2:1
- : -
Sokol Rudná

Sokol Rudná - FbŠ Bohemians B 8:4
1. Marek Vojáček, 2. Lukáš Kepka, 18. Marek Vojáček, 19. Jan Pražák, 29. Sebastian Šmíd, 30. Marek Vojáček, 35. Sebastian Šmíd, 45. Sebastian Šmíd - 5. Maxmilián Bursík, 9. Jan Strniště, 30. Maxmilián Bursík, 35. Matouš Michalko; rozhodčí: Ondřej Jícha - Jessica Keszi; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Adam Balík ? - Adam Hubený ?; po třetinách: 2:2, 4:1, 2:1;
45:00
44:55
Vyloučen hráč Matouš Michalko družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za bránění ve hře.
44:52
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Sebastian Šmíd, asistoval Adam Balík (8:4).
42:07
Timeout FbŠ Bohemians B
37:24
Vyloučen hráč Jiří Uchytil družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání.
34:51
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Sebastian Šmíd, asistoval Lukáš Kepka (7:4).
34:45
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Matouš Michalko bez asistence (6:4).
30:00
30:00
29:28
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Maxmilián Bursík, asistoval Jakub Šejbl (6:3).
29:17
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Marek Vojáček, asistoval Kryštof Kříž (6:2).
28:38
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Sebastian Šmíd, asistoval Kryštof Kříž (5:2).
27:55
Vyloučen hráč Matouš Michalko družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za držení.
18:19
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Jan Pražák, asistoval Marek Vojáček (4:2).
17:42
15:00
15:00
08:56
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jan Strniště, asistoval Matouš Michalko (2:2).
04:30
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Maxmilián Bursík, asistoval Kryštof Vobořil (2:1).
01:13
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Lukáš Kepka, asistoval Sebastian Šmíd (2:0).
00:49
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Marek Vojáček bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jícha a Jessica Keszi.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians B: brankář: Adam Hubený; hráči v poli: Ondřej Svoboda, Jakub Šejbl, Kryštof Vobořil, Jakub Gavenda, Maxmilián Bursík