1:4
3:3
- : -

FbK TJ Svitavy - Aligators Klobouky Teamstore.cz 5:7
18. Vladislav Doseděl, 29. Lukáš Brýdl, 50. Tomáš Zach, 56. Vojtěch Kužela, 57. Vít Máček - 26. Tomáš Líznar, 30. Tomáš Hos, 36. Pavel Zbořil, 37. Pavel Zbořil, 46. Pavel Zbořil, 56. Radim Fila, 58. Lukáš Gregr; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 4:4; využití: 0:2; diváků: 232; zásahy brankářů: Filip Lamař 19 - Patrik Rychlý 25; po třetinách: 1:0, 1:4, 3:3;
60:00
Počet střel ve třetí třetině: 10 - 6 Celkový počet střel: 30 - 26
60:00
Komentář trenéra hostí Jakuba Gremmela: Zápas, který nám nabídl hlavně bojovný výkon od obou týmů, hrálo se o hodně. My jsem rádi za play off, do které se musíme hodně zlepšit, hlavně v kvalitě na míčku. Kluci si to dnes odpracovali ale tady cesta nekončí, naopak ZAČÍNÁ!
60:00
Pokračování komentáře trenéra hostů: Slovo závěrem, Svitavám fandím, umí tu na florbal dotáhnout lidi, bohužel si to fanoušci za střídačkou popletli s fotbalem a jeho fanděním, sprostá slova po celé hale. Škoda, přeji hodně štěstí v boji o udržení.
60:00
Komentář trenéra domácích, Jiřího Beneše: Nastoupili jsme s chutí to dneska vyhrát. Začátek na to vypadal, ale při druhé třetině se štěstí obrátilo proti nám. Zápas se nám nepodařilo otočit. Děkujeme soupeři za utkání.
58:37
Hosté se ještě nedostali přes domácí ke střele.
57:24
Vyloučen hráč Josef Prudil družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za hrubost.
57:24
Hosté si zahrají čtvrtou přesilovou hru.
57:02
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Lukáš Gregr, asistoval Patrik Jedlička (5:7).
57:02
Hosté se prosadili z rozehrávky na konci velkého brankoviště .
56:50
Hynek sbírá míček z přihrávky střílí.
56:47
Hynek ukončuje rozehrávku domácích střelou těsně nad.
56:39
Timeout Aligators Klobouky Teamstore.cz
56:39
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Vít Máček, asistoval Vladislav Doseděl (5:6).
56:14
Menší komplikace za brankou domácích končí odpískáním rozhodčích.
55:54
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Vojtěch Kužela, asistoval Ondřej Pakosta (4:6).
55:54
Kužela doráží střelu Pakosty a stahují náskok hostů.
55:23
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Radim Fila, asistoval Tomáš Líznar (3:6).
55:23
Fila dává gól po odrazu přes Prudila.
54:38
Vyloučen hráč Vít Sauer družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za bránění ve hře.
54:38
Hostě si zahrají třetí přesilovou hru.
53:45
Doseděl zpoza brány na Pakostu ten těsně míjí tyčku branky.
53:15
Zachovi sjela nahrávka a hosté útočili 3 na 1, ale domácí stihli hráče dosprintovat dřív než došlo ke střele.
52:30
Hosté rozehrávají z křížku v obranném pásmu domácích.
51:33
Domácí rozehrávají v poklidu. Hosté je nechávají si nahrávat.
50:23
Domácí gól povzbudil a už zmateně nelítají a nesekají kolem sebe.
49:52
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Tomáš Zach, asistoval Jan Kulhavý (3:5).
49:52
Sauer se prosadil v předbrankovém prostoru a snižuje náskok hostů.
49:22
Hynek zakončuje rychlou rozehrávku domácích těsně nad.
48:23
Domácí se snaží střílet z každé pozice ale natěsno míjí bránu.
47:45
Lamařův skvělý zákrok v leže teď hodně podržel domácí.
47:04
Pakosta sám na Rychlého, který střelu chytá a rychle vyhazuje do útoku.
46:28
Hostům se nedaří rozehrát přes aktivní domácí.
45:47
Domácí nedostupují hráče, pouze na ně čekají. Hosté mezi nimi probíhají jako mezi kužely.
45:13
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Tomáš Hos (2:5).
45:13
Po úniku dua Hos a Zbořil, odskakují hosté ještě dál.
44:23
Domácí aktivně napadají rozehrávku hostů.
43:53
Po dlouhém výběhu Doseděla už nikdo nečekal nahrávku a tak ji Máček nezpracoval.
43:09
Lamař zachraňuje situaci rychlým přesunem.
41:41
Domácí dnešní výhody od rozhodčích, typu rozehrávky z křížku, kazí střelou do zakleklých hráčů.
40:59
Hynek zachránil domácí před ohrožením branky.
40:39
Hosté hrají v plném počtu.
40:01
Domácí se ujímají buly a ještě mají početní výhodu.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: 13 - 14 Celkový počet střel: 20 - 18
40:00
39:22
Trestné střílení družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz neproměnil Lukáš Gregr.
39:22
Lamař si počkal na střelu a dobře ji vystínil.
39:00
Začala poslední minuta druhé třetiny.
38:43
Hosté hrají ve čtyřech.
38:39
Vyloučen hráč Roman Svoboda družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za blokování hokejky.
38:39
Svobodovi se u nás zalíbilo a vrací se zase na dvě minuty.
38:36
37:29
Vyloučení hráči povzbuzují své kolegy, kteří odráží jednu střelu za druhou.
36:43
Vyloučen hráč Antonín Šmerák družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za sekání.
36:43
Domácí si zahrají 5 na 3
36:36
Vyloučen hráč Roman Svoboda družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:36
Domácí si zahrají druhou přesilovou hru.
36:11
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Adam Klimeš (2:4).
36:11
Hosté navyšují svůj náskok.
35:43
Zákeřná střela od Zacha trefila Rychlého který se přesouval.
35:32
Střely od Máčka dnes končí převážně nad brankou Rychlého.
35:05
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Lukáš Gregr (2:3).
35:05
Domácím důraz před bránou opravdu chybí dneska. Hosté se po střele z první dostávají do vedení.
34:27
Pakosta nedokázal přes Rychlého protlačit střelu Kužely.
34:15
Hra se teď odehrává na jedné lajně, kde se hráči navzájem obírají o míček.
33:03
Rozehrávka hostů končí nahrávkou přes celé hřiště a střelou do mantinelu.
32:38
Domácí se nenechali vynést z míří a ujímají se míčku a zakončují těsně nad.
32:22
Domácí pokazili rozehrávku, budou tedy rozehrávat hosté.
31:42
Hosté rozehrávají ale domácí aktivně napadají, situace ale končí zakončením hostů.
30:56
Domácím teď chyběl důraz před brankou, Klimeš naštěstí pro domácí střílí těsně nad.
30:17
Oba týmy křičí a lítají ze strany na stranu.
30:00
Dnešní utkání sleduje 232 diváků, děkujeme za podporu!
29:15
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Tomáš Hos, asistoval Adam Klimeš (2:2).
29:15
Hosté nečekali dlouho a Hos nacpal přesnou střelou míček mezi Lamaře a tyčku.
28:52
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Lukáš Brýdl, asistoval Vít Máček (2:1).
28:52
Brýdl docpal Rychlému za záda střelu od Máčka a domácí se ujímají vedení.
27:16
První střela vzniklá v chumlu před brankou domácích, končí hodně nad, ale těžko říct kdo vlastně střílel.
26:27
Oba týmy hrají zmateně a rychle, že nejde nic popisovat, ale ke střelám se neschyluje.
25:53
Hráči v soubojích zase přiostřili.
25:14
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Tomáš Líznar, asistoval Adam Klimeš (1:1).
25:14
Líznar využil přesilové hry.
24:27
Pakosta v šanci po výhozu od Lamaře, ale Rychlý byl prostě rychlejší.
24:02
Hosté jsou velmi opatrní a téměř nestřílí.
23:23
Vyloučen hráč Vladislav Doseděl družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za bránění ve hře.
23:23
Hosté si zahrají druhou přesilovou hru.
23:01
Pakostova střela z první akorát rozezněla tyč branky.
22:03
Motl tak tak vybruslil před brankou s míčkem a po těžké situaci jde střídat. Domácí mohou v klidu rozehrát.
21:20
Střelecky jsou zatím aktivnější hosté, ale střely jdou mimo hřiště a kolikrát ani neohrozí Lamaře.
20:27
Domácí měli rozehrávku na půlce hřiště, ale Maleček trefuje bloky hostů, kteří využívají situace a jdou do útoku.
19:25
Domácí pomalu a jistě rozehrávají na své polovině, hosté se nesnaží aktivně napadat.
19:00
Začala poslední minuta první třetiny.
18:00
Domácí se na polovině hostů snaží vystřelit z každé pozice, ale hosté střely zaklekávají a nedostanou se ani k velkému brankovišti.
17:12
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Vladislav Doseděl, asistoval Jan Kulhavý (1:0).
17:12
Doseděl se poprvé gólově prosazuje na domácí půdě, gratulujeme.
16:42
Rozehrávku hostů přerušuje Doseděl a posouvá domácí do útoku.
15:36
15:13
Oslabení domácích vypadá lépe než jejich přesilová hra, to samé platí i pro hosty.
14:37
Domácí se probojovali ke střele v početní nevýhodě.
13:36
Vyloučen hráč David Říha družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za vysoká hokejka.
13:36
První přesilová hra hostí.
13:04
12:52
Domácí střílí pořad z jednoho místa, Rychlý tedy ani nemůže být překvapen.
12:21
Máček opět střílí, tentokrát trochu víc nad.
11:35
Máčkova prudká střela mířila do rohu branky, ale Rychlý vymrštil ruku a míček vyrazil.
11:04
Vyloučen hráč Milan Ducar družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za sekání.
11:04
První přesilová hra pro domácí.
09:06
Kombinace dvou M, Motl a Máček, Rychlého nepřekvapila, stav zůstává zachován.
08:24
Hráči prahnou po gólu, ale akorát přidávají na ostrosti v soubojích.
07:09
Rozehrávka domácích po odpískání končí zase v bloku a hosté se dostali do útočné výhody, tři rychle střely na Lamaře, ale ani jedna nekončí za jeho zády.
06:34
Po menšímu vyseknutí míčku z čepele Hynka, se Aligátoři dostali do gólové šance, Lamař si se situací poradil.
05:38
Říhova střela z otočky končí v bloku a domácí se zase stahují do obranného pásma.
04:52
Domácí se nemohou dostat z obranného pásma.
04:07
Domácí nejistě rozehrávají ze svého obraného pásma, ale akce končí velmi nadějně, bohužel mimo.
03:30
Motl, Brýdl a Máček, který těsně minul.
02:24
Hráči se soubojů tělo na tělo nebojí.
01:27
Domácí obrali hosty na polovině a pomalu se vrací na svoji hrací polovinu, kde v klidu rozehrávají.
00:40
00:01
Hosté se zmocnili úvodního buly dnešního zápasu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators Klobouky Teamstore.cz: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: Tomáš Hos, Ondřej Bábíček, Adam Klimeš, Lukáš Gregr, Pavel Zbořil
00:00
Line-up domácích FbK TJ Svitavy: brankář: Filip Lamař; hráči v poli: Tomáš Zach, Jan Kulhavý, David Říha, Vladislav Doseděl, Ondřej Pakosta