5:2
- : -
FBC Hranice

FBC Hranice - FbK Horní Suchá 8:12
8. Jiří Vraj, 22. René Mikel, 37. Jiří Vraj, 43. René Mikel, 52. René Mikel, 53. Štěpán Potsch, 58. Petr Velech, 59. Jiří Vraj - 5. Václav Večeřa, 15. Václav Večeřa, 18. Lukáš Kraina, 20. Milan Mašurka, 26. Milan Mašurka, 28. Jiří Třinecký, 30. Michael Mrózek, 32. Martin Czyž, 33. Tomáš Kasinec, 39. Martin Czyž, 52. Jiří Třinecký, 60. Ondřej Melník; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 1:4; využití: 2:1; diváků: 76; zásahy brankářů: René Šlosar 9, Jakub Kosar 8 - Filip Plíhal 22; po třetinách: 1:4, 2:6, 5:2;
60:00
Komentář trenéra domácích Marka Hlocha: K dnešku ... dostáváme hrozně moc laciných branek, soupeř nás trestal z každé naší chyby, naopak my jsme se nadřeli na každou branku. Pochvala za 3.třetinu, kluci to nezabalili a chtěli to otočit.
60:00
Komentář trenéra domácích Marka Hlocha II. část: Gratuluji soupeři ke 4.místu. K sezóně...kdyby nám někdo řekl, že budeme po základní části na 3.místě nikdo by mu nevěřil, pro nás pro Hranice obrovský úspěch. Kluky bych chtěl moc pochválit, národní liga je těžká jak fyzicky tak i psychicky a na nováčka jsme si vedli více než dobře.
60:00
Komentář trenéra domácích Marka Hlocha III.část:Gratuluji i Velsonovi, že se umístil v top 3 kanadského bodování. Na play off se těšíme, budeme tam psát další příběh.
60:00
Komentář trenéra hostí Petra Kruciny: Chtěli jsme prostě 4. flek a s takovým nasazením jsme šli i do zápasu. Dostali jsme se do laufu, který jsme prakticky v průběhu sezóny kromě jednoho zápasu nezažili.
60:00
Komentář trenéra hostí Petra Kruciny II. část: Druhá třetina se nám povedla famózně i na hokejkách s přehledem, z toho bychom měli těžit. Třetí třetina už byla trochu dopředu zbrklá a nedokázali jsme podržet balonek. Soupeř korigoval výsledek, ale pohlídali jsme si to dokonce a vezeme tři body. Hurá do play off. Děkujeme soupeřům, divákům, rozhodčím a časomíře.
60:00
59:42
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Ondřej Melník, asistoval Jiří Třinecký (8:12).
58:52
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Jiří Vraj, asistoval Petr Velech (8:11).
57:00
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Petr Velech, asistoval Marek Vraj (7:11).
52:23
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Štěpán Potsch, asistoval Jaroslav Orel (6:11).
51:56
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jiří Třinecký bez asistence (5:11).
51:25
Branku družstva FBC Hranice vstřelil René Mikel, asistoval Radim Klimecký (5:10).
49:43
Timeout FbK Horní Suchá
49:40
Vyloučen hráč Jan Hensler družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za špatné střídání.
45:43
Vyloučen hráč Radek Minařík družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za bránění ve hře.
42:29
Branku družstva FBC Hranice vstřelil René Mikel, asistoval Jaromír Šenkeřík (4:10).
40:00
40:00
38:59
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Martin Czyž, asistoval Michael Mrózek (3:10).
36:20
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Jiří Vraj, asistoval Petr Velech (3:9).
32:11
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Tomáš Kasinec bez asistence (2:9).
31:48
Timeout FBC Hranice
31:48
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Martin Czyž, asistoval Jiří Třinecký (2:8).
30:25
Vyloučen hráč Jiří Mráček družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
29:25
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Michael Mrózek, asistoval Jiří Třinecký (2:7).
29:25
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Kosar družstva FBC Hranice
27:38
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jiří Třinecký, asistoval Martin Czyž (2:6).
25:42
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Milan Mašurka z trestného střílení (2:5).
21:31
Branku družstva FBC Hranice vstřelil René Mikel, asistoval Lukáš Novosad (2:4).
20:43
Vyloučen hráč Petr Šimek družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za blokování hokejky.
20:00
20:00
19:45
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Milan Mašurka, asistoval Michael Mrózek (1:4).
17:16
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Lukáš Kraina, asistoval Tomáš Kasinec (1:3).
14:51
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Václav Večeřa, asistoval Tomáš Kasinec (1:2).
10:09
Trestné střílení družstva FbK Horní Suchá neproměnil Petr Šimek.
07:24
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Jiří Vraj, asistoval Petr Velech (1:1).
04:33
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Václav Večeřa, asistoval Jan Hensler (0:1).
03:45
Vyloučen hráč Tomáš Hořecký družstva FBC Hranice na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Horní Suchá: brankář: Filip Plíhal; hráči v poli: Tomáš Kasinec, Lukáš Kraina, Petr Šimek, Václav Večeřa, Jan Hensler
00:00
Line-up domácích FBC Hranice: brankář: René Šlosar; hráči v poli: Marek Vraj, Radim Klimecký, Petr Velech, Tomáš Hořecký, Jiří Vraj