1:1
0:0
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - FbŠ Bohemians B 3:2pn
12. Jonáš Obermann, 29. Jan Slezák, N Richard Kellenberger - 1. Jakub Šejbl, 25. Kryštof Vobořil; rozhodčí: Ondřej Jícha - Jessica Keszi; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Alexandre Bouazra ? - Adam Hubený ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 0:0;

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč Maxmilián Bursík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč Jakub Pekárek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč Vojtěch Procházka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč Tomáš Petr Martan , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč Kryštof Vobořil , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč Richard Kellenberger a vstřelil rozhodující gól (3:2).
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
44:19
Timeout FbŠ Bohemians B
37:48
Vyloučen hráč Ondřej Svoboda družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
30:00
28:32
Vyloučen hráč Rasmus Mårgård družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
28:09
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Slezák, asistoval Miroslav Řehák (2:2).
24:00
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Kryštof Vobořil, asistoval Maxmilián Bursík (1:2).
15:00
15:00
11:14
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jonáš Obermann, asistoval Richard Kellenberger (1:1).
00:48
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jakub Šejbl bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jícha a Jessica Keszi.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians B: brankář: Adam Hubený; hráči v poli: Ondřej Svoboda, Jakub Šejbl, Kryštof Vobořil, Jakub Gavenda, Maxmilián Bursík