2:1
4:0
- : -

SK Florbal Benešov - Florbal Primátor Náchod 6:2
34. Ladislav Vorel, 39. David Lukáš, 47. David Lukáš, 56. Miloš Vojtíšek, 59. Petr Tůma, 59. Ladislav Vorel - 13. Miloš Macháček, 37. Václav Grulich; rozhodčí: Tomáš Sommer - Michal Taufmann; vyloučení: 3:0 + Jakub Téra 5; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Pavel Kubásek 23 - Vlastimil Skalický 22; po třetinách: 0:1, 2:1, 4:0;
60:00
Střely po třetí třetině: 14:6, střely celkem: 27:25
60:00
Komentář trenéra domácích: Opět po prospaném začátku jsme po první přestávce začali hrát a dotáhli zápas do vítězného konce.
60:00
Komentář trenéra hostí: vyrovnané utkání rozhodly nestandardní situace na hřišti, bohužel svoje jsme nedokázali proměnit a soupeř díky nim vyhrál vyrovnané utkání.
60:00
58:27
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel, asistoval Petr Tůma (6:2).
58:10
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Ladislav Vorel (5:2).
56:29
Timeout Florbal Primátor Náchod
56:29
Náchod hraje v šesti.
55:15
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Miloš Vojtíšek, asistoval David Lukáš (4:2).
55:15
Backendová střela od Vojtíška posunula Benešov do vedení od va góly.
53:56
Benešov opět v pěti.
51:43
Vyloučen hráč Albert Půlpán družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za bránění ve hře.
47:52
Vojtíškova dorážka do brankáře.
46:14
Timeout SK Florbal Benešov
46:14
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil David Lukáš, asistoval Petr Tůma (3:2).
44:25
Benešov čeká dlouhá přesilová hra a fanoušci očekávají změnění skóre.
43:54
Vyloučen hráč Jakub Téra družstva Florbal Primátor Náchod na 5 minut za hrubost.
43:40
Tůma opět zkoušel štěstí, ale míček zůstal pod brankářem.
38:42
Vyloučen hráč Ladislav Vorel družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nesportovní chování.
36:20
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Václav Grulich, asistoval Rostislav Verner (1:2).
36:20
Nedáš, dostaneš! Náchod zvyšuje skóre z dorážky
33:53
Pavlíček V. vystřelil z otočky na středu hřiště a pohotový Vorel dorazil a dorovnal tak brankový rozdíl.
33:52
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel, asistoval Vojtěch Pavlíček (1:1).
31:32
Tůma prošel přes 3 hráči, až před soupeřovu bránu, brankář pohotově vystoupil a Tůma pokračoval dál bez balónu.
27:53
Tůmu chtěl vykopat brankáře hostí, ale trefuje ho do nohy.
25:01
Pavlíček J. se snažil projít středem, ale ztratil, svou chybu však opět napravil.
24:08
Lukáš posílá středem přihrávku před bránu hostí, kde čeká Boháč, ale ztrácí.
23:00
Vorel nahazuje na Tůmu, který ze vzduchu trefuje balónek, ale přestřeluje.
22:11
Přesilová hra nepřinesla žádnou změnu a Benešov je opět v plném.
21:20
Hostím zvoní tyč!
21:15
Pavlíček J. vytáhl balónek po mantinelu a přihrává na rozeběhnutého Píchu, ten se snaží dorazit, ale pozdě.
20:20
Benešov získal balónek a snaží se ho udržet.
20:00
20:00
Střely po první třetině: 7:11
20:00
19:31
Vyloučen hráč Miloš Vojtíšek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
19:31
Čeká nás první přesilová hra tohoto utkání.
18:20
Vachoušek minul.
16:35
Standardní situace na půlce Náchoda, brankář hostí však střelu chytil.
14:12
Pícha ztratil na půlce a Lukás svoji pohotovostí zamezil střele hráče Téry.
14:01
Vorel vyvezl balónek po mantinelu a přihrává na střed na Pavlíčka V., který však ztratil
12:43
Nepohlídaného crossu využil Náchod ve svůj prospěch a otvírá skóre.
12:11
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Miloš Macháček, asistoval Jakub Téra (0:1).
06:55
Oba týmy nastoupili do zápasu s odhodláním odvést si tři body, uvidíme, kdo bude dnes odcházet se sklopenou hlavou.
03:45
Kubásek podržel domácí.
02:15
Standardní situace pro Benešov z rohu u soupeřovi branky, zatím jsme žádnou akci neviděli.
01:01
Náchod drží balónek na své půlce a vyčkává.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Sommer a Michal Taufmann.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Jiří Juhász, Tomáš Kopecký, Vojtěch Bureš, Václav Grulich, Aleš Kaválek
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov: brankář: Pavel Kubásek; hráči v poli: David Lukáš, Albert Půlpán, Ladislav Vorel, Petr Tůma, Vojtěch Pavlíček