1:1
2:2
- : -

OLYMP FLORBAL B - Tatran Střešovice B 4:5
6. Jiří Beck, 29. Jakub Kricner, 32. Michal Karban, 43. Michal Karban - 5. Jan Friedel, 15. Ondřej Smitka, 20. Michal Pelichovský, 36. Petr Introvič, 37. Štěpán Černý; rozhodčí: Tadeáš Provazník - Patrik Trejbal; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Klapuš ? - Lukáš Tůma ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 2:2;
45:00
42:25
Vyloučen hráč Jan Friedel družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za nesportovní chování.
42:01
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Michal Karban, asistoval Jiří Zouzal (4:5).
40:17
Timeout OLYMP FLORBAL B
36:53
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Štěpán Černý, asistoval Jan Pádr (3:5).
35:24
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Petr Introvič bez asistence (3:4).
31:46
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Michal Karban, asistoval Jakub Kricner (3:3).
30:00
30:00
29:56
Vyloučen hráč Jan Šotola družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za sekání.
28:03
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Jakub Kricner, asistoval Jiří Zouzal (2:3).
24:22
Vyloučen hráč Ondřej Smitka družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:53
Vyloučen hráč Michal Karban družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za nesportovní chování.
19:53
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Michal Pelichovský, asistoval Jan Friedel (1:3).
18:07
Vyloučen hráč Mirek Svoboda družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
14:44
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Ondřej Smitka, asistoval Ondřej Franěk (1:2).
05:30
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Jiří Beck bez asistence (1:1).
04:56
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Jan Friedel, asistoval Ondřej Franěk (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Provazník a Patrik Trejbal.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice B:
00:00
Line-up domácích OLYMP FLORBAL B: brankář: Jan Klapuš; hráči v poli: Jakub Kricner, Jiří Beck, Patrik Čeliš, Michal Karban, Jan Šotola