2:2
6:0
- : -

FAT PIPE Traverza Mukařov - Florbal Primátor Náchod 10:2
2. Petr Heřmanský, 14. Marek Deutsch, 24. Jan Řeřicha, 38. Tomáš Fait, 52. Jan Pudich, 53. Tomáš Fait, 54. Tomáš Fait, 54. Petr Heřmanský, 58. Jan Pudich, 59. Tomáš Sláma - 37. Miloš Macháček, 39. David Cejnar; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Josef Bína 20 - Vlastimil Skalický 29; po třetinách: 2:0, 2:2, 6:0;
60:02
Komentář trenéra družstva hostí Tomáše Třešňáka: Soupeř potrestal všechny naše chyby a zaslouženě vyhrál. Dáme se během týdne dohromady a připravíme se na play-down. Díky soupeři za lekci.
60:01
Komentář trenéra družstva domácích Marka Chlumského:Děkujeme soupeřům za bojovné utkání, které díky efektivní střelbě v poslední třetině jednoznačně ovládla Traverza. Držíme jim palce do play down a těšíme se na diváky v play off.
60:00
59:59
Střely v třetí třetině: Traverza - 12; Náchod - 7
59:47
Vyloučen hráč Petr Heřmanský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
58:07
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Tomáš Sláma, asistoval Šimon Otto (10:2).
57:58
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval Radim Fořt (9:2).
55:34
Pudich nyní ubránil míček. Se soupeřem v zádech prošel od jednoho konce šířky hřiště do toho druhého a udržel tak Traverzu na míčku.
54:31
Traverza nyní zažívá zlatou horečku a rychle sází góly.
53:24
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Petr Heřmanský, asistoval Tadeáš Drahorád (8:2).
53:11
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Tomáš Fait, asistoval Jakub Noha (7:2).
52:52
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Tomáš Fait, asistoval Ondřej Kalát (6:2).
51:30
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval Robert Štipka (5:2).
51:30
Pudich se ujal míčku a zvažoval přihrávku, zvolil si ale střelu a míček umístil do levého rohu soupeřovi brány.
49:15
Fajt předvedl nádhernou střelu z první backhandem, ke gólu chyběli pouze milimetry.
46:52
Traverza si nyní pojišťuje možné vítěství dalším gólem.
45:45
Rozehrávající hráč Náchoda se nyní zasloužil o kuriózní situaci, poblíž stojícího soupeře Ottu 3x po sobě trefil a rozesmál tím diváky.
44:34
Skalický se nyní rychle přemístil a sebral tak Traverze gól.
43:17
Traverza si ale pořád více zdržují na polovině soupeře.
42:03
Je vidět, že Náchod není s dosavadním výsledkem spokojen, mnohem více se angažují v útoku a chodí do nebezpečných brejků.
40:00
40:00
39:59
Střely v druhé třetině: Traverza - 10; Náchod - 10
38:55
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Cejnar, asistoval Jan Čečetka (4:2).
38:55
Náchod si řekl, že právě oni chtějí mít poslední slovo ve druhé třetině. Cejnar tuto myšlenku zrealizoval a utkání se začíná mírně dramatizovat.
37:32
37:32
Traverza na sebe ale dlouho čekat nenechala a odpovídá krásným gólem.
36:47
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Miloš Macháček, asistoval Jiří Vlček (3:1).
36:47
Odražený míček se ocitl před brankou Bíny a ke gólu už stačila jenom dorážka Macháčka.
34:20
Nepovedená přihrávka Fořta dala soupeřovi šanci, jeho střela však byla nepřesná.
31:12
Obrana Náchoda ovšem drží a nedává Traverze nic zadarmo.
30:29
První lajna Traverzy opět masíruje obranu Náchoda.
29:51
Pudichovi nyní sjela střela, míček ale soupeři moc dlouho nenechal.
28:03
Oba brankáři nyní prokazují své kvality.
26:13
Náchod ale rozhodně nepolevuje a pere se o vítěství dál.
25:01
Syrovátko si rychlou stahovačkou udržel míček a přesně nahrával na střelu, ta ale neprošla přes blok soupeře.
23:22
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Řeřicha, asistoval Robert Štipka (3:0).
23:22
Traverza zúročila rychlý brejk a 1. lajna si připisuje další zářez.
22:49
Nohovi nesedl míček a skóre tedy zůstává pořád stejné.
21:45
Traverza hledá, kudy se dostat do střelecké pozice.
20:15
Rozhodčí mají zatím zápas pevně ve svých rukou, týmy si proto nedovolují nějak moc faoulovat a hra je poměrně plynulá.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: Traverza - 16; Náchod - 5
19:18
Fiala nyní krásně prošel obranou soupeře a vystřelil na bránu Náchoda.
18:05
Skalický nyní předvedl nádherný zákrok a podržel tak svůj tým.
17:02
Traverza střílí standardku, míček ale přes zeď Náchodu neprošel.
16:24
Svoboda využil prostoru ve středu hřiště a vytvořil tak dobrou situaci ke střele.
15:11
Nadějná šance Traverzy končí míčkem za mantinelem. Náchod jde do útoku.
14:17
Traverza ani po vstřeleném gólu v přesilovce nepolevuje a drží soupeře na jejich polovině.
13:30
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Marek Deutsch, asistoval Jan Řeřicha (2:0).
12:57
Traverza drží míček na polovině Náchodu a ostřeluje branku.
11:51
Vyloučen hráč Marek Svoboda družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
11:51
Náchod poměrně nešťastným zákrokem zapříčinil přesilovou hru Traverzy.
10:43
Blok Téry zabránil střele Traverzy a Náchod jde do útoku.
09:23
Skalický nyní podržel svůj tým dvěma pohotovými zákroky, Traverza se ale nevzdává a střílí dál.
07:35
Teď se Traverza již poměrně dlouho drží na polovině soupeře.
06:21
Hra je nyní poměrně vyrovnaná, oba týmy dobře kombinují a snaží se dostávat do střeleckých pozic.
05:23
Náchod tlačí na Traverzu, ta ovšem dobře využívá chyb soupeře a tím ohrožuje soupeřovu branku.
04:35
Náchod nyní kombinuje na vlastní polovině a snaží si najít cestu přes střed hřiště.
01:48
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Petr Heřmanský, asistoval Šimon Otto (1:0).
01:48
Traverza se rychle zorientovala v úvodu zápasu a z první střely na bránu se vklubal gól.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Jiří Vlček, Jakub Téra, Marek Svoboda, Miloš Macháček, Rostislav Verner
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Marek Chlumský, Jan Pudich, Jan Řeřicha, Radim Fořt, Robert Štipka
00:00
Vítáme všechny diváky u dnešního 22. kola národní ligy florbalu. Přejeme všem mnoho zábavy u dnešního zápasu.