přihrávka moc nevyšla a míček se objevil u branky, naštěstí je Brož v pohotovosti.
38:25
Benešov zlepšil svou hru a více střílí, bohužel z těchto střel nic není.
35:19
Brož opět se štěstím zachránil situaci.
33:37
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Marek Garreis (2:5).
27:31
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Matěj Vodička, asistoval Jakub Zalubil (1:5).
23:51
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Viktor Hocelík, asistoval Jaroslav Rybka (1:4).
23:51
Smolný gól pro Benešov.
22:55
Pavlíčkovi V. zvoní tyč!
21:00
Cross od Vorla na Tůmu, Vojtíšek mohl dorážet, ale brankář byl rychlejší.
19:05
Vyloučen hráč Pavel Houda družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hra bez hokejky.
19:05
Benešov čeká přesilová hra, uvidíme, zda-li sníží brankový rozdíl.
17:30
Pavlíček Jan zabránil gólu.
15:04
14:48
14:30
Brož si pohlídal tyčku a zachránil tak Benešov od gólu.
08:38
Tichý číhal na brankovišti, čekal na nahození, které trefil ze vzduchu, ale zazvonila mu tyč!
06:05
Garreis na půlce zachytil balón ze vzduchu, šel do výběhu, ale bohužel trefuje brankáře Litvínova.
04:50
Dva rychlé góly posunuly Litvínov do vedení.
04:31
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Matěj Vodička bez asistence (0:2).
04:17
02:05
Půlpánova rychlá střela z otočky na středu brankáře hostí nezaskočila.
01:05
Litvínov se vrhl do hry s plným nasazením,
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Herman a Daniel Nejedlo.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Matěj Chabr; hráči v poli: Viktor Hocelík, Michael Pitek, Jaroslav Rybka, Ondřej Tichý, Martin Strejček
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: David Lukáš, Albert Půlpán, Ladislav Vorel, Petr Tůma, Petr Vachtl