2:0
1:1
- : -

FbK Horní Suchá - FbK TJ Svitavy 3:2
25. Jiří Třinecký, 35. Vojtěch Kopia, 51. Vojtěch Kopia - 14. Tomáš Hynek, 54. Vít Sauer; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 1:5; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Filip Plíhal 21 - Jiří Skácelík 20; po třetinách: 0:1, 2:0, 1:1;
65:02
Komentář trenéra hostí:Náš nástup do zápasu byl na rozdíl od ostatních zápasu velmi dobrý. Bohužel náskok co jsme díky němu získali se nám nepodařilo udržet. Děkuji soupeři za utkání.
65:01
Komentář trenéra domácích Petra Kruciny: Byl to mega těžký zápas. Což jsme věděli,šli jsme do toho zodpovědně. Každý hráč si splnil své úkoly až na drobnosti, ale ty ještě dopilujeme. V každém případě obrovská radost. Jdeme do play off!
60:01
Střely celkem: Horní Suchá - 23, Svitavy - 23.
60:00
Střely ve třetí třetině: Horní Suchá - 7, Svitavy - 11.
60:00
59:51
Plíhal si připisuje další důležitý zákrok, opět vyráží balónek maskou.
59:30
Hosté zkouší hru 6 na 4.
59:18
Vyloučen hráč Vojtěch Kopia družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
59:03
Timeout FbK TJ Svitavy
59:03
Tychtl po prudké střele na středu hřiště kontroluje stav své hokejky, zda je celá.
58:18
Domácí hrají o čas a nikam se neženou. Podle pokynu ze střídačky není nutné dát další gól, ale hlavně tento stav udržet,
57:51
Timeout FbK Horní Suchá
57:51
Velké šance hostí. Brýdl měl na hokejce jasné vyrovnání. Balónek měl krásně na hokejce a před sebou prázdnou branku, kterou netrefil. Balónek projel pouze skrz malé brankoviště.
56:55
Po střele hostí ze standardní situace Plíhal vyrazil balónek a nikdo nevěděl, kde je. První se zorientoval Šimek, který balónek odklidil do bezpečí.
56:20
Plíhal vyráží maskou Sauerovu střelu od mantinelu.
55:33
Skácelík si připsal velmi důležitý zákrok, kdy vyjel proti balónku a zablokoval tak nahrávku na osamoceného Kopiu.
55:11
Tychtl měl dost času na střelu. Nakonec trefuje dobře postaveného Skácelíka.
54:13
Brýdlovu střelu tečoval Šimek a balónek vyráží za mantinel.
53:57
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Vít Sauer, asistoval Tomáš Hynek (3:2).
53:35
Po střele Svitav zvoní tyčka!
53:15
Kopia opět v samostatném úniku. Míček velmi skákal a tak ho Skácelík uklízí nohama.
51:54
Další velká šance pro domácí v podobě 4 na 2.
50:47
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Vojtěch Kopia bez asistence (3:1).
50:45
Kasinec prostrčil balónek na Kopiu, tomu balónek při zakončení sjel. Nakonec však udělal svoji klasickou fintu zpoza branky a Horní Suchá odskakuje na 2 brankový rozdíl. Svitavy se však proti gólu velmi mohutně bouří,
49:46
Říha v dobré šanci u mantinelu trefuje boční síťku domácí branky.
49:05
Kasincovu střelu na středu velkého hřiště blokují dva hostující obránci.
48:20
Tychtl zkusil střelu od mantinelu. Ta byla zablokována a balónek pouze pohladil boční síťku branky.
47:42
Domácí mají před sebou další přesilovou hru. Dokáží jí proměnit a odskočit na 2 brankový rozdíl?
47:18
Vyloučen hráč Vladislav Doseděl družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:36
Domácí se bouří proti vysoké od Zacha na středu hřiště, kdy mohl jít Kopia sám na branku. Marně.
44:40
Bílek z úhlu trefuje pouze boční síťku hostující branky.
43:56
Kraina našel před brankou úplně osamoceného Žwaka. Tomu se nepodařilo usměrnit balónek za Skácelíkova záda.
42:35
Mašurka zachytil špatnou rozehrávku hostující obrany. Vyběhl do protiútoku, ale 3 protihráči na něj při zakončení byli mnoho. Balónek končí za mantinelem.
41:52
Tychtl trefuje skákavý balónek od Žwaka bekendem. Jen branku už netrefil.
40:37
3 na 2 pro domácí vyřešila trojice Večeřa-Kopia-Kasinec velmi pěkně. Jen škoda že Kasincovo zakončení ze středu minulo branku.
40:01
Úvodní buly poslední třetiny pro domácí.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Horní Suchá - 8, Svitavy - 4.
40:00
39:58
Zach na středu dával na Kulhavého. Jeho střela vysoko nad.
38:38
Hra se přelévá na obě strany. Emoce cloumají s týmem domácí i hostí. Skóre 2:1 je velmi vrtkavé a proto nikdo žádný souboj nevypouští.
35:27
Žwak v úniku, kdy byl obklopen 3 protihráči zakončuje bekendem. Míjí přitom branku a balónek končí za mantinelem.
35:01
Zachova střela od mantinelu trefuje v před brankovém prostoru nohy svého spoluhráče.
34:04
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Vojtěch Kopia, asistoval Jiří Třinecký (2:1).
33:54
Vyloučen hráč Tomáš Zach družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nesportovní chování.
31:54
31:54
Balónek byl při souboji zašlápnut, rozhodčí zapískal a Zach po té ještě s balónkem hrál a vystřelil na branku. To se nelíbilo Henslerovi. Zach byl za to odměněn trestem na 2+2 minuty za nesportovní chování.
31:11
Šimkovi u mantinelu nejspíše střela nesedla, tak jak si představoval. Skácelík i tak s problémy vyráží
30:35
Czyž na Třineckého, ten lopem na Mrózka. Jeho střelu z těžkého úhlu stínil Skácelík.
29:45
Souboj dvou "Venců" u mantinelu můžeme nazvat jako remízu.
27:55
Pakosta z výběhu branku přestřeluje. V té chvíli panoval před Plíhalovou brankou chaos, tak že by nejspíše stačilo poslat míček do před brankového prostoru.
26:36
Mrózek se rozčiluje, protože se mu nezdá, že by jeho střela skončila takovým lopem za mantinelem sama. Na míčku tedy Svitavy.
25:45
Tychtlův kros přes celou šířku hřiště zachytil Kužela. Jeho protiútok byl však rychle zastaven.
24:11
Třineckému se i přes zlomenou hokejku Malečka podařilo balónek přízemní střelou uklidit k zadní tyčce Skácelíkovi branky.
24:10
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jiří Třinecký, asistoval Michael Mrózek (1:1).
23:39
Krajíček poslal od mantinelu prudkou nahrávku do předbrankového prostoru, kde jeho dva spoluhráči míček promáchli.
23:20
Kasinec při střele od mantinelu míjí branku.
22:46
Henslerovo nahození středem hřiště končí až v rukou Skácelíka.
21:13
Melníkovi se střela na středu hřiště, kde byl úplně osamocen vůbec nepovedla.
20:20
Plíhal si již připisuje první zákrok.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny pro domácí. Domácí tak mohou pokračovat v přesilové hře.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Horní Suchá - 8 Svitavy - 8
20:00
19:20
Horní Suchá má na konci první třetiny šanci na gól v podobě přesilové hry. Kopiovu střelu od mantinelu vyráží Skácelík nohou. Hensler se ještě snažil dorážet, ale byl od míčku odstaven.
19:14
Vyloučen hráč Vladislav Doseděl družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.
18:45
Dvě nebezpečné Melníkovy střely z poloviny hřiště Skácelík vyráží.
18:20
Plíhal si připisuje důležitý zákrok maskou.
17:49
Pěkná rychlá kombinace domácích končí na hokejce hostujícího obránce.
17:14
Kulhavý z velkého úhlu trefuje pouze boční síťku Plíhalovy branky.
16:15
Domácí předvedli dobře nacvičenou standardní situaci od mantinelu. Mašurkova střela přes blok na malém brankovišti do branky neprošla.
15:57
Horní Suchá šla ve 4 na hostující obranu, který byla ve 2. I přesto se jim podařilo balónek srazit směrem za mantinel.
15:36
Krajíčkovu střelu Skácelík na dvakrát chytá.
14:48
Kopia operuje za branku soupeře. Hostující obrana však byla nakonec úspěšnější.
13:14
Svitavy se po velkém tlaku na domácí bránu dočkaly první branky.
13:13
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Tomáš Hynek, asistoval Vojtěch Kužela (0:1).
12:28
Henslerovi na středu hřiště v poslední chvíli sjel balónek z čepele.
11:42
Hynkovu střelu dobře stínil Kuruc.
10:18
Melníkovo nahození ze středu hřiště v klidu chytá Skácelík.
09:38
Tychtl zkusil střelu výjezdu. Přes množství nohou byla zablokována a k brance Skácelíka se nepřiblížila.
08:34
Vyloučen hráč Tomáš Hynek družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.
08:14
Zatím můžeme konstatovat, že Svitavy v porovnání s domácími zasypávají branku Plíhala střelami.
07:30
Večeřova střela od mantinelu daleko od branky.
06:35
Chybná rozehrávka domácích. Svitavy v šanci 3 na 2 neproměňují díky dobré obranné hře domácích.
05:57
Po standardní situaci Svitav ze středu hřiště končí střela na nohou domácího obránce Kuruce.
05:49
Prudilovu střelu vyrazil Plíhal rukou.
04:24
Svitavy mají další rozehrávku z útočného rohu. Střela Doseděla byla sražena mimo branku.
03:45
V situaci 2 na 0 si připisuje Plíhal neskutečný zákrok!
02:00
Czyž prošel mezi 3 hráči, po té shodil na mantinel na Třineckého, který branku netrefil.
01:40
Svitavy se usadily na útočné polovině. Po sražené střele rozehrávají z rohu.
00:21
Standardní situace pro Svitavy u mantinelu. Kulhavý branku netrefuje.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK TJ Svitavy: brankář: Jiří Skácelík; hráči v poli: Tomáš Zach, Jan Kulhavý, David Říha, Vladislav Doseděl, Ondřej Pakosta
00:00
Line-up domácích FbK Horní Suchá: brankář: Filip Plíhal; hráči v poli: Lukáš Kraina, Petr Šimek, Václav Večeřa, Jan Hensler, Vojtěch Kopia
00:00
Dobré nedělní odpoledne, vítám Vás u posledního domácího onlinu v základní části. Dnes se domácí FbK Horní Suchá utká s FbK TJ Svitavy. Domácí hrají o upevnění pozice v tabulce pro play off. Svitavy by se dnešní výhrou mohly při dobrém skóre posunout na 5. místo. Tak že je určitě o co hrát.