4:2
3:2
- : -

FBC Kralupy n/V - Florbal Pro Beroun 10:4
2. Kryštof Šebek, 5. Michal Malotínský, 5. Samuel Kretzer, 16. Jonáš Pátek, 18. Štěpán Berka, 19. Samuel Kretzer, 21. Jonáš Pátek, 27. Štěpán Berka, 31. Jiří Jelínek, 36. Štěpán Berka - 15. Pavel Pilnáček, 21. Dominik Náhlík, 25. Michal Janoušek, 28. Michal Janoušek; rozhodčí: Ondřej Horažďovský - Adam Krs; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Filip Tesař ? - Adam Šlejhar ?; po třetinách: 3:0, 4:2, 3:2;
36:00
35:31
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Štěpán Berka, asistoval Michal Malotínský (10:4).
30:56
Timeout Florbal Pro Beroun
30:20
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jiří Jelínek, asistoval Jonáš Pátek (9:4).
27:55
Branku družstva Florbal Pro Beroun vstřelil Michal Janoušek, asistoval Dominik Náhlík (8:4).
26:26
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Štěpán Berka bez asistence (8:3).
24:36
Branku družstva Florbal Pro Beroun vstřelil Michal Janoušek bez asistence (7:3).
24:00
24:00
20:22
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jonáš Pátek, asistoval Daniel Toužimský (7:2).
20:00
Branku družstva Florbal Pro Beroun vstřelil Dominik Náhlík bez asistence (6:2).
18:44
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Samuel Kretzer, asistoval Štěpán Berka (6:1).
18:00
Vyloučen hráč Kryštof Šebek družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za vražení zády.
17:15
15:47
14:48
Branku družstva Florbal Pro Beroun vstřelil Pavel Pilnáček, asistoval Vojtěch Knobloch (3:1).
12:00
12:00
04:57
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Samuel Kretzer bez asistence (3:0).
04:39
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Michal Malotínský, asistoval Štěpán Berka (2:0).
01:25
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Kryštof Šebek, asistoval Jonáš Pátek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Horažďovský a Adam Krs.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Pro Beroun: brankář: Adam Šlejhar; hráči v poli: Vojtěch Knobloch, Matěj Vrzal, Pavel Pilnáček, Dominik Náhlík, Michal Janoušek