1:0
1:2
- : -

FBC TJ Lokomotiva Zdice - FBC Mobydick Praha 2:3
19. Petr Novák, 30. Jurij Dredenidov - 10. Rudolf Rubáš, 27. David Hochman, 33. Petr Sukalovský; rozhodčí: Jan Tůma - Jindřich Kratochvíl; vyloučení: 0 + Pavel Škabrada 5:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Miroslav Veselý ? - Viliam Virba ?; po třetinách: 0:1, 1:0, 1:2;
35:59
Je tu konec. Vyrovnané utkání nakonec zvrátil na svoji stranu FBC Mobydick Praha.
34:33
Timeout FBC TJ Lokomotiva Zdice
34:33
Vyloučen hráč Jan Jiráň družstva FBC Mobydick Praha na 2 minuty za sekání.
34:01
Rudolf Rubáš načal zápas dobře gólem. Nyní však je v takové formě, že by netrefil vodu, kdyby vypadl z loďky a opět neproměnil slibnou šanci. Doufejme, že to hosty nebude mrzet.
32:46
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil Petr Sukalovský, asistoval Tomáš Štumf (2:3).
32:46
Opět krásně vypracovaná akce Tomášem ŠtumPfem aka Kapučínkem. Neomylně ji zakončil tradiční sniper Petr Sukalovský.
29:58
Branku družstva FBC TJ Lokomotiva Zdice vstřelil Jurij Dredenidov, asistoval Jakub Petříček (2:2).
27:05
Pohledná akce domácích končí nakonec za zadním mantinelem.
26:03
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil David Hochman, asistoval Tomáš Štumf (1:2).
26:03
Nádherná kombinace v podání Davida Hochmana a Tomáše ŠtumPfa končí vytouženou brankou.
25:15
Zvoní tyč! Janovi Jiráňovi teď k zářezu na pažbě chyběly milimetry.
24:00
24:00
23:59
Blíží se konec druhé části. Týmu FBC Mobydick Praha se zatím nedaří využít dlouhé početní výhody. Uvidíme, co si kouč připravil pro 3. třetinu.
20:47
Vyloučen hráč Pavel Škabrada družstva FBC TJ Lokomotiva Zdice na 5 minut za sekání.
20:47
Nezřízené řádění hráče 47 bylo konečně zastaveno. Má 5 minut na to, aby vychladl.
18:39
Tak jsem to asi zakřikl. Chyba v obraně následovaná trestem v podobě branky pro domácí.
18:38
Branku družstva FBC TJ Lokomotiva Zdice vstřelil Petr Novák bez asistence (1:1).
18:35
Už se budu opakovat, ale Viliam Virba je dnes opravdu nepropustný.
18:34
Trestné střílení družstva FBC TJ Lokomotiva Zdice neproměnil Petr Novák.
18:10
Další dva skvělé zákroky v rychlém sledu za sebou. Dnes je Viliam Virba opravdu ve formě.
15:28
Hosté přežili oslabení bez úhony.
13:28
Vyloučen hráč Tomáš Štumf družstva FBC Mobydick Praha na 2 minuty za sekání.
13:28
Vyloučení Tomáše ŠtumPfa. Tento kriminální živel si vysloužil 2 minuty za sekání.
12:38
Domácí se do druhé třetiny vrhli zostra. Dalším veledůležitým zákrokem pomohl svým spoluhráčům Viliam Virba.
12:00
12:00
11:54
Velká šance! Petr Sukalovský připravil Rudolfovi Rubášovi skvělou palebnou pozici před bránou. Míček však záhadně prošel čepelí jeho hokejky jako duh zdí, takže z toho druhý gól nebyl.
11:06
Zkušený matador Jakub Vilim se dostal na středu k míčku. K neštěstí přítomných fanynek Mobydicku však jeho střela letěla blíže mrakům, než bráně.
09:51
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil Rudolf Rubáš, asistoval Jan Jiráň (0:1).
09:51
Jan Jiráň krásně uvolnil na středu Rudolfa Rubáše, který se nemýlil a s přesností sobě vlastní krásně trefil zařízení.
08:22
Gólman Viliam Virba teď podržel svůj tým vynikajícím zákrokem. Byl to ten typ zákroku, za který by na něho byla maminka pyšná.
04:14
Šimon Smrček předvedl nebojácný průnik hluboko do výsostného území soupeře. Dostal se dokonce až k zakončení, ale svatyni soupeře neznesvětil.