3:3
2:6
- : -

1.MVIL Ostrava - FBC Vikings Kopřivnice 6:12
17. Denis Kubiczek, 27. Denis Kubiczek, 31. Radim Valigůra, 33. Daniel Kotzur, 50. Patrik Němec, 60. Patrik Němec - 7. Zdeněk Matúš, 10. Daniel Šimíček, 11. Ondřej Kubátko, 22. Adam Lichnovský, 22. Vojtěch Zátopek, 25. David Matúš, 51. Daniel Opatřil, 52. Jakub Kostelník, 53. Lukáš Soukal, 55. Lukáš Vávra, 58. Lukáš Vávra, 60. Jakub Kostelník; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Jiří Michálka 22 - Jan Klinka 19; po třetinách: 1:3, 3:3, 2:6;
60:00
Nejlepší hráči: MVIL - 66 Kuchař, Kopřivnice - 4 Kubátko
60:00
Střely ve 3. třetině 9:15, celkem 25:34
60:00
Komentář trenéra Kopřivnice, Libora Fojtíka: Vstup do zápasu se nám povedl, hráli jsme na balonku a byli jsme střelecky produktivní. Ve druhé třetině soupeř zvýšenou střeleckou aktivitou korigoval stav. Ve třetí třetině jsme navázali na střeleckou produktivitu z první části hry a utkání tak dovedli k vítěznému konci. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme mnoho štěstí do dalších bojů.
60:00
Komentář trenéra domácích Vojtěcha Kořínka. Dneska jsme si něco vyzkoušeli bohužel to fungovalo jen z části nicméně do 5:6 nám to celkem šlo, pak jsme ovšem dali přednost emocím a bylo po zápase. Nicméně rád bych svým spoluhráčům a Ivovi poděkoval za splnění prvního cíle a to dostat se do play-off, kdo by to čekal po 8 kolech, kdy jsme měli tři body. Teď už se všichni těšíme na nadstavbu a věřím ve velkou jízdu. Uděláme pro to všechno!!!
60:00
Komentář trenéra domácích Vojtěcha Kořínka, 2. díl: Krásný večer všem..
60:00
59:42
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Patrik Němec, asistoval Adam Tesárek (6:12).
59:42
Němec přesně do víka
59:18
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník, asistoval Lukáš Soukal (5:12).
59:18
K dalšímu gólu se prosmýkl Kostelník
58:22
Michálka chytá únik Vávry
57:06
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Daniel Šimíček (5:11).
54:45
Vyloučen hráč Jakub Kostelník družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
54:15
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Ondřej Kubátko (5:10).
54:15
Hra se úplně rozkouskovala a MVIL opět vypadl z role
52:40
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Soukal, asistoval Daniel Šimíček (5:9).
52:30
Znovu v akci Kostelník, tentokrát se teatrálně poskládal za manťák
51:14
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník bez asistence (5:8).
51:14
Kostelník z výjezdu přesně
50:55
Vyloučen hráč Jan Lacina družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost.
50:55
Vyloučen hráč Vojtěch Zátopek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
50:55
Kluci se málem porvali jak na vesnické zábavě
50:41
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Opatřil, asistoval Tadeáš Strnad (5:7).
49:36
49:36
Klasické nedáš - dostaneš..
49:11
Vávra orazítkoval jednou střelou břevno i tyč.
39:58
Přesilovka o ničem. Dvě největší šance měl domácí Valigůra.
38:04
Vyloučen hráč Matěj Kapec družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
36:17
Hráči se i mimo hru začínají trochu řezat.
35:11
Opatřil do Michálky a Slovák nad
33:56
Jeden z kopřivnických se teď ocitl sám před Michálkou. Volil technické zakončení - příklep do helmy..
32:33
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Daniel Kotzur, asistoval Radim Valigůra (4:6).
32:33
Kotzur teď o něco přesněji
32:13
D. Matúš pálí vedle
30:18
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Radim Valigůra, asistoval Filip Slovák (3:6).
30:18
Valigůra z první na zadní.
29:41
Domácí se začínají trochu probouzet.
29:15
Soukal na zemi a pohotový zákrok zdravotníka. Ale nakonec nešlo o nic vážného.
26:53
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Denis Kubiczek, asistoval Adam Tesárek (2:6).
26:53
Kubiczek na středu rychle zpracoval a vystřelil přesně.
24:29
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil David Matúš, asistoval Ondřej Kubátko (1:6).
24:29
David Matúš ukázkovým angličanem přidává šestý zářez
23:40
Slovák se vytočil za brankou, Klinka zachraňuje na brankové čáře.
22:28
Michálka vyškrábl střelu D. Matúše
21:46
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vojtěch Zátopek, asistoval Ondřej Kubátko (1:5).
21:46
Přilepený gól přidává Zátopek
21:29
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Lichnovský, asistoval Jakub Kostelník (1:4).