2:1
1:5
- : -

FLK Zdar Bar - VŠSK MFF Praha 4:9
7. Petr Černý, 24. Václav Skála, 24. Pavel Klusáček, 26. Lukáš Sedláček - 3. Daniel Dupkala, 4. Tomáš Jurczyk, 8. Filip Chudoba, 21. Daniel Dupkala, 30. Daniel Dupkala, 32. Josef Malík, 32. Adam Chuděj, 34. Filip Chudoba, 36. Filip Chudoba; rozhodčí: Hynek Mošna - Miroslav Tomeš; vyloučení: 1:2; využití: 2:1; zásahy brankářů: Tomáš Cimrman ? - Michal Novák ?; po třetinách: 1:3, 2:1, 1:5;
36:00
35:59
A je konec tohoto utkáni kde roli favorita potvrdili hráči MFF
35:31
Branku družstva VŠSK MFF Praha vstřelil Filip Chudoba, asistoval Daniel Dupkala (4:9).
35:31
Další hráč matfyzáků zkompletoval hattrick poté co trefil tyčku od které se balonek odrazil na brankářovi záda a následně do branky
34:15
Brankář ZdarBaru si předčasně lehl na zem a odkryl tak svojí kasu pro střelce dalšího gólu matfyzáků
33:50
Branku družstva VŠSK MFF Praha vstřelil Filip Chudoba, asistoval Josef Malík (4:8).
32:20
Vyloučen hráč Petr Černý družstva FLK Zdar Bar na 2 minuty za blokování hokejky.
31:21
Branku družstva VŠSK MFF Praha vstřelil Adam Chuděj bez asistence (4:7).
31:21
Brankář ZdarBaru famózně vychytal samostatný únik matfyzáku ale na následnou dorážku již nedosáhl
31:01
Branku družstva VŠSK MFF Praha vstřelil Josef Malík, asistoval Adam Chuděj (4:6).
29:44
Branku družstva VŠSK MFF Praha vstřelil Daniel Dupkala bez asistence (4:5).
29:44
Kuriózní branku dává hráč matfyzáku s číslem 15 který vystřelil zpoza brány a trefil brankáře do zad. Brankář si následně srazil balon do branky a převelice se diví.
28:00
Fanoušek vnikl na hrací plochu, ale hra se nepřerušuje a fanoušek ve slávistické bundě samovolně odchází.
26:39
Hráči MFF se cítí poškozeni a ze střídačky se snaží pokřikováním na rozhodčího reklamovat některé fauly.
25:55
Sedláček vyrovnává bombou alá Pastrňák. 4:4
25:17
Branku družstva FLK Zdar Bar vstřelil Lukáš Sedláček, asistoval Václav Skála (4:4).
24:45
Hráčům ZdarBaru se otvírá velká šance vyrovnat toto nervy drásající utkání
24:43
Vyloučen hráč Daniel Dupkala družstva VŠSK MFF Praha na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
23:59
Ve druhé třetině se hráčům ZdarBaru se podařilo snížit na rozdíl jediné branky a utkání nabírá na obrátkách
23:50
Branku družstva FLK Zdar Bar vstřelil Pavel Klusáček, asistoval Václav Skála (3:4).
23:50
A je zdramatizováno. Po dvou slepených brankách svítí na tabuli 10 sekund před koncem druhé třetiny stav 4:3 pro MFF
23:16
Branku družstva FLK Zdar Bar vstřelil Václav Skála, asistoval Lukáš Sedláček (2:4).
23:16
Hráčům ZdarBaru se konečně po několika zmařených pokusech povedlo vstřelit branku a mají možnost utkání zdramatizovat
22:15
Hráče ZdarBaru právě zachránila před dalším gólem levá tyč
20:45
Branku družstva VŠSK MFF Praha vstřelil Daniel Dupkala, asistoval Ladislav Lapčák (1:4).
20:45
Hráč MFF s číslem 15 si zkušeně objel branku a lehce zakončil za záda nevěřícně koukajícímu brankáři ZdarBaru
18:23
Svoje štěstí zkouší i hráč s číslem 34. Chudoba vytvořil chudou střelu která skončila u prvního hráče před ním.
15:44
Všechny střelecké pokusy hráčů ZdarBaru končí na obranné zdi tvořenou Matfyzáky.
15:02
Brankář ZdarBaru právě vytáhl zákrok o kterém ani nevěděl, že jej svede. Nevěřícně kroutí hlavou, co že se mu to právě povedlo
12:00
12:00
11:59
První třetina je za námi. Mnoho nám toho nenabídla a proto není divu, že na tribunách zůstavají pouze 3 fanoušci. Po zásluze vede MFF poměrem 3:1
07:16
Branku družstva VŠSK MFF Praha vstřelil Filip Chudoba, asistoval Ladislav Lapčák (1:3).
06:24
Branku družstva FLK Zdar Bar vstřelil Petr Černý, asistoval Jaroslav Sita (1:2).
04:31
Vyloučen hráč Josef Malík družstva VŠSK MFF Praha na 2 minuty za sekání.
03:45
Branku družstva VŠSK MFF Praha vstřelil Tomáš Jurczyk, asistoval Filip Slavík (0:2).
02:40
Zápas je zatím veden ve velmi pomalém tempu ... jsou vidět velké nepřesnosti na obou stranách. Doufejme že se to zlepší
02:37
Branku družstva VŠSK MFF Praha vstřelil Daniel Dupkala, asistoval Filip Chudoba (0:1).