5:2
4:1
- : -

ASK Orka Čelákovice - SK BIVOJ LITVÍNOV 15:4
1. Jan Kolář, 6. Jan Kolář, 8. Václav Kramel, 11. Petr Němeček, 15. Jan Kolář, 19. Jakub Čáp, 30. Vojtěch Strnad, 30. Michal Němeček, 32. Michael Pitek, 36. Václav Kramel, 39. Václav Kramel, 42. Ondřej Špalek, 47. Jan Sedlák, 50. Jakub Doutnáč, 52. Vojtěch Strnad - 5. Jakub Lipár, 31. Martin Strejček, 39. Tomáš Straka, 59. Filip Neklan; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Lukáš Pezl 25 - Marek Pospíšil 21, Matěj Chabr 11; po třetinách: 6:1, 5:2, 4:1;
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: Orka 12, Litvínov 9
59:59
Komentář trenéra hostí pana Jirečka: V dnešní zápase byl soupeř bohužel od začátku jednoznačně lepší. za naše chyby nás jednoznačně potrestal. Měli jsme hodně neproměněných šancí, které musíme do play down proměnit. Děkuji soupeřům za férové utkání
59:59
Komentář trenéra domácích pana Zmátla: Utkání jsme kotrolovali od první minuty, bohužel jsme párkrát zazmatkovali v obraně a dostali pár fíků. Škoda, že jsme neproměnili všechny své šance, do play off to musíme změnit-
59:16
Vyloučen hráč Jaroslav Rybka družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
58:52
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Filip Neklan, asistoval Jakub Lipár (15:4).
58:52
Před poslední minutou zápasu ještě hosté korigují, ale o vítězi nemůže být pochyb.
56:57
Ale přes zmíněnou snahu hosty sráží neproměňování šancí.
55:37
Utkání se určitě jen nedohrává. Oba týmy hrají naplno. Zejména od Litvínova je to velice sympatické vzhledem ke stavu zápasu.
54:47
Verner předvedl obětavou hru a za své střídaní si připisuje 3 úspěšné bloky.
51:35
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Vojtěch Strnad, asistoval Jaroslav Verner (15:3).
51:35
Nahození Vernera z poloviny hřiště nechytatelně tečuje Strnad.
49:42
Klasická dnešní situace. nejdřív neproměněná jasná šance a poté již úspěšná dorážka.
49:41
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Doutnáč, asistoval Ondřej Špalek (14:3).
48:46
Hostující brankář se rozhodně nenudí a připisuje si jeden zákrok za druhým.
47:13
Orka přidává na tempu a začíná si vytvářet tlak, který vedl k dalšímu gólu.
46:35
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jan Sedlák, asistoval Vojtěch Strnad (13:3).
45:23
Rychlý protiútok Doutnáče byl zastaven v poslední možné chvíli.
44:23
Poslední minuty se odehrávají převážně ve středním pásmu bez větších šancí.
41:58
První minuta přesilové hry nebyla povedená, ale společně s návratem hráče se nakonec podařilo vstřelit gól.
41:33
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Jakub Čáp (12:3).
40:00
40:00
39:59
Ta zatím zůstává neproměněná, ale bude pokračovat v další hrací části.
39:59
Střely ve druhé třetině: Orka 16, Litvínov 13
39:33
Vyloučen hráč Jaroslav Rybka družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
39:33
V závěru třetiny přichází druhá šance přesilovky.
38:36
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Václav Kramel, asistoval Michal Němeček (11:3).
38:36
Radost, ale netrvala dlouho a přichází gól i na druhé straně.
38:15
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Tomáš Straka, asistoval Jakub Zalubil (10:3).
37:55
I přes vysoký brankový rozdíl Litvínov stále útočí na 100% a je odměněn golem.
35:03
V dalším z mnoha protiútoků nedal Nemeček Kramelovi šanci neproměnit a ten z bezprostřední blízkosti uklízí balónek.
35:02
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Václav Kramel, asistoval Petr Němeček (10:2).
33:02
Výbornou střelu Špalka chytá hostující brankář krásným reflexivním zákrokem maskou.
31:34
Vlastní branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Michael Pitek (9:2).
31:34
Po individuální akci Sedláka a střele Čápa končí balonek po nešťastné teči hostujícího hráče v bráně.
30:43
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Martin Strejček, asistoval Viktor Hocelík (8:2).
30:43
Tak přeci jen se hostům daří jednu šanci využít a zkorigovat skóre.
30:10
Tato třetina pokračuje v nastoleném trendu, kdy Litvínov svoje šance zahazuje a Orka odpovídá po svém.
29:37
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Michal Němeček, asistoval Petr Němeček (8:1).
29:09
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Vojtěch Strnad, asistoval Jakub Čáp (7:1).
28:45
Hosté pohrdají šancí 2 na 1 a z protiútoku inkasují.
26:47
Nepříjemný okamžik zažívá Richtr, který inkasoval úder do velmi citlivých míst.
26:20
V této fázi zápasu se Pezl určitě nenudí a drží svůj tým výbornými zákroky.
25:04
Strnadova lajna se snaží hru vyrovnat a vytvořila si hned několik dobrých šancí.
22:59
Po chybě v obraně Orky šel hostující hráč sám na Pezla, ale tomu se výborným zákrokem podařilo situaci vyřešit.
21:45
Litvínov se vrátil z šatny s chutí se zápasem ještě něco udělat a v úvodu je aktivnější.
20:01
Hosté střídají svého brankáře. Uvidíme zda to bude mít nějaký efekt.
19:20
Po střele Bučoka z bezprostřední blízkosti si hostující brankář může připsat povedený zákrok.
18:07
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Čáp, asistoval Petr Němeček (6:1).
18:07
Pěkně sehraná akce a po půl minutě přesilovky se znovu mění skóre.
17:32
Vyloučen hráč Jakub Lipár družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
17:32
Lipár si nepohlídal vzdálenost a dává Orce první možnost přesilové hry.
15:54
Litvínov se zatím dostává jen k ojedinělým střelám a ty dost často míří mimo domácí branku.
14:04
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jan Kolář, asistoval Ondřej Špalek (5:1).
14:04
Právě jsme byli svědky krásného gólu koláře, který si vzal příklad z Tomáše Hertla a střelou mezi nohama nedal brankáři šanci.
12:28
Orka hraje zatím pozorně v obraně a vyráží do nebezpečných protiútoků.
10:40
Po přihrávce Jakoba se Petr Němeček dostal sám před brankáře a střelou na zadní tyč zvyšuje náskok ve skóre.
10:39
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Petr Němeček, asistoval Sebastian Jakob (4:1).
09:45
V posledních minutách můžeme sledovat hru nahoru dolů s šancemi na obou stranách, ale zatím bez gólového efektu.
07:45
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Václav Kramel bez asistence (3:1).
07:45
První šanci Kramel ještě nevyužil, ale dorážka již skončila v síti.
05:40
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jan Kolář z trestného střílení (2:1).
05:40
Nařízené trestné střílení Kolář chladnokrevně proměňuje.
04:29
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Lipár, asistoval Jakub Zalubil (1:1).
04:29
Z ojedinělé akce se hostům daří srovnat skóre zápasu. Střela z poměrně velké vzdálenosti skončila v bráně.
03:05
Pěkným zákrokem se právě blýskl domácí brankář Pezl.
00:57
00:57
Po necelé minutě utkání se domácí Orka ujímá vedení.
00:25
První střelu zápasu si připisují hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Marek Pospíšil; hráči v poli: Viktor Hocelík, Michael Pitek, Jaroslav Rybka, Ondřej Tichý, Martin Strejček
00:00
Line-up domácích ASK Orka Čelákovice: brankář: Vojtěch Nockin; hráči v poli: Daniel Richtr, Petr Němeček, Václav Kramel, Michal Němeček, Sebastian Jakob